commercieel buitendienst medewerker voor de verkoop van advertenties MA/ (37,5 uur) (partime) tentransport Transportbedrijf Specialisten in bl Notariskantoor Van der Meulen, Koek Ubachs aan Limaweg 15 te Waddinxveen zoekt een BOEKHOUDKUNDIG/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (parttime mogelijk) Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met; Connie Hogendoorn 0182-642000. Uw sollicitaties ontvangen wij graag uiterlijk 12 mei a.s. op ons kantooradres postbus 63, 2740 AB Waddinxveen Elgersma Media geeft het weekblad Hart van Holland uit in: Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Rotterdam-Nesselande Wij zoeken op korte termijn een gemotiveerde die een adviserende rol kan vervullen en in staat is om zelfstandig en doelgericht te werken Functie-eisen: - afgeronde commerciële opleiding - in staat zelfstandig, doelgericht en planmatig te werken - geen 9 tot 5 mentaliteit - ervaring is een pré Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief voorzien van c.v. naar: Elgersma Media, t.a.v. Tilly Elgersma - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen - Telefoon 0180-632289 - E-mail: tilly@drukkerijelgersma.nl Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel MEDEWERKER BEDIENING (M/V) parttime/fulltime ASSISTENT BEDIENING (M/V) parttime/fulltime bloemen en planten op rolcontainers. Tevens steil de werkzaamheden. Ons moderne wagenpark is voor zien van laadkleppen/ kachel/koelmotoren/ achteruitrijcamera's en boardcomputers. Adres: Bredeweg 58 2751 AB Zevenhuizen Moerkapelle (Z-H) Voor de maandag en vrijdag met de mogelijk op extra dagen. Eisen: chauffeursdiploma rijbewijs CE gewenst geen 8 tot 5 mentaliteit Binnen ons bedrijf is de mogelijkheid tot het behalen van een rijbewijs en/of diploma. Voor meer informatie of sollicitatie kunt u bellen met Bert van Reeuwijk, Tel. 06 - 22 959 348 Gevraagd! Voor het versterken van pagina 28 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 2 mei 2007 (Acqüfsitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Hart van Heiland onderdeel van de Van der Valk Hotelsgroep, beschikt over een eigentijds restaurant met 200 zitplaatsen, zonnig terras en 7 supermoderne vergaderzalen. Na onze recente uitbreiding en vernieuwing van ons bedrijf zijn wij op korte termijn op zoek naar: Hij/zij doet bedieningswerkzaamheden in ons restaurant en de vergaderzalen zoals opnemen, serveren en afrekenen van bestellingen. Daarnaast houd je de werkruimte opgeruimd en netjes. Voor deze functie zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve en gezellige collega's, die het leuk vinden om het onze gasten naar hun zin te maken. Tevens verlangen wij flexibele inzetbaarheid van maandag tot en met zondag, minimaal 4 dagen per week (ook op feestdagen). Werktijden van 12.00 tot 22.00 uur en 17.00 uur tot sluitingstijd, in overleg. Hij/zij doet bedieningswerkzaamheden in ons restaurant en de vergaderzalen zoals opnemen, serveren en afrekenen van bestellingen. Daarnaast houd je de werkruimte opgeruimd en netjes. Voor deze functie zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve en gezellige collega's, die het leuk vinden om het onze gasten naar hun zin te maken. Tevens verlangen wij flexibele inzetbaarheid van maandag tot en met zondag, minimaal 2 dagen per week (ook op feestdagen). Werktijden van 12.00 tot 22.00 uur en 17.00 uur tot sluitingstijd, in overleg. Je bent in de zomerperiode minimaal 6 weken aaneengesloten beschikbaar en blijft na de zomervakantie 2 dagen per week bij ons werken. Voor bovenstaande vacatures geldt: Wij bieden ruime opleidingsmogelijkheden, salaris volgens CAO in een prettige, professionele en informele werksfeer. Aantoonbare ervaring is prettig, maar niet vereist. Schriftelijke sollicitatie 's met C. V. kunt u richten aan: Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel T.a.v. Mevrouw J. van den Dool - Langstraat Parallelweg- Zuid 185 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon: 0180-321103 iessica(a).nieuwerkerk. valk.nl www. hotelnieuwerkerk. nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 28