op zaterdag 26 mei in Waddinxve Geldig op de gehele collectie mm, 25% korting mm, 10% korting d- 20% korting THEO LUCIUS SLUIT 52E LUILAKVOETBALTOERNOOI AF fBdhl van 07.00 tot 09.00 uur van 09.00 tot 17.00 uur M *bepaalde artikelen uitgezonderdvraag naar onze voorwaarden. Actie geldt alleen in filiaal Waddinxveen. Hesseplaats 5, Rotterdam-Ommoord, tel. 010-4215503 Poolsterstraat 51, WC Alexexandr. I Noord, Rotterdam, tel. 010-4201804 Passage 234, Waddinxveen, tel. 0182-617868 Reigerhof 68, Nieuwerkerk a/d IJssel, tel. 0180-326218 Pr. Hendrikstraat 23, Bodegraven, tel. 0172-613612 op de gehele collectie in de winkel (niet op bestellingen) v.d. Linde Lingerie Passage 21 Waddinxveen WWW. vanderlindelingerie.nl Zaterdag 26 mei van 7.00 tot 9.00 uur pagina 17 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 mei 2007 Boskoop - Feyenoord-aanvoerder Theo Lucius zal zaterdag 26 mei om 12.00 uur beginnen met de prijsuitreiking van het 52e Luilakvoetbaltoernooi in Boskoop. Een toernooi met wederom een record aantal deelnemende teams, namelijk 139. Door dit grote aantal deelnemers wordt de aftrap verricht om 3.00 uur in de morgen, traditiegetrouw door burgemeester Rijsdijk. Er wordt gestreden in 26 poules, waarin de teams op leeftijd zijn ingedeeld. Na ongeveer negen uur strijd zal Theo Lucius alle deelnemende teams een beker geven, en voor alle spelers van het winnende team deelt hij een per soonlijke attentie uit. Het viel dit jaar niet mee een topvoetballer naar Boskoop te halen. Door de play-offs in de eredivisie kon geen en kele speler beloven er op 26 mei om 12.00 uur te zijn. De clubs trainen op zaterdagmorgen. Vorige week werd Feyenoord uitgeschakeld door FC Groningen, waardoor het contact met Rotterdam gauw werd gelegd. Op dins dagavond ging een delegatie van Stichting Luilakvoetbal Boskoop naar Heeswijk om Theo Lucius te ontmoeten. Hij reageerde zeer enthousiast op het Luilakvoetbaltoernooi. Hij had nog nooit van het fenomeen luilakken gehoord. Hij vond het een geweldig initiatief. Ook was hij zeer on der de indruk van de grote namen die de voorbije jaren waren gepasseerd om de prijzen uit te komen rijken. Ik merk wel dat het een hele grote traditie is in Boskoop. Dat het zo lang al wordt georganiseerd, en dat er zo veel teams meedoen, vind ik echt fantastisch! Ik kijk er naar uit om langs te komen. Ik zal ook wat vroeger aanwezig zijn, zodat ik nog een wedstrijdje kan komen kijken, be loofde hij. Lucius begon zijn profcarri bij FC Den Bosch. Daar beleefde hij gouden tijden met een team met on der andere Anthony Lurling en Ruud van Nistelrooy. Na twee jaar verdiende hij een transfer naar PSV. Na zijn eerste seizoen werd hij voor een jaar verhuurd aan FC Utrecht. Hij werd teruggehaald en werd vaste waarde in de selectie van PSV. Daar bleef hij zes jaar. Echter niet altijd als basisspeler. Hij is meer de twaalfde man van de Eindhovenaren. Hij wordt vooral bewonderd om zijn doorzettingsvermogen en mentaliteit. Hij kan ook op alle plaatsen in het elftal ingezet worden. Een weelde voor elke trainer. Na de periode bij PSV vond hij het afgelopen zomer tijd om ergens anders te kijken. Feyenoord meldde zich en na een aantal gesprekken was hij overtuigd en te kende bij Feyenoord een driejarig contract. In zijn eerste jaar werd hij gelijk gebombardeerd tot aanvoerder. Het seizoen verliep voor Feyenoord dramatisch, maar spijt van zijn overgang heeft hij allerminst. ?Feyenoord is de mooiste club van het land. Nog mooier dan PSV. Maar daar gaat alles zo gemoedelijk. Hier staat ieder bericht gelijk op de voorpagina van de krant. Bij PSV wordt dat eerst binnenskamers gehouden. Theo Lucius wordt als voetballer gerespecteerd door ie dereen. Dat blijkt wel uit het feit dat de voorzitter van de Theo Lucius-fandub in zijn auto een shirtje heeft hangen van Ajax. QutatK Juweliers Kijk ook op: www.ovw.nu

Hart van Holland | 2007 | | pagina 17