CLUBKAMPIOENSCHAPPEN TARZAN CLUBKAMPIOENSCHAPPEN DUBBEL BIJ LOVE '70 8E FAIR WINT OPNIEUW TRIPLETTENKAMPIOENSCHAP sporT IJSSEL HEREN WINNEN VAN STERK POLLUX ZWEMMEN CLUBRECORD VOOR FLOYD VAN HOOF (VAN VLIET BARRACUDA) GYMNASTIEK ficliks V01LEYBAI Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 4 april 2007 pagina 63 Nieuwerkerk aan den IJssel - Tij dens de districtskampioenschap pen lange afstanden in Dordrecht zorgde de 10-jarige Floyd van Hoof voor de opvallendste prestatie. Hij verbeterde het clubrecord van Van Vliet Barracuda op de 400 meter wisselslag. Zwemmers van Van Vliet Barracu da waren zowel in Dordrecht als in Gouda actief. Met zijn mooie clubrecord werd het jonge talent echter geen dis trictskampioen. Wel veroverde hij de zilveren medaille. Kas Kop Jan sen werd wel districtskampioen na winst op de 400 meter wisselslag bij de senioren. Zijn zus Lis greep net naast de eerste plaats en werd tweede. Opvallend was verder het nieuwe persoonlijke record van Desiree de Koster op de 400 meter vrije slag. Zij zwom maar liefst een minuut sneller. Bij de vierkamp in Gouda scoorden de zwemmers en zwemsters 32 podiumplaatsen. Steven Nonnekes en Esmee de Zwart wonnen ieder tweemaal goud. Robert de Gruijl, Denise Boereboom, Anshel Hof stede, Bastiaan Leijsen, Thommy Nickel, Danya en Ines Muylwijk deden het met een gouden en een zilveren medaille ook uitstekend. ter in actie op de balk Moerkapelle - De uitslag van de clubkampioenschappen van Gym nastiekvereniging Tarzan is als volgt: meisjes A: 1. Marylène Paul, 2. Do- rathea Perdijk en 3. Ilse van Apel- Waddinxveen - In het kader van het clubkampioenschap tripletten van de Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen werden afgelopen dinsdagavond weer twee partijen gespeeld. Door het oneven aantal teams dat zich heeft ingeschreven, heeft er elke avond één team een vrijloting, wat de stand enigszins vertekent. Na de eerste partijen staat het er per 27 maart als volgt voor. 1. Wout Versluis/Andries en Leen Roos 5-5-36+; 2. Elly Nieuwland/Wim van Bockom Maas/Nel Oudijk 6-4-25+; 3. Fred, Ron en Rob van Dijken 6-4-19+; 4. Hans van Woudenberg/Bert en Anneke Grootjen 5-4-27+ en 5. Kees van Eijk/ Wendy Tönjes/Jan van Luijken 5-2-5-. doorn, meisjes B: 1. MattheaVeld- huyzen, 2. Hannah Heij en 3. Laura Hoogendoorn. meisjes C: 1. Lieke van den Berg, 2. Romy Geitenbeek, 3. Leone van Riemsdijk, jongens A: 1. Sascha te Paske, 2. Niels Ou dijk, 3. Gerben Oudijk. jongens B: 1. Jaitse van Apeldoorn, 2. Jelmer Boele, 3. Mart Graveland. aspi ranten A: 1. Noëlle Wondergem, 2. Jennita Westerman, 3. Mattanja de Bruin, asprianten B: 1. Dani elle Marck, 2. Anne Veldhuyzen, 3. Janine Zuidbroek, aspiranten he ren: 1. Jan-Willem Veldhuyzen, 2. Dennis Broer, 3. Edwin Molenaar. De aanmoedigingsprijs, het beeld je Jane (de vriendin van Tarzan), is dit jaar uitgereikt aan Sjouke Hoogma. Zij ontving de prijs voor haar jarenlange inzet voor de Jazz groepen van de vereniging. ILCKTMO VAKMAN Matthea Veldhuyzen, winnares meisjes B en Daniëlle Marck, winnares aspiranten B. Moerkapelle - Tennisvereniging Love '70 hield vorige week de club- kampioenschappendubbel. Erwerd gespeeld via het poulesysteem. Bij de herendubbel moesten de titel verdedigers Ed en Guy Martienus in hun laatste poulewedstrijd op geven. Hierdoor kwamen Edmond Zweers en Peter Stijkel in de halve finale. Zij maakten de strijd met Gerard Bac en Jorg van der Wilt erg spannend. De eerste set werd ge makkelijk gewonnen door Gerard en Jorg, in de tweede set kwamen zij met 4-1 voor. Edmond en Peter kwamen goed terug en wonnen v.l.n.rTine Heesterman, Anja Tepper, Janny van der Linde en Anneke Schep deze tweede set in de tie-break die met 13-11 gewonnen werd. De derde set ging toch weer naar Jorg en Gerard. Zij moesten het later in de finale opnemen tegen Hans Verdoorn en Erik Broers. De heren- dubbeltitel ging met 6-3, 6-3 naar Hans Verdoorn en Erik Broers. Bij de dames stonden de poulewin naars tegenover elkaar. Anneke Schep en Janny van der Linde na men het op tegen de kampioenen van vorig jaar: Anja Tepper en Tine Heesterman. Beide dubbels zijn erg goed op elkaar ingespeeld en zeker de tweede set werd erg spannend. De stand werd 6-3 en 7-6 voor Anja Tepper en Tine Heesterman, die hiermee voor de vierde maal achtereen clubkampioenen dames dubbel zijn geworden. De (nieu we) wedstrijdleiding Evelien Ko ning en Iris van der Brugge hebben met dit dubbeltoernooi alvast een voorproefje gehad van de grote klus die hen te wachten staat: het Open Perdijk Toernooi, dat van 11 tot en met 17 juni op de tennisba nen van Love '70 gehouden wordt. Waddinxveen - Afgelopen za terdag vertrokken de dames van koophuis Be Fair met een krappe selectie naar Nivoc in Nieuwegein, de nummer negen in de promo tieklasse B. Be Fair miste de nog steeds geblesseerde Jeanine Ko nijn en Angela Hunink was afwe zig. Jecoline Hunink en Jacqueline van den Berg begonnen in de basis °P de buitenkant. Annemieke Grootendorst en Lianne Lagrouw scoorden punten op het midden met een gevarieerde aanval. Spelverdeelster Yvonne van Tol en diagonaal Sandra van den Berg maakte het zestal compleet. De opdracht van coach Gert Koele was winnen om de derde positie te kunnen behouden. De eerste en tweede set wist Be Fair met moeite te winnen, 23-25 en 21-25. In de derde set zakte de concentratie wat weg waardoor persoonlijke fouten de overhand kregen. De set ging verloren met 25-15. Na een gelijk opgaande strijd met veel lange rally's wist Koophuis Be Fair de vierde set met veel moeite te winnen. De scheidsrechter had hierin een dubieuze rol. Tot 23- 23 ging het gelijk op, Be Fair won uiteindelijk met 23-25. De laatste twee wedstrijden zullen bepalend worden of Be Fair de derde plaats kan vasthouden. Zaterdag 14 april neemt Koophuis Be Fair het op tegen Shot om 16.30 uur thuis in de Groenswaard. v.l.n.rGerard Bac, Jorg van der Wilt, Hans Verdoorn en Erik Broers Nieuwerkerk - Pollux 3e plaats) moest winnen om nog zicht te behou den op de 2e plaats en dus nacompetitie voor promotie. De IJssel wilde gewoon winnen om te laten zien dat de ploeg beter kan dan de plaats waar men nu staat. Vanaf het eerste fluitsignaal ontstond dus een vuri ge strijd om de bal. De IJssel was de iets betere ploeg in de eerste helft en kwam dan ook verdiend op een 0 - 1 voorsprong door een benutte strafcorner van Sjoerd Woelders. De IJssel bleef goed overeind en wist enkele kansen af te dwingen op de 0 - 2. deze wilde echter maar niet vallen en vlak voor rust moest de Ijsseldefensie buigen op een fraaie aanval van Pollux. Na de rust voerde de thuisploeg het tempo op om de 2 - 1 te forceren. De IJssel zag in het eerste kwartier dan ook de ene na de andere aanval op zich afkomen, maar doelman Douwe Kamer hield erg goed stand. Uit een messcherpe counter scoorde Daan v.d. Vlis uit het niets de 1 - 2. De druk op het Ijsseldoel nam verder toe en dit re sulteerde in de 2 - 2 en acht minuten voor tijd zelfs in de 3 - 2. In de slotfase bezorgde Mark Verschaik de bal met een scoop bij de geheel vrijstaande Edwin van de Hoeven die de bal met een schitterende lob over de doelman speelde en de 3 - 3 scoorde. Met nog drie minuten te gaan kwam Sjoerd Woelders nog even in het veld en deze wist een foutje van de verdediger af te straffen en de 3 - 4 binnen te tikken. In de slotfase probeerde Pollux wederom een gelijkmaker te forceren, maar nu hield de defensie van de Nieuwerkerkers goed stand en kwam de ploeg van coach Jean Renes met de drie punten van het veld.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 63