Zevenhuizen-Moerkj|Bgto Kijk voor het laatste autgnwHi in de Autowereld spefilU Gemeente op pagina 41 Besluiten algemene plaatselijke verordening Bekendmaking Wet mi lieubeheer Nadere eisen Vergunning Start revitalisering Bloe- menwijk Zevenhuizen vooijaar 2007 Planning en werkzaamheden Rooien bomen i HERfiALlFE Uw gewicht beheersen met HERBALIFE. Gratis begeleiding pagina 5 Hart van Holland 28 maart 2007 WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLR.NI I Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: qemeente@zevenhuizen-mberkapelle.nl WEEK 13 Het college van de gemeente Zeven- huizen-Moerkapelle heeft besloten de navolgende vergunningen/ont heffingen te verlenen aan: De heer M.C. colijn voor de organi satie van een huis aan huis verkoop van stroopwafels van 1 tot 7 april 2007 in de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Rolschaatsvereniging Rolling '90 voor de organisatie van een huis aan huis verkoop van bloembollen op 29 maart 2007 in de gemeente Zeven- huizen-Moerkapelle. Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Die ren voor de organisatie van een col lecte in de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle van 30 september tot en met 6 oktober 2007. Alzheimer Nederland voor de organisatie van een collecte in de gemeente Zeven- huizen-Moerkapelle van 5 november tot en met 10 november 2007. Neder landse Brandwonden Stichting voor de organisatie van een collecte in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle van 7 oktober tot en met 13 oktober 2007. Jeugdweek Moerkapelle voor het plaatsen van een spandoek in de Dorpsstraat te Moerkapelle in de periode van 20 juli tot en met 31 au gustus 2007, ter aankondiging van de Jeugdweek te Moerkapelle. R.H.J. Eckhardt voor het innemen van een standplaats op de vrijdagen op het Raadhuisplein te Moerkapelle voor het jaar 2007, voor de verkoop van snoep en chocolade. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle heeft be- sloten de navolgende vergunningen/ ontheffingen te verlenen aan: Tourclub Zevenhuizen '80 voor de c anisatie van wielerwedstrijden ■p de Moelviergang door de gemeen- e Zevenhuizen-Moerkapelle op; ndag 11 maart 2007 zondag 18 maart 2007 - zondag 25 maart 2007 ndag 16 september 2007 ndag 30 september 2007 zondag 7 oktober 2007 ndag 14 oktober 2007 - Promotions B.V. voor de orga nisatie van een braderie op 7 april - ;7 van 10.00 uur tot 17.00 uur in dc- Dorpsstraat en een gedeelte van de lurgemeester Boerstraat te Ze- uizen. Tijdens deze braderie t heffing verleent voor het ten re brengen van muziek. Tevens ontheffing verleent om vanaf uur de Noordelijke Dwarsweg an de Opril en de Burgemeester - straat vanaf de kruising met de aan af te sluiten voor alle ver is club Zevenhuizen voor de or- satie van een geraniummarkt T' aterdag5mei2007ophetDorps- I te zevenhuizen. Tijdens de ge- unmarkt is ontheffing verleent voor het ten gehore brengen van muziek. Dolpromotions voor de organisatie van een braderie op 7 juli 2007 van 10.00 uur tot 17.00 uur in de Dorps straat, de Herenweg en een gedeelte van de Beatrixlaan te Moerkapelle. Tijdens deze braderie is tijdelijke ont heffing verleent voor het verstrekken van zwak-alcoholhoudende drank en het ten gehore brengen van muziek. Tevens is er ontheffing verleent om de Dorpsstraat, de Herenweg en de Beatrixlaan gedeeltelijk af te sluiten voor alle verkeer. Bezwaar verleende vergunningen/ ontheffingen U kunt op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij respectie velijk de burgemeester en of het college van burgemeester en wethouders, naargelang hun hierboven genoemde bevoegdheid, be zwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verkende vergunningjontheffing. De bezwaarter mijn bedraagt zes wéken na toezending/ uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissements rechtbank, postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Meldingen Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle maakt bekend dat de volgende meldingen zijn inge diend: Besluit bouw- en houtbedrijven milieube heer Schilderwerken Huisman BV, Moer- kapelse Zijde 4, 2751 DL Moerka pelle Besluit detailhandel en ambachtsbedrij- ven milieubeheer Vof Kapsalon Verheul, Dorpsstraat 33, 2751 BB Moerkapelle Besluit glastuinbouw J. van Boheemen, Noordelijke Dwars weg 63, 2761 GD Zevenhuizen Bos Rozen, Zuidplasweg 23, 2761 JK Zevenhuizen Besluit inrichtingen voor motorvoertui gen milieubeheer J.S. Racing, Ambachtstraat 16, 2751 GP Moerkapelle Autobedrijf Edwin Eger, Noordeinde 51, 2761 BP Zevenhuizen Besluit landbouw milieubeheer T. Kreft, Knibbelweg 51, 2761 JC Ze venhuizen Besluit opslag- en transportbedrijven mi lieubeheer J. van Dijk, Zuidplasstraat 4,2751 GN Moerkapelle Besluit voorzieningen en installaties mi lieubeheer Rozenkwekerij Suzanne, Van Hassel- tweg 7, 2751 GZ Moerkapelle Bos Rozen, Zuidplasweg 23, 2761 JK Zevenhuizen Tegen een melding op grond van ar tikel 8.40 van de Wet milieubeheer kan geen bezwaar worden ingediend of beroep worden ingesteld. De stuk ken liggen niet ter inzage. Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvul lende (nadere) eisen op te nemen. Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle is voornemens de volgende besluiten (nadere eisen) te nemen: Ontwerpbesluiten Maatschap Van der Spek-Palsgraaf inzake het opleggen van nadere ei sen (geluid) bij het Besluit landbouw milieubeheer op het perceel Dorps straat 6, 2751 AZ Moerkapelle. C 1000 G.J. Wals inzake het opleg gen van nadere eisen (energiebespa ring) bij het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer op het perceel Dorpsstraat 129, 2761 AL Zevenhuizen. Deze ontwerpbesluiten kunnen van af 29 maart tot en met 10 mei 2007 worden ingezien bij de gemeente Ze venhuizen-Moerkapelle. Zienswijzen tegen een ontwerpbe sluit kunt u gedurende voornoemde periode bij het college van burge meester en wethouders van Zeven huizen-Moerkapelle indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u zich richten tot de Milieudienst Midden- Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig ziens wijzen naar voren brengen tegen een ontwerpbesluit kunnen later beroep instellen tegen een definitief besluit. Het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle is voornemens het volgende besluit te nemen: Ontwerpbeschikking Audipack Verkoop BV inzake het verlenen van een veranderingsver gunning voor een metaalbewerkings- bedrijf op het perceel Ambacht straat IC, 2751 GP Moerkapelle. Deze ontwerpbeschikking kan vanaf 29 maart tot en met 10 mei 2007 worden ingezien bij de gemeente Ze venhuizen-Moerkapelle. Zienswijzen tegen een ontwerpbe schikking kunt u gedurende voor noemde periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge ziens wijzen kunt u zich richten tot de Mi lieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig ziens wijzen naar voren brengen tegen een ontwerpbeschikking kunnen later beroep instellen tegen een defi nitieve beschikking. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Ze venhuizen (telefoon 01811637777). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. De Bloemenwijk in de kern Zeven huizen krijgt in opdracht van de gemeente een facelift. Alle revita liseringswerkzaamheden tezamen zullen een periode van twee jaar beslaan. De facelift bestaat o.a. uit het aanplanten van nieuwe beplan ting, bestrating en een gewijzigde inrichting van het Begoniaplein. U leest hier meer over in onderstaande planning en werkzaamheden. Stich ting Woonpartners Midden-Hol land heeft een financiële bijdrage geleverd voor de verbetering van de leefbaarheid in de Bloemenwijk. De firma Hazebroek Tamerus Wegen bouw bv zal namens de gemeente de werkzaamheden gefaseerd uitvoe ren. le fase Voorjaar 2007 (startdatum 10 april) Vervangen van de riolering Verbeteren van de afwatering van de achterpaden Vervangen van de bestrating van deze achterpaden. Daar waar nodig zal Woningstich ting Woonpartners de oude scep- tictanks verwijderen en de slechte rioolaansluitingen van haar huur woningen vervangen. Om de rioleringswerkzaamheden te kunnen uitvoeren, zullen de ge meentelijke dienst Openbare Wer ken en de afdeling groenvoorziening vooraf bomen gaan rooien. Aansluitend aan deze fase zal Cyclus de ondergrondse containers plaat sen. Hiermee worden de de grijze mini containers overbodig. Alleen de groene GFT-bakken blijven bestaan. "De volgende bomen zullen worden gerooid: Pleintje hoek Dahliastraat - Asterstraat Begoniaplein tegenover de oneven nummers Hoek Rozenstraat - Begoniaplein Goudsbloemstraat tegenover de nummers 37 t/m 41 Hoek Leliestraat - Goudsbloemstraat Hoek Leliestraat - Asterstraat Asterstraat tegenover nummer 7. Deze genoemde bomen zullen begin april gerooid worden. 2e fase Najaar 2007 (voor het plantseizoen) Het Begoniaplein krijgt een com pleet andere inrichting. Er komt een Jeu de Boules-baan en het plein wordt afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. 3e fase (na een periode van ca. 1 jaar) Rooien resterende bomen. Opbreken oude bestrating Opnieuw inrichten van de Bloemen wijk met nieuwe bestrating en nieu we openbare verlichting (vooijaar 2008) Aanbrengen restant van de nieuwe beplanting en bomen voor de gehele Bloemenwijk (najaar 2008) Politiekeurmerk Veilig Wonen Tij dens de plan voorbereiding hebben de bewoners van de Bloemenwijk in een gehouden enquête aangegeven, dat in het kader van het politiekeur merk Veilig Wonen de achterpadver lichting voor verbetering vatbaar is. Daarop is besloten om de achterpad verlichting te verbeteren. Dit bestaat uit het vervangen van de armaturen waarbij de lampen wit licht geven. Ook zullen daar waar nodig licht masten bij- en/of verplaatst worden. Feestelijke opening Begoniaplein Als de werkzaamheden zijn afgerond zal het vernieuwde Begoniaplein zal door de Gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle en Woonpartners Mid den-Holland feestelijk worden ge opend. Naar verwachting is dat nog dit jaar. Informatie Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de gemeente Ze venhuizen-Moerkapelle, afdeling Openbare Werken, dhr. E. de Groot; tel. 0180-63 77 24 V Bel voor informatie: Renée Pleysier 0182-639944 Herbalife Waddinxveen

Hart van Holland | 2007 | | pagina 5