m INBOEDEL- EN WOONHUIS GOED VERZEKERD? Pieter van der Steen 40 jaar in dienst Rabobank Bedrijfsstagnatie (0499) 499 112 (013) 580 12 34 (0180) 63 73 23 (0900) 0907 (0900) 0909 (0800) 0705 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 18 april 2007 Bezoekadressen Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle Zevenhuizen Dorpsstraat 190,2761 AJ Moerkapelle Kerkstraat 2,2751 EC Telefoon (0180)63 73 83 Afdelingen Verzekeringen Agrarisch Adviesteam Bedrijfsadvies Zakelijke Relaties Beleggingsadvies Hypotheken Vermogen Private Banking Openingstijden Kantoor ma t/m do 09.00 Advies ma t/m vr 08.00 - (0180)63 73 23 (0180)63 73 30 (0180) 63 73 76 (0180) 63 73 33 (010)498 18 35 (0180)63 73 53 (0180) 63 73 77 17.00 uur, vr 09.00 - 20.00 uur 21.00 uur Speciale telefoonnummers Blokkeren passen/cards Schademelding Interpolis Schademeldingen overig Rabolijn Rabofoon Rabo Orderlijn Helpdesk Internetbankieren Telebankieren Extra (0900) 0905 (0900) 9270 Topdekking tegen aantrekkelijke premie Het uitgangspunt bij de Topdekking is'Alles is verzekerd, tenzij'. Dit betekent dat de woonverzekeringen een ongekend ruime dekking bieden, tegen een aantrekkelijke premie. Gebruikelijk is dat in de polisvoorwaarden wordt genoemd wat verzekerd is. Bij de Topdekking is bijna alles verzekerd, tenzij het duidelijk in de voorwaarden is uitgesloten. Dat is dus precies andersom. Behalve een ruimere dekking zijn ook een aantal vergoedingen verruimd. Niet verzekerd zijn slechts logische uitsluitingen, zoals slijtage of opzet. Verzeker de continuïteit van uw bedrijf Brand, storm, directe blikseminslag, ontploffing: u moet er niet aan denken wat een materiële schade dat kan veroorzaken. Maar wat dacht u van de eventuele bedrijfsstilstand die daarmee gepaard gaat? Productie en verkoop stagneren, terwijl de vaste lasten wel gewoon doorgaan. Via de rubriek Bedrijfsstagnatie van de Bedrijven Compact Polis kunt u zich verzekeren tegen de financiële gevolgen van dergelijk onheil. Kenmerken U kunt kiezen voor een specifiek op uw bedrijfssituatie toegesneden verzekering: - Bedrijfsschade: als uw brutowinst vermindert tengevolge van een materiële schade. - Exploitatiekosten: voor een tekort op de exploitatiekostenrekening tengevolge van een materiële schade. Huurderving: voor het gemis aan huurpenningen als een gebouw door schade niet meer verhuurd kan worden. - Extra kosten: voor alle denkbare kosten om, na een schade, zo snel mogelijk de bedrijfs activiteiten weer op te kunnen pakken. De schade door gehele of gedeeltelijke bedrijfsstilstand wordt vergoed als de oorzaak gedekt is onder de rubrieken Gebouw of Bedrijfsmiddelen. Ook als uw bedrijf niet toegankelijk is doordat een naburig bedrijf door een gedekt voorval is getroffen, is de schade die u daardoor treft gedekt. Bedrijfsschade wordt uitgedrukt in de vermindering van de brutowinst, d.wz de omzet van uw bedrijf, verminderd met de variabele kosten. Dat zijn de kosten die meebewegen met de omzet van uw bedrijf. Bijvoorbeeld de inkoopprijs van goederen en grondstoffen, BTW, kosten van emballage en dergelijke. Bij bedrijfsstilstand zullen deze kosten immers verminderen. Voor de vaststelling van de verzekerde som adviseren wij u uit te gaan van (minimaal) de brutojaarwinst. Bij het verzekeren van de bedrijfsschade of exploitatiekosten kunt u zelfde uitkeringstermijn bepalen. Dit is de maxirïgle periode (in weken) waarover de schade doof bedrijfsstagnatie wordt vergoed. Wilt u meer weten over de Bedrijfsstagnatieverze- kering? Onze adviseurs van de verzekeringsafdeling staan u graag te woord. Zij zijn te bereiken op telefoonnummer (0180) 63 73 23. Als het gaat om wonen, willen de meeste mensen graag goed verzekerd zijn tegen een aantrekkelijke premie. Bij schade wilt u niet voor vervelende verrassingen komen te staan. Met de nieuwe Topdekking van Interpolis kunt u erop vertrouwen dat u bijna altijd bent verzekerd, tenzij het duidelijk is uitgesloten in de voorwaarden. Voor een scherpe hypotheekaanbieding bent u bij de Rabobank aan het beste adres. En natuurlijk zijn ook al uw bankzaken bij ons in vertrouwde handen. Maar wist u ook, dat u al uw verzekeringen bij de Rabobank onder kunt brengen? Alle verzekeringen onder één dak. Dat is gemakkelijk, maar het is ook verstandig. Zo kunnen wij ervoor zorgen dat uw verzekeringen en uw financiën naadloos op elkaar aansluiten. Bijvoorbeeld met de Alles in één Polis® van Interpolis, één polis voor al uw schadeverzekeringen. Sinds kort biedt Interpolis op de woonverzekeringen van de Alles in één Polis® de Topdekking. Dit is een nieuwe, zeer uitgebreide dekking die kwalitatief tot de top hoort in Nederland. Verlenging bestaande polis Heeft u al een woonverzekering bij de Rabobank? Dan gaat u bij verlenging automatisch over naar de nieuwe Topdekking. Dat houdt in dat uw huidige verzekering wordt uitgebreid, terwijl u nog steeds een aantrekkelijke premie betaalt. En, bij schade kunt u zoals altijd rekenen op een soepele, snelle afhandeling. Het gemak van al uw verzekeringen onder één dak, bij de grootste hypotheekbank van Nederland, en nu ook nog met een Topdekking op uw woonverzekeringen! De Rabobank maakt het u niet alleen makkelijk, maar ook voordelig. Zo wordt de keuze wel heel eenvoudig. Het is tijd voor de Rabobank. Meer weten? Wilt u meer weten over de nieuwe, uitgebreide Topdekking op woonverzekeringen? Maar ook over de extra kortingen bij het afsluiten van meerdere verzekeringen? Neem dan nu contact op met onze adviseur. Via het telefoonnummer (0180) 63 73 53 staan wij elke dag voor u klaar. U kunt ook een mail sturen naar: HuisenHypotheek@Zevenhuizen-Moerkapelle.Rabobank.nl. Op 4 april 1967 trad Pieter van der Steen in dienst bij de toenmalige Boerenleenbank in Vleuten-De Meern als bijkantoorhouder. In de jaren zeventig fuseerde de Raiffeisenbank met de Boerenleenbank en werd zo de Rabobank. Pieter trad vervolgens in dienst als bijkantoorhouder van Rabobank Moerkapelle. Hij herinnert zich nog levendig de verbouwing van het kantoor en de daarop volgende feestelijke heropening, compleet met fanfare, door de burgemeester van Moerkapelle. Pieter heeft binnen onze organisatie diverse functies bekleed. Zo was hij bijkantoorhouder, assurantieadviseur, bankadviseur, hoofd Kas Kantoren, hypotheekadviseur en financieel adviseur. Tevens heeft hij een aantal jaren als voorzitter in de Ondernemersraad van onze bank gezeten. Ook in het dorp is Pieter een betrokken man. Zo is hij secretaris van de ondernemerskring Zevenhuizen-Moerkapelle en vertrouwenspersoon van Zorgcentrum "de Zevenster". Op dit moment is Pieter het aantal dagen dat hij bij de bank werkt aan het afbouwen. Hij hoopt eind dit jaar met de VUT te gaan. Maar de betrokkenheid bij de bank en andere maatschappelijke organisaties blijft. Pieter, gefeliciteerd namens Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle! info@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl www.rabobank.nl/zevenhuizen-moerkapelle

Hart van Holland | 2007 | | pagina 2