Meer dan 30 jaar plaatservaring! DE BOUWHOF B.V probleem 2E PAASDAG GEOPEND Keuken van uw dromen Complete badkamers Schuifwandspecialist Oogstrelende vloeren Nieuwe deurenr enz, enz *Tjoa% de uakmüM m doe-het-xelven WAT VIND U NOG MEER BIJ DE BOUWHOF: 3 kavels te koop voor te bouwen chalets tot 70 m2. Aan de Bredeweg 66 te Moerkapelle is er het hele jaar door gele genheid te recreëren in uw eigen chaletwoning. Plaatsing mogelijk van chalets tot 70 m/ op kavels vanaf 130 m'. Luxe chaletpark met complete infrastructuur; gas, electra, water, riool, kabel-tv en telefoon Voorzien van diverse recreatieve mogelijkheden en een grandcafé (ook voor bruiloften, partijen of vergaderingen). Dubbel Chalet D25 - Red 26 Dubbel Bungalow Super Nog enkele chalets in bemiddeling o.a. dubbele (bestaand) l-vorm stacara van op eigen grond Laat u eens vrijblijvend door ons adviseren. H Beek 06-22480104 Alles voor de vakman en Doe-het-zelver, Zaagafdeling, Bezorgdienst, Plaatsing mogelijkheden, Gratis inmeten van binnen- en buitenzonwering, Veiligheidsbeslag onder PKV keurmerk, Alarmsystemen, Kozijnen maken, Hoekverbindingen, Spoelbakken infrezen, Radiator ombouwen op maat gemaakt, enz, enz. IfflV jdEÉta www.bouwhof.nl Edisonstraat 111 2723 RT Zoetermeer T: 079-3310700 CHALETPARK MOERKAPELLE Het wordt kinderspel met de Milieu Express Telefoon 079 - 363 30 30 fax 079 - 363 30 31 info@milieuexpress.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 april 2007 pagina 34 Oppervlakte 50 m2. Voorzien van Prismadak en pannen. Keuken met koelvriescomb., magnetron. Luifel met spotjes. 2 Slaapk. w.v. één met kastenwand en spiegels, de ander met 2 enkele bedden. Natte ruimte v.v. douche, toilet, wasmachine aansluiting, geheel betegeld. Prijs inclusief kavel. Excl. tuinaanleg De laatste 4 grote kavels voor te plaatsen dubbele chalet met een oppervlakte van 70m2. De 2 modellen die wij gaan plaatsen (10x7m) zijn voorzien van: kunststof kozijnen in kleur, pannendak, overstek verlichting, aparte toiletruimte (betegeld, hangend), badkamer geheel bete geld en wasmach.aansluiting. ventilators en badmeubel. Hoekkeuken voorzien van afwasmachine, cabinepelion luifel boven keukenblad. Slaapkamer voorzien van kastenwand. Het geheel is voorzien van C V. installatie. Koopprijs is incl. kavel, excl. tuinaanleg. De paashaas heeft een mandje En komt hij op een dag Verstopt hij eitjes in de tuin Die jij dan zoeken mag En heb je ze gevonden Dan is 't een beetje feest Dan weetje, weetje zeker Dat de paashaas is geweest! Bron: Het grote liedjesboek en nieuw leven. De niet-christelijke paasviering komt onder andere tot uiting in de paashaas en paaseieren, beiden symbolen van nieuw leven. Deze symbolen stammen uit een traditie van lentefeesten die aanmerkelijk ouder is dan de christelijke versie. Paaseieren illustreren hoe voorchristelijke, hei dense elementen opduiken in de Christelijke riten. Zo worden in Praag paaseieren opgehangen in de bomen, hetgeen een overblijfsel is van de heilige- boom cultus uit de Germaanse traditie. Zowel het ei als de paashaas symboliseert vruchtbaarheid Chaletpark "De Randstad' Bredeweg 66 2752 AB Moerkapelle Afval? de milieu l*PK"

Hart van Holland | 2007 | | pagina 34