Personeel AL GS Een enthousiaste freelance verslaggever met interesse in lokale politiek Wij vragen: De koning De redactie van het Hart van Holland zoekt voor de uitbreiding van het team Interesse in politieke ontwikkelingen in de regio Affiniteit met verschillende beleidsterreinen Bereidheid tot het bijwonen van commissie- en raadsvergaderingen Beschikbaarheid in de avonduren Vaardigheden om informatie te 'vertalen' in interessante artikelen Wij bieden: Freelance werk binnen een enthousiast team Vergoeding afgestemd op CAO voor nieuwsbladjournalistiek Reacties, liefst per mail: redactie@hart-van-holland.nl of Hart van Holland, t.a.v. redactie, postbus 85, 2760 AB Zevenhuizen. Informatie over de functie bij Silvia Markus of Karin Heeren, 0180-632289 p DIENSTENGROEP pagina 24 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 28 maart 2007 Gevelreiniging Graffitiverwijdering Schoonmaakservice en Detachering ALECS Dienstengroep is een verzamelnaam van verschillende afdelingen. Wij zijn groots in schoonmaakservice, specialist in gevelreiniging en graffitiverwijdering en uniek in het detacheren van productiepersoneel. Regelmatig zijn wij op zoek naar collega's met een gezonde instelling die goed willen presteren en willen helpen om een mooie onderneming verder uit te bouwen! Part-time Schoonmaakmedewerkster De werkzaamheden vinden plaats in omgeving Gouda.Voor deze functie zijn de werktijden van ca. 15.00 uur tot 20.00 uur. Een rijbewijs B is voor deze functie gewenst, ervaring is een pre. Regelmatig zijn wij op zoek naar col lega's in deze functies voor verschillende tijden.Vrijblijvend je gegevens doorgeven kan dus ook altijd! Full-time Bouwopruimer Deze werkzaamheden vinden plaats in de regio Waddinxveen. Je bent verantwoordelijk voor het netjes houden van een bouwterrein en schoonmaken van de keten. Ervaring voor deze functie is niet noodzakelijk, rijbewijs is een pre. Full-time Glazenwasser Een behoorlijk veelzijdige functie waarvoor ervaring en een rijbewijs B een must is! Je bent flexibel en staat ook open voor andere werkzaamheden als schoonmaakdiensten, specialistische werken, gevelreiniging etc. Onze nieuwe collega is een zelfstandige allrounder met een flexibele instelling die houdt van aanpakken. Part-time Rayonleidster Om de projecten te begeleiden zoeken wij voor ca. 20 uur per week een ervaren collega. Doorgroeien vanuit een functie als projectleidster is een goede optie! Ervaring, rijbewijs en een flexibele instelling is een must. Uitgebreide omschrijvingen van deze functies zijn te vinden op onze website: www.alecs.nu onder de knop 'vacatures'. Ook kan je ons altijd bellen voor een afspraak of meer informatie. T: 0182 63 43 00 E: info@alecs.nu I: www.alecs.nu Postbus 125,2740 AC Waddinxveen tandarts Wij zijn op korte termijn op zoek naar een BALIE-ASSSISTENT(E) voor een uitdagende full-time functie in een klein, jong team, in een moderne meerstoelen praktijk. Functieomschrijving Als balie-assistente ben je het eerste en belangrijkste gezicht van de praktijk. Je staat klanten telefonisch, persoonlijk en schriftelijk te woord, je beheert de agenda, je bent verantwoordelijk voor een reeks administratieve en enkele financiële werkzaamheden en je ondersteuntje collega's. Functie-eisen: Ervaring in vergelijkbare functie Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift Representatief, initatiefrijk, accuraat, stressbestendig Zelfstandig maar wel een teamplayer Uitstekende kennis van Nederlandse taal Ervaring met financielle administratie Goede computervaardigheden Minimaal HAVO-niveau (of vergelijkbaar) Bij intresse gaarne schriftelijke reacties inclusief cv en evt. foto vóór 9 april 2007 opsturen naar: tandarts.dekoning@gmail.com of Tandartspraktijk De Koning, Overslag 12a, 2771 CE Boskoop (tel0172-217 486)

Hart van Holland | 2007 | | pagina 24