WERKZAAMHEDEN AAN TUNNEL BIJNA KLAAR GROTE LEDENWERFACTIE IN ZUID-HOLLAND BOS BURCHTFAIREXCURSIE DOOR LANDGOED MILDENBURG m deHaij £^Van derWende advocate n Thuis in de regio. Bermweg 2 - Rotterdam (Nesselande) ZUIDPLAS -DA bezoekt mensen thuis Zuidelijk deel vioduct deze week aangelegd Dorpstraat 146 - Zevenhuizen - 018 63 16 55 www.perdijkmakelaardij.nl Vraagprijs 1.190.000- k.k. Inlichtingen en verdere informatie op te vragen bij: Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 23 mei 2007 pagina 3 Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499 Segio - Het CDA Zuid-Holland or ganiseert, daarbij ondersteund door het landelijke CDA, deze maand mei een grote ledenwerfac tie. Tientallen leden van het CDA Zuid-Holland gaan na drie verkie zingscampagnes in een jaar tijd wederom de boer op. Ditmaal om ieden te werven. Het CDA Zuid- Holland maakt daarbij gebruik van een nieuwe methode. Het is namelijk voor het eerst dat het -.DA Zuid-Holland een ledenwerf campagne opzet waarin leden op bezoek gaan bij mensen thuis. Het gaat om mensen die door CDA-ers als belangstellenden wordt geka rakteriseerd. Mensen die in de maand mei kie zen voor het CDA, doen al mee voor vriendenprijsje voor slechts 19,95 euro. Daarnaast maken ze kans op een lunch met Minister president Jan Peter Balkenende. Om nieuwe leden goed te betrek ken bij de partij krijgen nieuwe le den tevens een bezoek aangebo den aan de Tweede Kamer én een introductiecursus over de Neder landse politiek en het CDA. De CDA-geïnteresseerden krijgen naast een prettig gesprek ook een goed gevulde CDA-tas. 'We vinden het erg belangrijk dat veel mensen lid zijn van onze partij', geeft Arie Slob aan, coördinator van deze campagne. 'Leden dra gen bij aan het debat binnen de partij. Daarnaast zijn zij ook onze toekomstige bestuurders en volks vertegenwoordigers. We bieden de leden daarom volop ruimte om zichzelf te ontplooien binnen de partij, zowel via scholing als via functies op allerlei niveaus. Slob geeft tevens aan dat hij het erg belangrijk vindt dat mensen lid worden van een politieke partij om zo hun steentje bij te dragen aan hun toekomst. 'Het is goed dat mensen verantwoordelijkheid dragen voor hun eigen omgeving', aldus Slob. De actie is in de afgelopen maan den opgezet onder leiding van het Dagelijks Bestuur van Zuid-Hol land. Daarnaast wordt de actie on dersteund door het landelijk CDA partijbureau. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de CDA-Partij- voorlichting. Marcel Meijer, tel. 070-33424842/06-53225950 De Stichting Het Zuid-Hollands Landschap organiseert voor za terdag 26 mei om 10.00 én 13.00 uur een Bos Burchtfairexcursie door Landgoed Mildenburg. De wandeling gaat door de prachtige oude eikenlanen en de bijzondere beukenmanteling. Bij de bosvijver zijn waarschijnlijk drinkende reeën tussen de oevervegetatie te zien. Nagelkruid, robertskruid en stin kende gouwe staan nog volop te bloeien. De wandeling zal begeleid worden door de lachende groene en bonte specht. Ook de boomkle ver, boomkuiper en fitis laten van zich horen. Midden in het dorp Oostvoorne ligt het oude landgoed Milden burg met prachtige lange lanen waarin het heerlijk toeven is. In het landgoed vindt de wandelaar naast het bos ook een stukje duin gebied. Het bos wordt zoveel mo gelijk met rust gelaten zodat het een vogelrijk gebied is geworden. Ook reeën leven er volop. In het duin zijn weer heel andere planten en dieren te vinden zodat het een afwisselende excursie zal worden. Om het cultuurhistorisch karakter van het landgoed in stand te hou den worden de lange lanen regel matig onder handen genomen. Hier jagen 's avonds tientallen vleermuizen. Wellicht zijn de eerste paddestoe len in het boste vinden. De wandelingen vinden plaats op zaterdag 26 mei om 10.00 en 13.00 uur vanaf Hek Mildenburg, tegen over VVV aan de Hof laan 6 in Oost voorne. De excursie is gratis. Deel nemers wordt aangeraden goede wandelschoenen te dragen. Voor meer informatie en aanmelding: www.zuidhollandslandschap.nl of tussen 9.30 en 12.30 uur 010)- 2722222. Bos Burchtfair Op zaterdag 26 mei vindt De Bos Burchtfair aan de Hoflaan in Oost voorne plaats, met alles op het ge bied van tuinieren. Van 10.00 tot 17.00 uur presenteren zich circa 100 exposanten op Landgoed Mil denburg. Ook is er veel vertier is er voor de kinderen. Uw aankopen kunt u tijdelijk in bewaring geven bij de 'planten- crèche', zodat u in alle rust verder kunt genieten van bijvoorbeeld de diverse muziekoptredens of een rondleiding op de historische Burcht. De toegang tot de fair is vrij. Voor meer informatie: 0181- 484872 of www.bosenburchtfair. nl. ■VW, ijï» ;v Foto Jan Alewijn Dijkhuizen) Verbreed, verlengd en verdiept. Regio - Rijkswaterstaat is bezig met de verbreding van het viaduct over de A12 ter hoogte van afslag 10 Waddinxveen. Hiervoor is de Bredeweg (N456) voor een periode van negen dagen afgesloten ge weest en tijdens twee weekeinden waren de zuidelijke op- en afritten afgesloten. Drie nachtelijke afslui tingen van de A12 ter hoogte van Waddinxveen, waarvan er twee in middels zijn geweest en de laatste zal plaatsvinden in de nacht van 25 en 26 mei completeren het project. Tijdens de laatste afsluiting van de A12 wordt het viaduct daadwerke lijk verbreed met het aanbrengen van het nieuwe zuidelijke deel van het viaduct. Tijdens de tiendaagse afsluiting van de N456 is het viaduct zowel verbreed, verlengd als verdiept. Dia als voorbereiding op de aanpassing van de N456 en de aanleg van de spitsstroken op de A12. De verdie ping zorgt voor een grotere door- rijhoogte van het viaduct. Tijdens de weekendafsluitingen van afrit vanuit Den Haag en de oprit rich ting Gouda/Utrecht werden de op en afritten verlaagd en op gelijke hoogte gebracht met de verlaagde N456. In de drie nachten waarin de A12 in beide richtingen is afgesloten wor den de liggers geplaatst voor het nieuwe zuidelijke deel van het te verbreden viaduct. In de nacht van 25 en 26 mei worden de vi- aductdekken voor de noord- en zuidbaan aan elkaar verankerd. Bij slechte weersomstandigheden wordt er voor de nachtelijke afslui tingen uitgeweken naar de nachten van 23/24 mei en 26/27 mei. Betere bereikbaarheid Inhet project 'De A12 vernieuwd' werken Rijkswaterstaat, stadsge west Haaglanden en de provincie Zuid-Holland samen aan een op lossing voor het bereikbaarheids probleem op de A12 tussen Gouda en Den Haag. Een samenhangend pakket maatregelen moet ervoor zorgen dat er meer beweging komt in de A12. In het totaal gaat het om achttien deelprojecten waarvan de verbreding van het viaduct over de Bredeweg er een is. Inhaalslag De afgelopen jaren is te weinig geld geïnvesteerd in het beheer en onderhoud van de wegen. Deze achterstand wordt momenteel aangepakt. Verkeer en Waterstaat trekt onder het motto 'Houwen voor bouwen' zeshonderd miljoen euro extra uit tot en met 2010 om het beheer en onderhoud aan te pakken. De grote inhaalslag voor de weg wordt in 2006 en 2007 ge maakt. Het gaat om onderhouds werkzaamheden zoals beter en stiller asfalt en renovatie van oude viaducten. Daarnaast is er extra geld uitgetrokken voor verbreding en aanleg van wegen. Fietsers ook meer ruimte. Aan de rand van de wijk Nesselande gelegen vrijstaand woonhuis met gastenverblijf (2e woning), grote dubbele garage van ca. 36 m2 en vrijstaande houten schuur met over kapping. Totale perceel opp. 2.154 m2. De inhoud van de woning bedraagt ca. 550 m3. Indeling woonhuis: ruime entree/hal, woonkamer van ca. 45 m2 met open haard, woonkeuken met fraaie moderne inrichting in hoekopstelling en v.v. complete inbouw- apparatuur, bijkeuken met aansluiting w.a. en opstelplaats ketel C.V.. Ie Verdieping: overloop, moderne badka mer en 4 slaapkamers. Gastenverblijf: Volledig zelfstandig be woonbare woning met woonkamer, keuken, 1 slaapkamer en badkamer. Ruim buitenterrein met mogelijkheden voor verdere ontwikkeling. NVM NV M Woonhuis Gastenverblijf

Hart van Holland | 2007 | | pagina 3