h DONATEURSAVOND OUD ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE UITBREIDING MUSICALKOOR GEZOCHT SPONSORLOOP KEIJZERSCH00L N N N TEIEVISIEDEBUUT VOOR S00TJEVISCH KONINGINNEDAG 2007 IN ZEVENHUIZEN GOEDE AUDITIES SNOOT! TC g ZEVEN HUlZEfTHviÓÊRKAPELin POLITIEBERICHT Aanhoudingen na diefstal NATUURWANDELING Aflevering dertien van een serie over tweetallen in de regio door Ernst de Vogel En langs... het fietspad bij het dorpshuis mm jM Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 18 april 2007 pagina 7 Zevenhuizen - De politie heeft vrijdagnacht 13 april rond 4.15 uur twee Rotter dammers van 20 en 24 jaar aangehouden op verden king van poging tot diefstal en diefstal van onderdelen van een auto vanaf de Wol- lefoppenweg. De eigenaar van de auto had die nacht twee keer een andere auto zien staan naast zijn gepar keerde voertuig. De eerste keer liep de bewoner naar de deur en hoorde de ver dachte auto wegrijden. De tweede keer, rond 4.00 uur, liep de bewoner naar buiten en zag wederom de auto wegrijden. Men had geprobeerd de koplampen te stelen. Deze waren deels eraf geschroefd. De bewo ners waren alert omdat donderdagavond of -nacht de grill van de auto al was gestolen. De twee Rotter dammers worden ook van deze diefstal verdacht. Op basis van de kenmerken van de auto werden de verdach ten op de Rijksweg A4 bij Schiedam aangehouden. Moerkapelle - De Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle houdt donderdag 19 april haar donateur avond in dorpshuis Op Moer. Aan vang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. Tijdens deze avond worden onder andere de jaarstukken behandeld. Melkrijder Dick van Vliet verzorgt Regio - Meewandelen met gid sen van Natuur- en Vogelwacht Rotta in het Lage Bergse Bos te Bergschenhoek is mogelijk op zaterdag 28 april om 7.00 uur 's ochtends. Dit vroege tijdstip is gekozen, omdat de vogels het beste waar te nemen zijn in de ochtenduren. Deelname is gratis, goede wandelschoenen wordt aanbevolen alsmede het meenemen van een verrekij ker. Startplaats: parkeerplaats bij restaurant Hoekse Hout. De wandeling duurt anderhalf tot twee uur. Zevenhuizen - Stichting Polderro mance start op woensdag 25 april met een musicalkoor. Ter gele genheid van het 110-jarig bestaan van harmonieorkest De Kleine Trompetter zal er in oktober een uitvoering plaatsvinden in samen werking met het musicalkoor van de Stichting Polderromance. In de loop der jaren heeft het harmo nieorkest een behoorlijk repertoire uit vele musicals op de lessenaars gehad en men vindt het jubileum een geschikt moment om daar iets extra's mee te doen. Het plan een musicalkoor te vormen ligt al en kele jaren op de plank en men acht nu de tijd rijp concrete stappen te ondernemen een dergelijk koor te vormen. Musicals trekken nog steeds een groot publiek, de liedjes liggen veelal goed in het gehoor en Moerkapelle - In samenwerking met team ZePaRo organiseert de Burgemeester I.J.P. Keijzerschool donderdag 19 april een sponsor loop rondom de school. De kin deren ondersteunen hiermee het team van Zevenhuizen-Moerka pelle, dat op 27 en 28 mei de ropa- run loopt van Parijs naar Rotter dam. Het doel van de actie is om voor mensen met kanker het leven zo aangenaam mogelijk te maken. Het motto van de actie is "Voeg le ven toe aan de dagen, waar geen dagen toe te voegen zijn aan het leven". De helft van de opbrengst van de sponsorloop is voor dit goede doel bestemd. De andere helft is bestemd voor het nieuwe speeltoestel op het schoolplein van de Burgemeester I.J.P. Keijzer school. Foto gemaakt op maandag 9 april 2007, 15:55:12. De tijd even stilgezet. Ik een beetje van jou. Jij een beetje van mij. Als onze schaduwen worden wij één! Zoeken en vinden tegelijk... een presentatie en blikt terug op de geschiedenis van het melkrij- den; in het bijzonder in Moerka pelle, Oud Verlaat en Zevenhuizen. De familie van Vliet is in deze ge meente meer dan 70 jaar melkrij der geweest. Diverse voorwerpen die met de melkrijderij te maken hebben zijn tijdens de donateur avond te zien. nodigen uit tot meezingen. Pop koren zijn er genoeg in de regio maar een musicalkoor niet. Na het jubileum zal het koor zich richten op de ondersteuning van de musi cals die de groep gaat spelen. Het volgende project is in april 2008. Polderromance bestaat dan tien jaar en men wil een 'flashback' van de in de afgelopen tijd gespeelde musicals op de planken zetten. Uit het harmonieorkest wordt hiertoe een ensemble samengesteld voor de instrumentale begeleiding. Om de huidige groep te versterken is de Stichting op zoek naar mensen die graag willen zingen in het musicalk oor. De repetities zijn op de woens dagavond in Dorpshuis Swanla. Op 25 april, 2 mei en 9 mei zijn belang stellenden welkom tijdens de 'open inloop repetities'. Zevenhuizen - In de live TV show 'Tijd voor Tien' van 12 april trad SootjeVisch op in de TV show. Nerveus gingen de dames al vroeg in de bus, waar nog snel even gerepeteerd werd want het moet wel goed gaan natuurlijk. Nou, het was een spetterend TV debuut. De presentatoren van de show, Sanne Verheijen en Marco Verhagen, konden niet stil blijven zitten tijdens het optreden. Het nummer 'Nog een' van ed derde CD werkte kennelijk zo aanstekelijk dat ook de camera mensen, de opnameleiding en regisseur gezellig mee dansten achter de schermen. De voorzit ter Annie van Oostrom werd sa men met Ada Kruithof geïnter viewd. Tijdens het samen zingen wat daar op volgde werden alle dames stuk voor stuk in beeld gebracht. SootjeVis had gelijk succes met het eerste optreden. Het koor is voor de slotaflevering van dit seizoen opnieuw uitgeno digd. Nog voordat de bus goed en wel terug was in Zevenhuizen had SootjeVisch de uitnodiging al binnen. Vrijdag 27 april komen de dames van SootjeVisch weer in 'Tijd voor Tien'. Het programma wordt uitgezonden op TV TIEN tussen 11.00 uur en 12.00 uur en het wordt herhaald tussen 16.00 en 17.00 uur. Zevenhuizen - Koninginnedag wordt in Zevenhuizen weer groots gevierd. Misschien wel grootser dan ooit, want het dorp kent dit jaar maar liefst drie podia met di verse optredens en verspreid door het dorp staan er minstens negen grote attracties voor kinderen. Bo vendien zijn er diverse demonstra ties en wedstrijden (onder andere viswedstrijd, biertapwedstrijd en een race met minibikes), treedt er een straatorkest op van De Kleine Trompetter en lopen er clowns en goochelaarsdoorhetdorp. Eriseen speciale kindermarkt en er staan kramen met artikelen en informa tie. Het feest duurt van 's ochtends 7.00 uur tot 's middags 17.00 uur. Dit jaar is als thema gekozen: Ze venhuizen, Prinsheerlijk! en dat thema sluit natuurlijk niet alleen mooi aan bij de culinaire ontwik keling die Zevenhuizen meemaakt, maar ook bij de geboorte van prin ses Ariane, de derde dochter van Prins Willem-Alexander en Prinses Maxima, 's Avonds worden de fes tiviteiten afgesloten met een gra tis theatervoorstelling in zorgcen trum De Zevenster: Juliana....een tijdperk. De gratis kaartjes voor deze voorstelling kunnen vanaf 23 april worden afgehaald bij De Ze venster. Zeer bijzonder dit jaar is de bijdra ge van JOZ. JOZ is: Jong in Oranje Zevenhuizen en dat staat voor een groep jonge organisatoren die speciaal voor de jongeren van 13 tot 20 jaar met steun van Dekker een eigen plein vol festiviteiten in richten. Bijzonder is ook dat op Koningin nedag voor het eerst geprobeerd gaat worden om iets aan het mi lieu te doen, door alle drank te schenken in onbreekbare statie geldglazen. Daarmee moet de hoeveelheid afval drastisch wor den teruggedrongen. Het Oranjecomité Zevenhuizen rekent op een groots en gezellig feest, ledereen is welkom. Voor meer informatie: www.oranjeze venhuizen.nl. Zevenhuizen - De audities voor het Open Podium SNOOT! zijn dinsdag 10 en donderdag 12 april gehou den in dorpshuis Swanla. De kwa liteit van verschillende acts was heel goed. Zo werd de jury ver rast door een uitstekende street- dance-groep uit Waddinxveen en een jonge onbekende rapper uit Zevenhuizen. Suzanne Plugge, een jazz zangeres en studente aan het conservatorium, pakte de jury geheel in door heel subtiel en a capella een paar nummers te STARS NOT ONLY ON TELEVISION Pepster rapt. zingen. Dit nadat de juryleden vlak ervoor door het volume van de funky hardrockband van hun stoelen werden weggeblazen. De organisatoren van SNOOT! hebben nu de mogelijkheid om een gevarieerd programma samen te stellen. De voorstelling is op 12 mei in het theater Swanla in Zevenhuizen om 20.15 uur. De kaartverkoop verloopt via Reisburo de Zwaluw.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 7