WIELERRONDE VAN HET GROENE HART OOK DOOR ZUIDPLASREGIO JUF HANNEKE VINDT WARE LIEFDE EIEREN ZOEKEN EN SCHMINKEN IN DE WERELDWINKEL PARANORMALE AVOND Woensdag 18 april 17.58 uur op Z@pp, Ned. 3 nieuwérkerk Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 28 maart 2007 pagina 33 Nieuwerkerk aan den IJssel - De Paashaas komt woensdag 4 april van 14.00 tot 15.30 uur op bezoek bij de Wereldwinkel. Kinderen mo gen zich als Paashaas laten schmin ken. Meneer Paashaas zal in detuin van de Wereldwinkel verrassings eieren verstoppen. Kinderen tot en met 8 jaar mogen deze eieren gaan zoeken; elk ei betekent een cadeautje. Elk kind mag één keer in de tuin gaan zoeken. Terwijl de kinderen geschminkt worden en hun geluk beproeven in de Wereldwinkel Paastuin, is er alle tijd om tussen de wereldse Paassnuisterijen te snuffelen. De Wereldwinkel geeft met haar we reldse assortiment volop ideeën voor het sfeervol aankleden van de ontbijt- of brunchtafel. Bijzonder is een haan van gevlochten palmblad in geel/gebroken-wit of veelkleu rige kippen in verschillende groot tes van papier-maché, gemaakt in Thailand. Ook van halfedelsteen en hout zijn eieren en vrolijk ge kleurde kippen te verkrijgen. Ook dit jaar kunt u uw Paasboom weer op een bijzondere manier versie ren met de ambachtelijk gemaak te Paasboomeitjes, verkrijgbaar in diverse kleurstellingen. Iedere aankoop draagt positief bij aan de leef- en werkomstandigheden van de makers overzee. De Wereldwinkel is gevestigd aan de Prins Bernhardstraat 7a, vlakbij het NS station. Openingstijden: dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 tot 16.30 uur, zaterdag tot 16.00 uur. Regio - De deelnemers aan de wielerronde van het Groene Hart kwamen zondagmiddag ook door de Zuidplasregio. Bij Nieuwerkerk aan den IJssel trok de karavaan via de Hoofdweg, Europalaan en de Parallelweg-Zuid langs het Laag ste Punt van Nederland bij Van Vliet Trucks naar de Provinciale weg richting Waddinxveen. Bij de nieuwe rotonde op de Hoofdweg naar het viaduct van Nesselande had zich rond half één een aantal inwoners langs de kant opgesteld om het 'spektakel' van de profron de te kunnen bekijken. Motorbegeleidingsteam Een kwartier daarvoor kwamen motorrijders van de Stichting Mo tor BegeleidingsTeam (MBT) bij de rotonde om het verkeer te rege len. Op ieder kruispunt, rotonde of wegversmalling zorgen de motor rijders ervoor dat het verkeer even wordt stilgezet, zodat de renners ongehinderd hun ronde kunnen rijden. Het bijzondere van deze groep motorrijders is, dat zij op vrijwillige basis dit werk voor hun rekening nemen. Een van de rege laars vertelde, dat zij assistentie verlenen op regionaal en landelijk niveau bij alle soorten evenemen ten, waaronder de Eneco Tour en de Ronde van het Groene Hart, dit in nauwe samenwerking met poli tiekorpsen. Het MBT vraagt van de organisaties een bijdrage voor hun Bijdrage voor MBT gaat naar goed doel. Met veertig kilometer door de bocht. inzet en voor het goede doel. "Het grootste deel van de opbrengsten doneert onze stichting aan goede doelen, die gerelateerd zijn aan ge zondheid of gehandicapten", ver telde de gemotoriseerde Verkeers regelaar, die na het regelen bij de Nieuwerkerkse rotonde weer naar een volgend punt moest rijden om daar op tijd het verkeer te rege len. Rond kwart voor één kwam de rondekaravaan bij de Hoofd weg aan. Voorafgegaan door een paar reclameauto's, materiaalwa gens en auto's van de organisatie en ploegleiders reden drie renners met ongeveer 10 seconden voor sprong in sneltreinvaart langs de toeschouwers. Vlak daarna ge volgd door het voltallige peloton, dat bij de vluchtheuvel vóór de ro tonde nog goed uit moest kijken, want het hele 'pak renners' moest de rotonde aan de rechterkant passeren. Met een vaart van tegen de veertig kilometer denderde de groep richting Europalaan. Binnen tien minuten was er van renners of volgwagens niets meer te zien en was de zondagsrust in Nieuwer kerk weergekeerd. Nieuwerkerk aan den IJssel /Zevenhuizen - Een groep van 17 jongeren van de PKN zal komende zomer voor een werkvakantie naar Roemenie gaan. Gedurende ruim twee weken zullen zij samen aan de slag gaan °rn iets te betekenen voor de zigeuners aldaar. De reis wordt georga niseerd door stichting Livingstone. Om de reis te kunnen financieren worden diverse acties gehouden. In de week van 2 tot 7 april zullen de jongeren in Zevenhuizen langs de deuren gaan om stroopwafels te verkopen. Voor meer informatie: ajutor2007.waarbenjij.nu van dwarsfluitmuziek houdt. Juf Hanneke en haar dates moeten al lerlei vragen beantwoorden en op drachten uitvoeren. Als klap op de vuurpijl gaat de juf geblinddoekt dansen met haar match Gert-Jan op het nummer Deeper Love' van gospelzangeres Berget Lewis. In LoveMatch helpen leerlingen hun meester of juf bij het vinden van een leuke vriend of vriendin. Wie zal de ultieme lovematch zijn? Juf Hanneke heeft in elk geval haar Gert-Jan gevonden. Het lief deskoppel heeft het romantische diner tijdens de uitzending van LoveMatch nog eens dunnetjes over gedaan en een aantal weken na de opnames is het officieel: ze hebben verkering! De uitzending van juf Hanneke is te zien op woensdag 18 april en de date van juf Hanneke op woens dag 25 april. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ooit wel eens glaasje gedraaid? Nooit meer doen! Het is erg gevaarlijk en de mogelijkheid bestaat dat men hierdoor in de problemen komt. Voor diegenen die inte resse hebben of nieuwsgierig zijn naar de spirituele wereld or ganiseert de stichting Vedj voor woensdag 25 april van 20.00 tot 22.30 uur in Gebouw Con Mu- sica, Sportpark Dorrestein een paranormale avond met als gast Marja van Tol. Zij werkt met wastekeneningen waarbij een boodschap is geschreven. Alles gebeurt op een verantwoorde wijze. De avond is bestemd voor jongeren vanaf 14 jaar. De zaal gaat open om 19.30 uur. De entree bedraagt 4,50. Opgeven is verplicht via email info.vedj@gmail.com of via 06- 38787180. Voor meer informatie: www.vedj.info. Nieuwerkerk aan den IJssel - In LoveMatch, een datingprogram- ma van de Evangelische Omroep voor vrijgezelle juffen en mees ters, heeft juf Hanneke van groep 7 van de Gideonschool, de liefde van haar leven gevonden. Juf Han neke houdt van zingen, dansen en dwarsfluit spelen en ze is ontzet tend lief; dat vindt de klas van juf Hanneke ook en daarom hebben ze haar opgegeven voor het pro gramma LoveMatch. In de uitzen ding van woensdag 18 april is te zien met welke drie matches juf Hanneke in de show zit. De lovestory van juf Hanneke be gint op een regenachtige dag in december als plotseling Herman Wegter haar overvalt in de klas. "Wil je meedoen aan LoveMatch, juf Hanneke?" Daar kan ze geen 'nee' tegen zeggen. En zo komt het dat niet veel later juf Hanneke met haar klas in de studio zit in af wachting van haar drie dates. Ze wil het liefst een muzikaal vriendje met losse heupen die ook nog eens

Hart van Holland | 2007 | | pagina 33