KADIKS BV SC Mommers Hout en/of steenbewerker ..liiiiHHHli Vakantiekrachten m/v WERKPLAATS RECEPTIONIST MONTEUR NIEUWE BEDRIJFSWAGENS Kuit je wat extra geld gebruiken? Kom dan werken bij Intertoys! GOEDE BIJVERDIENSTE? Kadiks B.V. is een allround instaHatiebedrijf met een afdeling elektra en een af deling loodgieter/c.v. met totaal 20 personeelsleden. Ter versterking van onze afdelingen elektro en loodgieters zijn wij op zoek naar "een handig type" MONTEUR HULPMONTEUR LOODGIETER M/V en een MONTEUR HULPMONTEUR ELEKTRA M/V z.z.p'ers zijn ook welkom Voorkomende werkzaamheden: - bungalowwerk, particulierwerk, kleine utiliteit etc. Geboden wordt: - een vast dienstverband na gebleken geschiktheid - gratis scholing - erkend leerbedrijf Ben je geïnteresseerd in een van bovenstaande functies, bel of schrijf dan binnen 14 dagen naar: Kadiks Installatiebedrijf B.V., t.a.v. dhr. J. Hoogendoorn, Industriestraat 3, 2751 GT Moerkapelle Telefoon Zaak: 079-5932524 Mobiel: 06-29008401 Privé: 0182-631805 (na 18.00 uur) Vakkenpakket Vrijdagmiddag vrij Geen toelatings examen Gratis 'schoolbus' Contact: Van Leeuwen Truckservice PCM Distributiebedrijf vraagt een bezorgers m/v voor de bezorging van de ochtendkranten AD, Haagsche Courant, Trouw en de Volkskrant en de middagkranten AD, Haagsche Courant en NRC-Handelsblad in Zevenhuizen Verdienste 195 euro per 4 weken Verdienste middag 140 euro per 4 weken één uurtje werk per dag (6 dagen) een gratis regenpak elke dag een gratis krant Heb je interesse in de snelste bijverdienste voor bijna alle leeftijden? Minimumleeftijd 15 jaar. Bel dan snel gratis: 0800 0230 351 of surf naar www.koplopers.nl 't Xwtt Wij zijn momenteel op zoek naar: Interieurverzorgster m/v (vacature 006) in Nieuwerkerk aan den IJssel. Uw werktijden zijn in de ochtend en middaguren. Heeft u interesse of wilt u meer informatie dan kunt u van maandag t/m vrijdag tussen 08.00 17.00 uur telefonisch reageren telefoonnummer: 0180 314335 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zevenhuizen Hebben we het over jou? Herken je jezelf hierin? Dan verzoeken we je te reageren op de functie: Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 28 maart 2007 pagina 23 IINSTALLATIEBEDRIJF I Intertoys is met 300 winkels de grootste speelgoedketen van de Benelux. Wij hebben vestigingen in Nederland, Duitsland en België. Intertoys voert meer dan 6000 verschillende speelgoedartikelen. In Waddinxveen staat ons Europees Distributiecentrum met een totale oppervlakte van 50.000 m2 en ca. 22.000 palletplaatsen. Voor ons distributiecentrum in Waddinxveen zoeken wij: Voor minimaal 2 weken in de periode juni - augustus 2007. Als vakantiekracht wordt je ingezet als magazijnmedewerker voor o.a. orders verzamelen, het verdelen of laden en lossen van speelgoed. Je werkt 5 dagen per week, dagelijks van 7.30 uur tot 16.15 uur. Op vrijdag ben je om 12.45 uur klaar. Elke scholier die van aanpakken weet en minimaal 16 jaar oud is, kan bij ons aan de slag. Je kunt meerijden met een gratis pendelbus tussen station Gouda en het distributiecentrum in Waddinxveen. Bel 0180-333573 of stuur een e-mail naar vakantiewerk@intertoys.nl www.intertoys.nl Van Leeuwen Truckservice, officieel dealer voor MAN trucks en Volkswagen bedrijfswagens, zoekt voor haar werkplaats in Waddinxveen op korte termijn een enthousiaste: Je bent de cruciale spil tussen klant en werkplaats. Werkzaamheden: planning van reparaties en onderhoud, wer- korder-, en voertuigadministratie. Jij beschikt over een klantgerichte instelling, interesse voor bedrijfsautotechniek en je bent servicegericht. Je bent zeer communicatief, een echte regelaar en een goede team-speler. Tevens ben je handig met computerprogramma's. Voor deze functie is minimaal MBO denk- en werkniveau vereist. Ervaring is geen must. Je bent een handige aanpakker, die interesse heeft in truck techniek. Je werkt netjes, zowel zelfstandig als in teamver band. Werkzaamheden: opbouw van nieuwe bedrijfswagens. Je beschikt over flexibiliteit en bent bereid de handen mee uit de mouwen te steken. Bij Van Leeuwen Truckservice werk je in een modern en solide bedrijf met jonge, enthousiaste collega's in een hecht team. Wij bieden een goed salaris en uitgebreide opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Ben jij onze "MAN"? Stuur of mail een korte sollicitatiebrief incl. CV aan: Van Leeuwen Truckservice, t.a.v. dhr. H.J. Burger, Postbus 90, 2740 AB Waddinxveen of email aan: burger@leeuwentrucks.nl. Voor vragen: 0180 - 639300 of www.LEEUWENTRUCKS.nl. Waddinxveen Westland SCHOONMAAKSERVICE DEKKER keukenbladen en accessoires Dekker Zevenhuizen BV, al decennia een begrip als het gaat om de productie van maatwerkbladen (keukenbladen, tafelbladen, etc.) en keukenaccessoires (kranen, verlichting, etc.). Als producent en deels groothandel, biedt Dekker keukenspeciaalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en diensten. In een moderne omgeving werken dagelijks ruim 200 collega's voor meer dan 1000 klanten. Onze klanten staan centraal in ons dagelijks denken en handelen met een focus op continue innovatie en "Perfectie tot in Détails". Deze werkwijze heeft niet alleen geleid tot een sterke jaarlijkse groei, maar ook tot een leuke, collegiale en enerverende werksfeer, waarin talent zich kan ontwikkelen en voor verveling geen gevaar is. Je hebt "twee rechterhanden", Je wilt werken in een moderne plezierige werkomgeving, Werken in teamverband én zelfstandig werken geef je een kick, Van werken onder druk raak je niet ondersteboven. Ervaring of een opleiding in het bewerken van hout of steen is zeker een aanbeveling, maar niet echt nodig. Uiteraard zorgen wij voor een interne opleiding of bijscholing door vakbekwame leermeesters. Vanwege communicatie met collega's is een goede beheersing van de Nederlandse taal een noodzaak Wij bieden: Een uitdagende werkomgeving met een open, eerlijke en prettige werksfeer. De gelegenheid je te ontplooien tot een allround, multifunctioneel inzetbare medewerker in onze productie. Een fulltime functie met vanaf 23 jaar een uitstekend startsalaris van 1.971.00 per maand en een doorgroei naar ruim €2.100,00. Een afwisselend rooster met een vroege (06.00-15.00 uur) en late dienst (08.00-17.00 uur). Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een goudomrande pensioenvoorziening tegen een minimale premie (€22.00 per maand). Werktijden: Een werkweek van maandag tot en met vrijdag van 40 uur. Nieuwsgierig geworden en geïnteresseerd? aarzel dan niet en stuur een e-mail met gegevens over jezelf, je opleiding en je werkervaring aan b.kouer@dznet.nl Dekker Zevenhuizen BV - Afdeling Personeelszaken t.a.v. Bert Kouer. Postbus 11 2760 AA ZEVENHUIZEN - E-mail b.kouer@dznet.nl Voor aanvullende informatie kan je uiteraard bellen naar Bert Kouer via telefoonnummer 0180 - 637624

Hart van Holland | 2007 | | pagina 23