Eetcafé "De Roerdomp" V A.J. VERDUYN 'aste Medewerker PrintAbout Pay-Per-Prtnt Verkoop binnendienst (m/v) AANNEMINGSBEDRIJF Verzorgende 3 AG Medewerk(st)er Administratie Oppermannen Stratenmakers Scholieren Autorij-instructeur Groepsleidsters briuj kaat werk Uv des re^Lo L_ UITZENDBURO Parttime medewerkers voor in de bediening/bar KWEKERIJ VERBOOM B-V. Vaste medewerker printer cartridges printer-copier lease De PrintAbout Groep is actief in de verkoop van printer cartridges de lease van printers kopieermachines. De PrintAbout Groep is op zoek naar gedreven en enthousiaste medewerkers voor de: (parttime fulltime) De medewerkers worden onderdeel van het verkoop binnendienst team dat zich richt op de verkoop aan bedrijven en instellingen. Werktijden in overleg. Informatie: Peter de Vrij Ambachtstraat 26 2751 GP Moerkapelle-Tel.: 079 - 593 21 23 devrij@printabout.nl - www.printabout.nl - www.pay-per-print.nl Wij hebben plaats voor een: (geen 8 tot 5 mentaliteit) Wij bieden afwisselend buitenwerk in een klein teamverband en voldoende doorgroei mogelijkheden. Ervaring met houtbewerking is in uw voordeel. Onderweg 6 - 2761 JM Zevenhuizen Tel: (0180) 63 21 59 mn Mob.: (06) 511 159.83 Internet: www.ajverduyn.nl Verzorging? Nieuwe uitdaging? Werk jij graag met je handen? Bijbaantje? Geduldig? Werk jij graag met kinderen? rif Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 mei 2007 pagina 33 Wij zijn op zoek naar: (min. 18 jaar) en voor in de keuken (min. 15 jaar) voor diverse werkzaamheden. Wij zijn een eetcafé in het recreatie gebied De Rottermeren in Zevenhuizen met een terras aan het water. Ben jij een flexibel, gezellig en het type voor in de horeca (geen van 9 tot 5 mentaliteit) en vind je het leuk om ons team te versterken dit seizoen. Kom dan eens langs of bel voor een afspraak. Fam. v.d. Steenhoven Tweemanspolder 12 2716 ED Zevenhuizen Tel: 0180-631505 BAUMSCHULE NURSERIES vraagt: die ons gemotiveerde team wil komen versterken. Kwekerij Verboom is een modern boomkwekerijbedrijf met potcultuur. Het werk bij ons is afwisselend, zowel binnen als buiten. Wij bieden een goed salaris en arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse, bel dan en vraag naar Hans Verboom. Kwekerij Verboom BV Zuidelijke Dwarsweg 13 2761 JN Zevenhuizen www. kwekerijverboom, nl Telefoon: 0180-631713 - Aanneming waterbouwkundige werken: - Beschoeiingen - Damwanden -Vlonders R«AC3!S Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar verzorgenden die cliënten kunnen ondersteunen en verzorgen in thuissituaties. De werkzaamheden bestaan o.a. uit wassen, aan- en uitkleden van cliënten, medicijnen geven en het aan - en uittrekken van steunkousen. Ben jij in het bezit van een diploma verzorgende 3 AG en heb je interesse in deze functie? Bel ons dan voor het maken van een afspraak! Tijden: variabel Duur: oproepkracht De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van gegevens in diverse administratiesystemen, archiveren en alle andere voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO opleiding en moet goed in teamverband kunnen functioneren. Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede oppermannen en stratenmakers. De werkzaamheden bestaan uit opperen (het aan en afvoeren van diverse materialen) en het vleien van stenen. Tevens een stukje voor- en nabewerking en diverse grondwerkzaamheden. Geïnteresseerd? Schrijf je dan in bij ons. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die doordeweeks 1 of 2 dagen vrij hebben en op die dagen wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar autorij-instructeur instructrice die in het bezit is van Certificaat B. Tevens zijn wij ook op zoek naar kandidaten die graag opgeleid willen worden tot rij-instructeur. Ben jij ambitieus, leergierig, stressbestendig en ben jij een persoon die mensen goed kan begeleiden? Neem dan contact met ons op. Tijden: in overleg Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in de omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis

Hart van Holland | 2007 | | pagina 33