Qnnp www.hierwel.nl PffLITI E BERICHTEN GEMEENTE WADDINXVEEN ORGANISEERT 0PSCH00NDAG Begrafenissen Tel. (0172) 21 21 22 UITVAARTVERZORGING f 01# - 521 60 16 oi 079 342 60 70 SNUFFELMARKT VROUWEN- BIJBELKRING ROMMELMARKT OP KERKPLEIN Ut t 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia kijk voor de goedkoopste fietsen van Nederland op www.hierwel.nl Vanneer de tijd voor u even stilstaat 3men wij voor u alle tijd \Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Met respect en in stijl doen we wat v awonstveRvaZhtiWordt, f' Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - f Moerkapelle - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 21 maart 2007 pagina 35 Verdachten van heling aangehouden Waddinxveen - De politie heeft woensdagavond 14 maart twee mannen van 20 en 23 jaar uit Gouda en een man van 20 jaar uit Moordrecht aangehouden op ver denking van heling. Een getuige zag hoe inzittenden van een auto een laptoptas in een container op de Prins Hendrikstraat weggooi den. Dit werd gemeld aan de poli tie waarna de auto in de omgeving werd staande gehouden. In de auto trof de politie een mobiele telefoon aan die naar later bleek van diefstal afkomstig was. De te lefoon werd woensdag 14 maart tussen 17.30 en 18.00 uur uit een auto op het Koningin Wilhelmin- aplein gestolen nadat één van de autoruiten was ingegooid. Ook de laptoptas bleek uit deze auto gestolen te zijn. De politie wil in contact komen met getuigen van deze auto-inbraak. De auto stond ten tijde van de inbraak tegen de zijgevel van de Albert Heijn. Ge tuigen kunnen contact opnemen via 0900-8844. Verkeersongeval Donderdag 15 maart omstreeks 13.30 uur vond op de Kanaaldijk een aanrijding plaats tussen een automobilist en een bromfiet ser. Een 34-jarige bromfietser uit Gouda stak vanaf het fietspad de rijbaan over om richting fabriek Schuttelaar te rijden. De bromfiet ser reed vlak voor een vrachtwa gen langs welke vanaf de rotonde kwam. Hij werd echter geschept door een auto die uit de richting van de Coenecoopbrug reed. De bromfiets werd met onbekend let sel overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis in Gouda. De au tomobilist, een 64-jarige plaats genoot, bleef ongedeerd. Politie vindt verboden wapens Waddomxveen - De politie heeft dinsdagavond 13 maart in een woning verboden wapens gevon den. De vondst werd gedaan na informatie dat de 25 jarige bewo ner wapens via een koopsite op Internet had gekocht. De politie vond acht imitatievuurwapens, één vlindermes, drie paar wurg- stokken, één werpster, een set van 5 werppennen en een knup pel. De eigenaar verklaarde ze voor verzameldoeleinden in het buitenland gekochtte hebben. De politie maakt proces-verbaal te gen de man op voor overtreding van de Wet Wapens en Munitie. Alle wapens zijn door de politie inbeslaggenomen. Aanhouding na bedreiging met alarmpistool Waddinxveen - De politie heeft een 15-jarige jongen uit Wad dinxveen aangehouden op ver denking van het bedreigen en schieten met een alarmpistool. Een 17-jarige jongen uit Waddinx veen deed aangifte nadat hij op vrijdag 16 maart, omstreeks 18.00 uur, op de Nicolaas Beetslaan met het pistool was bedreigd. De twee kenden elkaar en kwamen elkaar buiten tegen. De verdachte ver klaart dat hij het alarmpistool die middag had gevonden en het pi stool aan de 17-jarige wilde laten zien. Hij schoot ermee richting een muur en richtte het op de 17- jarige jongen om te laten zien dat het pistool werkte. De 17-jarige voelde zich bedreigd en door een schot verschroeide zijn spijker broek. Het alarmpistool is door de politie in beslag genomen. Tegen de verdachte is proces-verbaal op gemaakt. Controles snelheid: bijna 400 bekeuringen! Zevenhuizen-Moerkapelle In verband met diverse klachten van burgers en afspraken met de gemeenten zijn er in Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Ze venhuizen-Moerkapelle op 12, 13 en 14 maart op verschillende lo caties snelheidscontroles gehou den. Een te hoge snelheid blijkt een belangrijke oorzaak te zijn bij verkeersongevallen. Tijdens de controles werden bijna 400 be stuurders betrapt op het te hard rijden, dat is ongeveer 1 op de 6 bestuurders. Zij kunnen de ko mende tijd een acceptgiro op de deurmat verwachten. De controles vonden plaats op: Middelweg (50 km/u) te Moor drecht: 569 passanten; 132 bekeu ringen. 's Gravenweg (30 km/u) te Nieuwerkerk aan den IJssel: 300 passanten: 130 bekeuringen, hoogst gemeten snelheid 58 km/u. Europalaan (50 km/u) te Nieuwer kerk aan den IJssel: 735 passan ten: 45 bekeuringen. Zuidplaslaan (50 km/u) te Nieuwerkerk aan den IJssel: 233 passanten: 8 keuringen, hoogst gemeten snelheid 62 km/ u. Zuideinde (80 km/u) te Zeven huizen: 244 passanten, 34 bekeu ringen, hoogst gemeten snelheid 127 km/u. Noordeinde (50 km/u) te Zevenhuizen: 330 passanten, 39 bekeuringen, hoogst gemeten snelheid 93 km/u. De komende weken worden er nog meer controles op verschil lende plaatsen tijden binnen de genoemde gemeenten gehou den. Slachtoffer verkeersongeval overleden Gouda - De 28 jarige bestuurder uit Gouda die dinsdagavond, 6 maart, zwaar gewond raakte na een aanrijding, is woensdag 14 maart overleden in het zieken huis. De Gouwenaar raakte die dinsdagavond door nog onbeken de oorzaak op de Goudse Poort van de weg waarna hij tegen een boom botste. Een 27 jarige inzit tende uit Gouda, raakte daarbij eveneens gewond. De bestuurder werd overgebracht naar het UMC waar hij woensdag overleed. Bergschenhoek - In de her vormde kerk aan de Kerk straat wordt dinsdag 27 maart een koffieochtend gehouden. Jeannet Lukasse spreekt over kindertehuizen in Brazilië.Aan vang 9.30 uur, zaal open 9.00 uur. Er is kinderoppas aanwe zig. Voor meer informatie: 010- 5214626. Boskoop - De Protestantse Ge meente Boskoop organiseert 24 maart van 9.00 tot 15.30 uur een rommelmarkt op het Kerk plein. Die dag zal het plein vol staan met kramen. Behalve voor rommelmarktspullen kan men ook terecht voor oliebollen, bomen en planten en nog veel meer. Er zijn ook diverse andere (kinder)activiteiten. Waddinxveen - Ook in 2007 orga niseert de gemeente Waddinxveen een opschoondag. Waddinxveen sluit aan bij de Landelijke Op schoondag op zaterdag 24 maart, georganiseerd door de stichting Nederland Schoon. Vrijwilligers uit verschillende wijken steken deze dag de handen uit de mouwen voor een schone leefomgeving. Wethouders Dirk Lont, Wiebrand Dijksterhuis en Dorenda Gerts steken de vrijwilligers tijdens de Opschoondag een hart onder de riem. Onder andere Wijk- en Buurtbe heer Groenswaard, Wijk- en Buurt beheer Zuid, de hengelsportver eniging en de kinderen van de Brugweg hebben aangegeven de vierentwintigste te gaan schoon maken. De gemeente zorgt voor materialen die nodig zijn om Wad dinxveen op te ruimen. Ook krijgt elke deelnemende wijk een kleine vergoeding om na de actie iets leuks met de buurt te organise ren. Geïnteresseerden kunnen zich nog steeds opgeven:0182 624 500 of a.gerdes@waddinxveen.nl. In talloze gemeenten steken in woners 24 maart de handen uit de mouwen voor een schone leefomgeving. De Landelijke Op schoondag wordt gehouden op de laatste dag van de Week van Ne derland Schoon, van 19 tot en met 24 maart. Meer informatie over de landelijke opschoondag vindt u op www.nederlandschoon.nl. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Met eerbied en respect Voor een persoonlijke en stijlvoile Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen begeleiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HUU> NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Waddinxveen - In buurtcentrum De Boog aan de C. Huygenslaan wordt voor zaterdag 21 april een snuffelmarkt georganiseerd van 10.00tot 15.00 uur. Voor het opha len van spullen kan contact opge nomen worden met 0182-610469 of 06-22681097. Bredeweg 118 - Zevenhuizen Marian v.d.Bogerd-Kinti vaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Berkenbroek 7 Dokter Hamburgerlaan 59 Sumatrastraat 11 2811 NZ Reeuwijk 2771 JR Boskoop 2405 EM Alphen aan den Rijn info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkcsbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar JiSi; snpwponM qedenkstenen Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk

Hart van Holland | 2007 | | pagina 35