SPANNING AAN DE TOP MASKERADE KLAAR VOOR VIERING 20-JARIG BESTAAN tb®®© post ia t Dat is mooi meegenomen Parttime werken, precies wanneer het jou uitkomt. TNT Post zoekt c\,n\ Aangeslagen en verbijsterd namen wij op 3 mei kennis van het bericht van het plotseling overlijden van Harry Eiting Voorzitter van shantykoor 't Kraaiennest Zevenhuizen. Toen kwam die onverwachte dag, die dag dat de stilte kwam. Our voices broke, our hearts are weak And wet is seen on the toughest cheek We lowered him down o'er ship dark site And he was received by the rolling tide Jouw afwezigheid doet ons beseffen hoe intens dierbaar jouw aanwezigheid was. Wij wensen Lia de kinderen en de familie en allen die Harry een warm hart toedragen veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. De Begrafenis heeft reeds plaastsgevonden. Bestuur,leden,shantykoor 't Kraaiennest Zevenhuizen Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "Souburgh" is zacht en kalm overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jaantje van Leeuwen-van Erk sinds 7 juli 1992 weduwe van Marius D.D.L. van Leeuwen in de ouderdom van 94 jaar Waddinxveen P. van Leeuwen W. van Leeuwen-van den Dool W. van Leeuwen J.M.C. van Leeuwen-Bulder Bunnik J. van Leeuwen A.M.C. van Leeuwen-van Geffen klein- en achterkleinkinderen Dankbaar zijn wij voor alles wat zij voor ons heeft betekend. 4 mei 2007 Zorgcentrum "Souburgh" correspondentieadres Lijsterbesstraat 48 2742 XR Waddinxveen De begrafenis heeft woensdag 9 mei te Waddinxveen plaatsgehad. Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Zorgverlening tot in het kleinste detail Telefoon OIO 522 27 90 SCHAKEN BOEKVERKOOP IN BIBLIOTHEEK 44.000 exemplaren Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: organisatie van lokale nieuwsmedia 'De dood EN de gladiolen' Postbezorgers (maximaal 10 uur per week) Chauffeurs (maximaal 9 uur per week) Zaterdagpostbodes Interesse? www.postbezorger.nl Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 9 mei 2007 pagina 39 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor. Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging Y van den Bogerd Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd- Waddinxveen - Afgelopen donder dagavond stond de 32e ronde van de interne schaakcompetitie op het programma. De strijd om het kampi oenschap lijkt te gaan tussen Jeroen Eijgelaar en titelverdediger Erik Hennink, maar Ronald Dannis is ook nog niet geheel kansloos. Koploper Jeroen Eijgelaar voerde de zwarte stukken aan tegen Teun van der Linden in een ongebruikeli jke variant van het damegambiet. Eijgelaar wist het initiatief in een dameloos middenspel naar zich toe te trekken.Van der Linden kon zijn stelling net op tijd organiseren om toch nog tot remise te komen. Titelverdediger Erik Hennink en Pe ter de Louw speelden een rustige partij die in een remise leek te ver zanden totdat de Louw twee on nauwkeurigheden beging, Hennink reageerde accuraat en wist de winst naar zich toe te trekken. Met deze overwinning verkleinde Hennink zijn achterstand op zijn naaste rivaal Jeroen Eijgelaar die niet verder kwam dan remise. Ronald Dannis speelde met de witte stukken tegen Wim van Os en koos tegen alle ver wachtingen in voor de positionele Bird-opening. Dannis behandelde de opening beter dan zijn opponent Moordrecht - In bibliotheek De Groene Venen start op 5 juni de ver koop van afgeschreven boeken. De boeken, zowel voor volwassenen als kinderboeken, kosten €1,- per stuk. Voor meer informatie: www.biblio- theekdegroenevenen.nl. en wist een overweldigende stelling op te bouwen en deed door te win nen goede zaken voor de ranglijst. Eduard Philipse speelde tegen de altijd aanvallende Arjan Hennink. In een gecompliceerd middenspel leek Hennink een sterke koningsaanval in handen te hebben. Philipse wist zich echter afdoende te verdedigen zodat aan het einde van de avond de vrede werd getekend. Wim Hen nink en Ton van Nieukerke maakten er zoals werd verwacht een scherpe partij van met kansen over en weer. Het was uiteindelijk Hennink die onder begeleiding van twee ijzer- sterke lopers de winnende aanval wist in te luiden. De overige wedstri jden eindigden als volgt: Hans van Woudenberg en Wim van Vuuren speelden remise; Barthold Jansen won van Arjen Zuurmond; Ton Kui per won van Wim van der Hoek; Jan Muit won van Henk Stam; Jaap van der Heijden won van Albert Prins en Laurens Ellers won van Jaap Smit. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den Ussel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 0nnP Waddinxveen - Toneelgroep Mas kerade is klaar voor de viering van het twintigjarig bestaan op vrij dag 11 en zaterdag 12 mei. Dat ge beurt met een bijzondere voorstel ling: 'De dood EN de Gladiolen'. In de Toneelzaal van Kreater aan de Kerkstraat 13 doen alle leden van de vereniging mee in vier speciale eenakters met drama en humor rond het centrale thema 'Leven en Dood'. In het eerste gedeelte voor de pauze ligt de nadruk op het dra matische accent van het thema. In Maalstroom van een Moordenares van de Amerikaanse schrijver Sem Sheppard worden de laatste ge dachten weergegeven van een ter dood veroordeelde vrouw die op de elektrische stoel wacht op haar executie. De tweede eenakter 'Stef en Ste- faan' van de Belgische auteur Bram Vaesken is een eigentijds stuk met het levensverhaal van twee vrien den die niet van deze wereld zijn. Toch komen er grote vragen als de orde zoals "Waarom leven wij". Ze lijken los van elkaar te leven maar kunnen ze elkaar - en de Koffie - toch niet missen. Na de pauze komt de humor in het thema 'Leven en dood' nadrukke lijk naar voren. In Vaarwel Zeezicht weigert een groep bejaarde dames en één bejaarde heer de realiteit van de aftakeling van het hotel waar ze wonen en van hun leven onder ogen te zien. De afsluiting van het festival is een wereldberoemd stuk: 'Dinner for One'. Een adellijke dame en haar butler proberen ten koste van al les de illusie in stand te houden dat hun leven nog steeds zo is als het vroeger was. Een echter klassieker met struikelende butler en een on verstoorbare Lady in de hoofdrol len. Voor meer informatie en reser vering: 0182-640419, voorzitter@ maskeradeweb.com of www.mas keradeweb.com De voorstellingen op 11 en 12 mei in Kreater beginnen om 20.00 uur, de toegang bedraagt €8,-. Woon je (in de buurt van) Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen of Moerkapelle (postcodegebied 2740 t/m 2769)? Ben jij enthousiast, klantvriendelijk en representatief? Kun je zowel in teamverband als zelfstandig werken? Dan hebben wij voor jou een baan. Neem voor meer informatie contact op met TNT Post, Area West, telefoon: 0182 - 30 80 II of mail je gegevens naar: postbezorger-areawest@tntpost.nl Vermeld s.v.p. de code: Clpt-08-K-643.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 39