Eind april openen wij ons motorbedrijf Voor onderhoud en reparaties Verkoop van zowel nieuwe als gebruikte motoren Verkoop van accessoires en onderhouds producten C=Ui=0F^-ir ^li=Lir~ü JAARLIJKS TERUGKEREND EVENT MET EEN UNIEKE VERZAMELING CABRIO'S EN BIJZONDERE AUTO'S Blijvende lage benzineprijzen Tanken met uw pinpas 24 uur per dag open Verkoop van zowel nieuwe als gebruikte auto's Voor onderhoud en reparaties Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 28 maart 2007 Nieuwerkerk aan den IJssel Capellei.d.Ussel dat het voor alle deelnemers tot de laatste kilometers een verrassing bleef wat ze te zien kregen. Het was goed te merken dat de organisatie veel zorg had besteed aan het uit stippelen van een mooie route. De Challenge leidde de deelnemers van Waddinxveen naar Benthuizen om vervolgens door de polder bij Zoe- terwoude Rijndijk uit te komen. De glooiende wegen door de groene weilanden brachten de deelnemers via Woerden, Haastrecht en Stolwijk weer terug in Waddinxveen. woordigd. De Engelse inbreng van veel MG's en Morgan's zorgde voor een hoog aantal klassieke auto's uit een tijd dat over sommige motorkap pen nog een leren riem werd gebon den. Voor de zekerheid. De Italiaanse bijdrage kwam vooral op het gebied van sportiviteit. Er verschenen veel Alfa Spiders aan de start, onder an dere van organisator Frank Pronk, maar ook de rode wagens met het wereldberoemde steigerende paard op de motorkap waren van de partij. en een drankje werden de ervaringen van de dag uitgewisseld en werd er nog veel gepraat over auto's. Sommi gen kijken al reikhalzend uit naar de prachtige oud-Hollandse cultuur die de route komende 2e paasdag onge twijfeld weer zal bevatten. Waddinxveen, 21 maart 2007 - Na grote successen in voorgaande ja ren wordt op 2e paasdag, 9 april, weer de Pronk-Baas Challenge 2007 georganiseerd. Een unieke verzameling cabrio's, sportwa gens en andere bijzondere auto's zal een rondrit maken in de re- oog voor 1 ding. Ze kwamen samen op het terrein van Auto Baas waar de Pronk-Baas Challenge voor cabrio's, oldtimers en classics van start ging. Daarnaast deden er ook een aantal brullende motoren mee. Er is geen rijksweg aan te pas geko men en onderweg werden dorpen aangedaan waarvan de meeste rij ders waarschijnlijk nog nooit van ge hoord hadden. Het enthousiasme van de deelne mers stimuleert de organisatie om ook dit jaar weer een Challenge te houden. Dus bent u in het bezit van een unieke auto en wilt u meerijden, kom dan even langs de showroom van Auto Baas Chrysler Jeep Dodge, Wilhelminakade 1 in Waddinxveen en vraag naar Harold Dazler. Voor meer informatie kijkt u op www. pronkbaas-challenge.nl of stuur een e-mail naar pbc07@planet.nl om u in te schrijven. Uiteindelijk vertrokken vanaf 11 uur 's ochtends meer dan 150 wagens voor een tocht van 160 kilometer. De route was dusdanig beschreven Niks stond het evenement in de weg om een groot succes te worden. Hon derden mensen hadden zich in de ochtend bij Auto Baas Chryler Jeep Dodge langs de Gouwe in Waddinx veen verzameld om zich te vergapen aan allerlei pracht op vier wielen. Vooral auto's van Engelse en Itali aanse makelij waren sterk vertegen- Na ongeveer 4 uur rijden kwamen de deelnemers terug op het terrein van Auto Baas op de plek waar ze begonnen waren. Daar werden ze opgewacht met een barbecue met live muziek en een prachtige glazen bar. Onder het genot van een hapje Waddinxveen stond vorig jaar op 2e paasdag bol van de activiteiten. De autoliefhebbers uit Waddinxveen eri omstreken hadden echter slechts BOSCH Service tankservice

Hart van Holland | 2007 | | pagina 41