eel wat huizen in huis! Elke zaterdag open makelaardij www.hof-makelaardij.nl ció 'Per saldo beter af met Van 't Hof Makelaardij' mdat makelen een vak is .van 't hof Ga voor ons complete woningaanbod naar Van 't Hof Makelaardij: vakkundige realisten met visie van 't hof Zuidpiaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 6T 80 55 F. 0182 - 61 84 38 E. waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 0172 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nl Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen T. 0180 - 63 26 55 F. 0180 - 63 23 67 E. zevenhuizen@hof-makelaardij.nl makelaardij Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 mei 2007 ■alma Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Snel Communicatie £t Advertising te Stolwijk - wk21 H0FWADDIN0255 HvH Al decennia lang is Van 't Hof Makelaardij B.V. met afstand marktleider en een begrip in de regio. Waarom? Het komt aan op kennis en ervaring in de markt aangevuld met een vakkundige benadering voortkomende uit een degelijke opleiding, welke wij als NVM makelaar verplicht zijn te behalen en te blijven "upgraden". Zowel de opdrachtgevers bij verkoop als aspirant kopers mogen verwachten, dat zij over alle facetten, of dit nu juridisch dan wel bouwtechnisch is, worden geïnformeerd. De waarde van de woning is van vele factoren afhankelijk, welke voor een belangrijk gedeelte wordt bepaald door kennis en ervaring. Prijsvechters buiten NVM verband proberen een graantje van de markt mee te pikken. Echter de wijze waarop druist bij Ronald van 't Hof geheel tegen zijn gevoel en het beroep waar de makelaar voor staat in. De wijze waarop deze "nieuwe makelaars" de panden in verkoop krijgen en verkopen gaat op een dusdanige verkoopmethode, als ware het een paar schoenen die wordt verkocht. Door het ontbreken van voldoende marktkennis worden de woningen veelal te hoog in de markt geplaatst met alle gevolgen van dien of gaat men voor een snelle euro door te laag in te zetten. Realistische vraagprijs Een (te) hoge vraagprijs lijkt misschien aantrekkelijk voor de verkoper, maar werkt in de praktijk meestal averechts: 'Voor je het weet, komt de verkoper in eer negatieve spiraal terecht. Van 't Hof Makelaardij B.V. daarentegen is een makelaar die met beide benen op de grond staat. We kiezen bewust voor een realistische vraagprijs. De belangstelling is daardoor groter, de verkoop gaat sneller én we halen er aan het eind van de rit meer uit.' Het succes van deze aanpak heeft zich inmiddels bewezen: 'De uiteindelijke verkoopprijs ligt in veel gevallen heel dicht bij de vraagprijs, en gemiddeld staat een woning slechts een maand of vier te koop. Per saldo houdt de verkoper dus méér opbrengst en minder slapeloze nachten over aan onze bemiddeling. Het is niet voor niets dat Van 't Hof Makelaardij alom vertrouwen geniet en verreweg de meeste panden in de regio verkoopt.' Onberispelijke service De conclusie is onontkoombaar. Van 't Hof Makelaardij B.V. is de aangewezen keuze wanneer u niet gediend bent van dubieuze praktijken, en vlot uw woning wilt verkopen voor een prima prijs. Behalve door de ongeëvenaarde resultaten onderscheidt Van 't Hof Makelaardij B.V. zich immers ook door de onberispe lijke service: 'We horen voortdurend dat we erg respectvol met onze klanten omgaan. En dat willen we graag zo houden. Dat de klant koning is, is bij ons geen holle frase. We staan zes dagen per week voor u klaar, want ook op zaterdag zijn we geopend. Desgewenst komen we ook 's avonds bij u langs.' Met binnenkort negen kantoren is Van 't Hof Makelaardij B.V. een begrip in heel Midden-Holland. Zo ook in Waddinxveen, Boskoop en Zevenhuizen waar NVM makelaar o.g./ beëdigd taxateur Ronald van 't Hof de scepter zwaait. Ronald wordt vakkundig terzijde gestaan door buitendienstmedewerkers/makelaars Peter van Kats en Anneloes Plaisier en ondersteund door de gedreven dames op het kantoor.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 48