GOEDE RESULTATEN ROLDANSWEDSTRIJD EN TEST OPEN DAG TENNISKIDS ZEVENSPRONG INFORMATIEAVOND GEBIEDSVISIE R0TTEMEREN ACTIVITEITEN TIJDENS KOM IN DE KAS TOF VAN ALBERT GAAT DIT WEEKEND OPEN MOERKAPELSE TEAMS VERLIEZEN zEVENHÜÏziFT^iÖËRKAPËLLFi ROLSCHAATSEN SCHAKEN POLITIEBERICHT Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 28 maart 2007 1 A -> pagina 13 Moerkapelle - De leden van Rol ling '90 vertrokken vroeg rich ting Mierlo. Sporters, supporters, trainsters, rekenmeester en jury stonden klaar voor de eerste dans wedstrijd voor beginners, pupillen en aspiranten georganiseerd door de vereniging R.V. Olympia. Bij de beginners behaalde Laura Pack een eerste plaats. Bij de pupillen danse Larissa Twilt zo goed dat ook zij een eerste plaats wist te behalen. Bij de aspiranten liggen de onder linge verschillen niet ver uit elkaar. Bovenaan werd de strijd gestreden tussen Daphne Stormbroek, Desi Voorwinden en Charelle Grooten- boer. De eerste dans werd over tuigend gewonnen door Daphne maar de twee andere dames zaten haar stevig op de hielen. Bij de tweede dans moest Desi begin nen en als een volleerde tango danseres wist ze publiek en jury te betoveren. Daphne en Charelle kwamen weer dicht in de buurt maar konden deze keer net niet winnen. Er deed ook een minipaar mee aan deze wedstrijd; Raoull Koor- evaar en Romy Voorwinden dans ten naar een eerste prijs. Een dag later werden uitstekende resultaten behaald door Katinka van Kasteel en Laura Pack door de pupillentest dansen te behalen, Ju lia Sinnige de cadetten test dansen en Nicky Boer die voor het figuren, Joyce Bakker haalde de jeugddans- test en Lindsey Krijgsman de juni orentest. Oud Verlaat - Tennisclub Zeven sprong en de Rotterdamse Kegel bond, gevestigd op het Sporteiland de Zevensprong aan de Zevenhui- Voor meer informatie: www.tenniskids.nl of www.tczevensprong.nl. zer Plas organiseren voor zaterdag 31 maart van 10.00 tot 15.00 uur een Open Dag in het kader van de ledenwerving bij de Tenniskids. Regio - Het recreatieschap Rotte- meren houdt informatieavonden over de nieuwe gebiedsvisie Rot- temeren voor in- en omwonenden van het recreatiegebied Rotteme- ren op 27 en 29 maart. Tijdens de bijeenkomsten wordt het resultaat van de nieuwe ge biedsvisie Rottemeren gepresen teerd en wordt er ingegaan op de visie van het bestuur op de ont wikkeling van de Rottemeren met aandacht voor onder andere de aanleg en ontwikkeling van nieu we gebieden en projecten zoals de Tussenbult, het Hoekse Park, Bleis- wijkse Zoom Noord en de Eendrag- tspolder en verbeteringen die in de bestaande deelgebieden wor den uitgevoerd. Daarnaast wor den de uitkomsten van het in 2006 uitgevoerde recreantenonderzoek gepresenteerd en er wordt inge gaan op de commurficatie en in- formatievoorziening'in en over het recreatiegebied. Het doel van deze informatieavon den is in- en omwonenden van het gebied en andere betrokkenen te informeren over de nieuwe ge biedsvisie en andere actuele ont wikkelingen in het gebied. De informatieavond op dinsdag 27 maart wordt gehouden in het Sport- en Recreatiecentrum Rotte meren in Bleiswijk, aanvang 20.00 uur. De informatieavond op don derdag 29 maart wordt gehouden in zorgcentrum De Zevenster in Zevenhuizen. De nadruk ligt deze avond op ontwikkelingen aan de oostelijke zijde van het recreatie gebied Rottemeren. (Gemeenten Zevenhuizen-Moerkapelle en Rot terdam, deelgemeente Pr. Alexan der) Belangstellenden zijn welkom vanaf 19.45 uur. Voor meer informatie: gzh@pzh.nl, 010-2981010 of www. recreatiegebied-rottemeren.nl Zevenhuizen/Moerkapelle - Tij dens de open dag van 'Kom in de Kas' op zaterdag 31 maart van 10.00 tot 17.00 uur kan het publiek voor alllerlei activiteiten bij di verse bedrijven in Zevenhuizen en Moerkapelle terecht. Zo kan men hij Slaman aan het Jan Hendriks pad terecht voor uitleg over biolo gische bestrijding, voor een papri- kaproeverij en een groenteshow. Voor kinderen zijn er een sprinkus- sen, een glijbaan, suikerspinnen en komkommersnacks. Bij de gebr. Zwinkels aan het Jan Hendrikspad kan men diverse soorten tomaten proeven en een show van oude ge reedschappen bezichtigen. Bij Mi- niDa, ook aan het Jan Hendrikspad vindt men een groenteshow, een Paprikaproeverij en voor de kinde ren een springkussen. In het oog springt hier het schilderen en ex poseren van agrarische producten. Aan hetzelfde Jan Hendrikspad kan men bij Oussoren Trostomaten terecht voor de catering en voor de show van rolschaatsvereniging 'Rolling 90'. Om 11.00 uur, 13.00 fur, 14.00 uur en 15.00 uur geven *'j een demonstratie. Op dit adres kunnen tevens de kleurplaten in geleverd worden en kunnen kin deren zich laten schminken. Hier is ook de EHBO-post te vinden. Te vens is hier een echte Rolls Royce te bewonderen. Bij de gebr. Hoog- endoorn aan het Zaaipad kan men terecht voor het bezichtigen van terras- en potplanten. Hovenier Ed Plaizier demonstreert de bui tenkeuken, er is een demonstra tie van speciale soorten potgrond en er zijn arrangementen te zien met mediterrane terrasplanten. Ook aan het Zaaipad presenteert kwekerij De Vrij nieuwe soorten anthuriums. Een bloemenarran- geur verzorgt een demonstratie en er zijn boeketten bloemen te koop. Aan hetzelfde Zaaipad kan men bij PSA terecht voor een presentatie over alstroemeria's. Bij Van Vuuren wordt boerenijs verkocht en wordt er 's-ochtends een demonstratie knippen en sor teren gegeven. Voor een gerbera show is men welkom op het Zaai pad bij Jac. Oudijk. Men kan hier ook rozen en gerbera's kopen. Op de Bredeweg, tenslotte, kan men bij kwekerij Rozenhof voor een rozenshow en een draaiende bos- machine. Kinderen kunnen zich ve- maken in de paardenbak met een pony en een Shetlander en voor de liefhebbers is hier ook nog een Old Timer Show. Regio - TOF, voor eten, drinken en uitgaan op de Markt in Gouda gaat dit weekend open. Met diver se Dj's, artiesten en acts gaat TOF feestelijk open. De in Zevenhuizen bekende Al- bert, bekend onder zijn artiesten naam Alberto, is de eigenaar van de nieuwe uitgaansgelegenheid. Deze week is er in de laatste dagen nog heel hard gewerkt door het hele team van TOF: van links naar rechts Sabina (bedrijfsleider), Jos (barkeeper), Marco (chefkok), Al- bert (eigenaar). Jan (afwashulp), Sander (huishoudelijke dienst), Krijn en Inge (duizendpoten). Moerkapelle - Het team van Slie- drecht kwam vrijdag op bezoek bij Moerkapelle 2. Voor beide teams was dit de laatste wedstrijd van het externe seizoen. Moerkapelle begon goed aan de strijd, maar ondanks deze goede moed ging het al snel slechter. Pieter Perdijk kwam al snel een stuk achter te staan, en anderen volgden. Kevin Bakker speelde een goede wed strijd en wist een punt binnen te halen. Ron Droog Ad Voerman, Jojanneke Weijermars en Arno Luinenburg haalden allebei remi se binnen. Eindstand was 3-5. Het eerste team speelde zater dag tegen koploper Philidor uit Leiden. Op papier was Moerka pelle kansloos, maar in de praktijk waren ze heel close. Het begon eerst minder, daar Dick Bac al snel in moeilijkheden kwam. Hij hield echter stand en al snel werden de eerste twee remises aan de lagere borden van Maarten Vroeginde- weij en André Nieuwlaat geno teerd. Daarnaast ontwikkelden zich de stellingen van Gerard van Ommeren en invaller Arno Luinen burg zich voorspoedig. Boudewijn Weijermars aan bord 8 stond halv erwege de tijd ook goed. Hugo van Elteren verloor aan bord 3 een pion, maar wist fraai remise te houden. Arno Luinenburg won inderdaad, maar bij Boudewijn Weijermars wist zijn tegenstander de dreigingen te neutraliseren en nam zelfs de aanval over. Dat re sulteerde in een verliespartij voor Boudewijn. Dick Bac verloor, waar door de tussenstand op 3,5 -2,5 stond. Gerard van Ommeren trok de stand met een fraaie winstpar tij gelijk en dus werd de partij van Wouter Vroegindeweij beslissend. Helaas maakte hij in het eindspel een positionele fout en het team verloor met 3,5 - 4,5. In de interne competitie werden slechts 2 partijen gespeeld. Gerrit van Meeteren verloor van Stefan van der Zalm en Walter van den Berg verloor van Wim Wester man. De jeugd speelde in Wassenaar voor de Groene Hart competitie. Er werd twee keer verloren en een keer gewonnen. Jeugduitslagen: Jos van de Waal - Jonathan Pilgram 1-0, Marijn van Krevelen - Johan van krevelen 0-1, Peter Elffers - Jonathan Pil gram 1-0. Inbraak in woningen Moerkapelle - In de avond van donderdag 22 maart is inge broken in twee woningen aan de Wilde Venen. Bij beide wo ningen is men binnengekomen door een raam te forceren. De woningen werden vervolgens doorzocht op goederen. Uit één woning werd een klein geldbedrag gestolen.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 13