vV^rJ.van Dorp Zn. ANIM ttTMKkuyS Marketing medewerkster Dé- bruA haat uzerh ikv de> reAjio Loonbedrijf en kraanverhuur Scholieren 3ai vam su Wilt Meewerkend voorman potplantenkwekerij (m/v) - Trekker met bijv. maaimachines of kroosarm (vele andere mogelijkheden) - Midirupskraan - Maaiboot Assistent-Accountant Medewerk(st)er Schadeafdeling Magazijnmedewerkers Zelfstandig werkend kok UITZENDBURO potplantenkwekerij (fulltime, 40 uur) Gevestigd in Zevenhuizen Is op zoek naar iemand die het leuk vind om met machines te werken, zoals; Wij denken aan iemand vanaf 18 jaar t/m 25 jaar, schoolverlater of iemand die leerlingstelsel volgt in deze sector, en in bezit van rijbewijs B. Ons team bestaat nu uit 5 man en doet veelzijdige werkzaamheden zoals: Slootonderhoud dwz krozen met trekker, kraan of boot, maaien, wegonderhoud, aanleg van tuinen, beschoeiingswerk, snoeiwerk etc. Nieuwsgierig? Bel gerust: 0180-632345 06-10929922 Medewerker bediening m/v (full-time) Zoek jij vakantiewerk? Ben jij creatief? Enthousiaste Starter Kun jij snel schakelen? Orderpikken? Is koken jouw passie? Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 18 april 2007 pagina 29 Bas van der Wilt potplantenkwekerij te Waddinxveen is op zoek naar In ons bedrijf worden diverse potplanten gekweekt waaronder poinset- tia's, hortensia's, pelargoniums en divers ander perkgoed.Wij zijn op zoek naar iemand die personeel aan kan sturen, gewasbescherming en diverse andere voorkomende werkzaamheden over kan nemen. Functie eisen - MBO werk- en denkniveau -Talent voor en/of ervaring in een vergelijkbare functie - Kennis van moderne technieken in deze of vergelijkbare teelten - Het hebben van een spuitlicentie is een pre - Een gedreven en resultaatgerichte medewerker met een verantwoordelijkheidsgevoel - De Nederlandse taal beheersen in woord en geschrift -Woonachtig of bereid zich in de omgeving van het bedrijf te vestigen Wij bieden u een veelzijdige functie met een salaris en arbeidsvoorwaar den aangepast aan de hand van uw kennis en ervaring. Graag zien wij uw sollicitatie tegemoet Bas van der Wilt potplantenkwekerij Abr Kroesweg 3 2742 KV Waddinxveen f brasserie Brasserie 't Craanhuys is gelegen in Ze venhuizen vlakbij de Rottemeren. Wij zijn dagelijks geopend en beschikken naast de 100 zitplaatsen binnen, over een terras, bar, en ruimtes voor vergaderingen etc. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste (dagen en werktijden in overleg) Onze toekomstige collega moet beschikken over een flexibele instelling, oog voor detail hebben en een liefhebber van het horecavak zijn. (ervaring vereist) Lijkt het je wat om in een bruisend horecabedrijf te werken stuur dan een brief (of e-mail) met CV naar: Brasserie 't Graanhuys Tweemanspolder 6A - 2761 ED Zevenhuizen www.graanhuys.nl - info@graanhuys.nl Voor meer informatie of vragen kunt u bellen naar 0180-328928 Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die doordeweeks 1 of 2 dagen vrij hebben en op die dagen wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan o.a. uit het bijhouden van de website, het verzorgen van reclamemateriaal, het telefonisch te woord staan van dealers en consumenten, het ondersteunen van de buitendienst, correspondentie en alle voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat is stressbestendig, accuraat, heeft goede kennis van het Microsoft Office pakket en is in het bezit van uitstekende communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk). Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De Assistent - Accountant houdt zich voornamelijk bezig met samenstellingsopdrachten en tussentijdse overzichten, het opzetten en inrichten van administraties van cliënten, verzorging van de aangiften omzet-, inkomsten- en vennootschapsbelasting en alle andere voorkomende werkzaamheden. Ben jij in het bezit van een diploma HEAO AA of SPD en beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een initiatiefrijke en servicegerichte instelling, dan zijn wij op zoek naar jou! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het afhandelen van claims, het verwerken van gegevens in diverse administratiesystemen, archiveren en alle andere voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO - opleiding en moet in teamverband kunnen werken. Tijden: 08.30 -17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan met name uit orderpikken, verzendklaar maken van de orders, het samenstellen van de pakketten en in- uitpak werkzaamheden. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig en alleen kunnen werken, veel initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een vereiste. Tijden: 08.30 -17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een keukenteam zoeken wij een creatieve zelfstandig werkend kok voor in het weekend. Je werkt in wisselende diensten waarbij je producten en maaltijden bereidt voor het a la carte restaurant, de brasserie, het ontbijt, de lunch en het diner. Ben jij in het bezit van een afgeronde opleiding zelfstandig werkend kok, heb je gevoel voor humor en een enthousiaste werkhouding dan zijn wij op zoek naar jou. Tijden: in overleg Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 29