van den Marketing medewerkster Assistent - Exportsecretaresse Kinderleidsters Sorteerder #%lll 11VIV De bruzj kaarivtrlc in tle< reyio Samenstellers Project engineer Commercieel/Administratief medewerker m/v Assistent-Accountant Customer Service Representative Export UITZENDBURO SCHOORSTEENBOUW TELECOMMUNICATIE Hoogeveenenweg 15 2913 LV Nieuwerkerk aan den IJssel Tel: 0180-395555 zoekt een voor 40 uur per week. Wat zijn uw werkzaamheden U verricht een aantal voorkomende werkzaamheden voor onze orderadministratie, zoals het accepteren van orders, zorgdragen voor de uitvoering, het verwerken van orders en klaarzetten voor facturering en de even tueel noodzakelijke aanvragen voor vaste- en/of mo biele telefoonverbindingen. U draagt zorg over een efficiënte en kwalitatief goede uitvoering van onze orderplanning. U assisteert collega's bij commerciële activiteiten Wat verwachten wij van u Een opleiding op minimaal MBO-niveau. Goed kunnen werken in teamverband. Een positieve, flexibele en servicegerichte instelling. Relevante werkervaring strekt tot de aanbeveling. Wat bieden wij u Een afwisselende functie in een enthousiast team Heeft u belangstelling Stuur uw sollicitatiebrief, voorzien van CV binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: HPG Telecommunicatie BV, Postbus 215, 2910 AE Nieuwerkerk a/d IJssel. Groot cijfermatig inzicht? Een spin in het web? Zelfstandig en klantgericht? Talenknobbel? Verantwoordelijkheidsgevoel? Passie voor bloemen? Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 april 2007 pagina 55 w, Van den Berg Schoorsteenbouw B.V. en Array Engineering B.V. ontwikkelen en tekenen pro- cestechnische installaties, zoals warmtekracht installaties, ketelhuizen e.d. en produceren en installeren schoorstenen en rookgaskanalen uit staal, roestvaststaai en aluminium. Wij zijn met een uitgebreid productenpakket actief binnen de tuinbouw, warmtekracht, industrie en utiliteitsbouw. Wij zoeken voor onze werkplaats vakvolwassen met ervaring in: tekening lezen, samenstellen van plaatdelen het bedienen van voorkomende machines lassen van plaatmaterialen En wij zoeken voor ons ingenieursbureau een met ervaring in: 3-dimensionaal tekenen en ontwerpen van werktuigbouwkundige installaties autoCAD 2007 Pro Engineer ervaring is een pre AANBOD Een halfjaarcontract met vooruitzicht op een vast dienstverband in een gezellige werksfeer met veel collegialiteit CONTACTINFORMATIE Heeft u vragen, neem dan contact op met de heer R.J. Ernst op 0180-331655. Uw sollicitatie kunt u sturen naar Van den Berg Schoorsteenbouw B.V, ten attentie van de heer R.J. Ernst, Nijverheidscentrum 6, 2761 JP Zevenhuizen of mailen naar r.ernst@vdbergbv.nl. De Assistent- Accountant houdt zich voornamelijk bezig met samenstellingsopdrachten en tussentijdse overzichten, het opzetten en inrichten van administraties van cliënten, verzorging van de aangiften omzet-, inkomsten- en vennootschapsbelasting en alle andere voorkomende werkzaamheden. Ben jij in het bezit van een diploma HEAO, AA of SPD en beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een initiatiefrijke en servicegerichte houding, dan zijn wij op zoek naar jou! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van orders, het verstrekken van artikelinformatie, het verzorgen van documenten en alle voorkomende werkzaamheden. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een must. De juiste kandidaat is nauwkeurig, flexibel, initiatiefrijk en kan goed in teamverband werken. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Vind jij het leuk om in een internationaal bedrijf te werken en zie jij jezelf in deze functie? Dan ben jij de geschikte kandidaat voor deze functie! Tijden: 08.30 -17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contact De werkzaamheden bestaan o.a. uit het bijhouden van de website, het verzorgen J van reclamemateriaal, het telefonisch te woord staan van dealers en consumenten, het ondersteunen 4 van de buitendienst, correspondentie en alle voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat is fc stressbestendig, accuraat heeft een goede kennis van Microsoft Office en is in het bezit van uitstekende S: communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk). Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit correspondentie, verkoopondersteuning, telefoonaanname, het maken van offertes en documentatie, mailingen, voorbereiden van presentatiedagen en alle voorkomende administratieve handelingen. De juiste kandidaat heeft een afgeronde opleiding op MBO niveau en een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Tevens ben je flexibel, creatief en pro- actief! Interesse gewekt? Bel ons voor een afspraak. Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar kinderleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan o.a. uit het sorteren en in uitpakken van diverse bloemen De juiste kandidaat heeft gevoel voor humor, geen ochtendhumeur en geen 9 tot 5 mentaliteit. Gezien de samenstelling van het team, gaat de voorkeur uit naar een schoolverlater. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract 4LW

Hart van Holland | 2007 | | pagina 55