Ze ven h u i ze n - M oe X Gemeente Rernbezoeken Leefbaarheid in aantocht L I T I E Gemeentegids 2007/2008 inclusief burgerjaarverslag 2006 binnenkort in uw brievenbus Nieuwsbrief voor ondernemers in de maak DIGITALE G] VTEGIDS ONLINE GEZOCHT. BEDRIJF OF 0NDERN VERHAAL OF BIJZONDER PRODUCT EI MET EEN Subsidieregelingen Ruimtelijke Ordening BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING Aanvragen bouwvergunning Hart van Holland 30 mei WWW.ZEVENHUIZEN-MOERKAPF.I J .F. Nl Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl Holland "Wat gaat goed, wat kan beter..7' Dat is de hamvmag! Deze vraag staat dan ook centraal bij de drie kernbezoeken die de gpmeexrte in samenwerking met Woonpartners MiddenHoHand en de po litie in de maand juni en juli organiseert Het is de bedoeling dat inwoners deze vraag beantwoorden Op deze manier krijgpn gemeente, Woonpartners en politie beter inzidit inwater onder inwoners "leeft" en in mogelyke verbeterpunten Zij vinden het belangrijk dat inwoners tevreden zijn over de lee/bmgeving Dat inwo ners daaraan zélf een bydtugp kunnen leveren is ook van belang Grijp daarom uw kans! U kunt zaken, suggesties en/of onderwerpen in uw directe woon- en leefomgeving naar voren brengen die naar uw mening voor verbetering vatbaar zijn. Van te voren willen wij graag inventariseren, welkt.' punten de bewoners willen bespreken, zodat wij ons hierop kunnen voorbereiden. U kunt uw suggesties, vragen en opmerkingen aangeven op de coupon onderaan de pagina. Natuurlijk rekenen wij op veel belangstelling uit de lokale gemeenschap voor de kernbezoeken! Op drie avonden zal naast Woonpartners en politie van gemeentelijke zijde een vertegenwoordiging van het college, ambtelijk ondersteund, aanwezig zijn. Ook raadsleden zijn uitgenodigd. Naast in dividuele inwoners zijn ook vertegenwoordigers vanuit bewonerecom missies, huurderevereniging en Verenigingen van Eigenaren van harte welkom. Om samen met de gemeente, Woonpaitnere, politie en inwo ners mee te denken, mee te praten en mee te doen. Het programma voor deze avonden biedt daar volop ruimte toe. Wanneer? - Inwoners kern Oud Verlaat maandag 18 juni 2007 Wijkgebouw De Vierkap, Vlietkade 37 te Zevenhuizen - Inwoners kem Moerkapelle woensdag 27juni 2007 Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40 in Moerkapelle - Inwoners kem Zevenhuizen woensdag 4 juli 2007 Dorpshuis Swanla, Bgm. Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen. 2030 uur Interachet gedeelte op basis van stellingen op basis van inge komen reacties 2130 uur Sluiting Reageren Graag ontmoeten wij u op een van de avonden. Wij stellen het op prijs wanneer u onderstaande reageercoupon benut en voor 6 juni aan staande terugstuurt naar de gemeente. Dit kan via Antwoordnummer 13017, 2740 VE Zevenhuizenjeen postzegel is niet nodig), per email naar corrmurucatie@zeverfouizen-moerkapelle.nl of via de website www.zevenhuizen-nioerkapelle.nl/kernbezoekenleefbaarheid en www. woonpartneremh.nl Nadere informatie kunt u verkrijgen bij mw. E. van Ojen (gemeente), tel. 0180637747 of mw. Kuipers (Woonpartners Midden-Holland), tel. 0182-646464. Reageercoupon "Wat gaat goed, wat kan beter...?" (insturen voor 6 juni as.) Programma (wijzigingen voorbehouden) 19.15 uur Inloop met koffie en thee en iets lekkere 1930 uur Welkom en inleiding door burgemeester mr. J.C.G. Pijen 1935 uur Presentaties gemeente, Woonpartners Midden-Holland en Politie 20.00 uur Gelegenheid om vragen te stellen na.v. de presentaties 20.15 uur Pauze met koffie, thee en fris Naam:. Adres:. Woonplaats: E-mail:. De eerste gemeentegids geproduceerd voor Zevenhuizen-Moerkapelle door Akse Media valt binnenkort in uw brievenbus. Zoals u inmiddels van ons gewend bent, is deze wederom inclusief burgeijaarverelag. Nieuw is de omkeerbaarheid van de gids. Een gids met twee voorkanten dus. U hoeft niet meer te bladeren naar het burgeijaarverelag. Zoals u ook gewend bent, heeft het burger jaarverslag ook dit jaar een thema: 'Over sturen en Besturen'. Waarom dit onderwerp Lees daarover meer op onze website of in het voorwoord van burgemeester FijenWe hopen dat u tijd wilt maken voor dit jaarverslag. Wilt u We zijn weer gestart met de nieuwsbrief voor ondernemers. Nummer drie zal nog voor de zomervakantie verschijnen. Zoals altijd staat de redactie open voor inbreng van ondernemers of bedrijven. Heeft u een onderwerp wat u onder de aandacht wil brengen, dan horen wij dat graag. U kunt bellen of mailen met com- municatie@zeverfouizen-moerkapelle.nl of 0180637783. reageren? Mail dan naar communicatie@ zevenhuizen-moerkapelle.nl of0180637747. Wij horen graag van u. Met de komst van Akse Media en het afscheid dat Suurland BV van ons nam, beschikken we niet meer over de lokale telefoongids, de zogenaamde oranjepagina's in uw gemeentegids 2006/2007. Wellicht is dat even wennen. Let dus op uw brievenbus de komende wekenBewaar de gids goed want u kunt het hele jaar snel en gemakkelijk allerlei informatie over uw gemeente en adressen vinden. Ook de digitale gemeentegids is vernieuwd en wordt voortaan beheerd door Akse Media. Behalve een handige routeplanner kunt u ook via een satelliet Zevenhuizen- Moerkapelle vanuit de lucht bekijken. Dat is nieuw! Heeft u vragen over bijvoorbeeld een ver melding, dan kunt u rechtstreeks contact opnemen met de afdeling Telesales van Akse Media: tel. 0223673000 (vragen naar afdeling Telesales) of via email: telesales@aksemedia.nl Zevenhuizen-Mo«rk«pelia 7" In gesprek op de Ambachtstraat in Moerkapelle Wij zijn op zoek naar een bedrijf klein of groot dat met zijn activiteiten in de schijn werpers wil staan. Doet u iets bijzonders, heeft een bij zonder product of is er een andere reden waardoor u best wat meer zou willen vertellen over uw onderneming, meld dat ons. Het gaat om de volgende subsidieregelingen: - CVTM regeling: Coördinatie Vrijwillige Thuiszorg en Mantelzorg. - Collectieve GGZ-preventie Met de komst van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning is een aantal subsidieregelin gen overgegaan van de AWBZ naar de WMO. De uitvoering van deze subsidieregelingen is sinds 1 januari 2007 een bevoegdheid van de gemeente. Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag var 8.30-12.00 uur Publiekszaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17.00 tot 19.30 uur De aanvraagdatum van subsidieregelingen voor 2008 zal eenmalig verschoven worden van 1 april naar 1 oktober 2007. De subsidi ering zal in eerste instantie afhangen van de bedragen die via het gemeentefonds beschikbaar komen. 2007/2008 Van de ruim 700 bedrijven in onze ge meente bent u degene die wij zoeken voor deze rubriek. U kunt bellen of mailen met de redactie van de nieuwsbrief voor onderne mers commumcatie@zevenhuizen-moerka- pelle.nl of0180637783. In de periode van 17/5/2007 t/m 24/5/2007 zijn de volgende aanvragen om vergunningen binnengekomen: - Knibbelweg 35, 2761JC te Zevenhuizen, vernieuwen van de woning (Bl/2007/0001); - Zuidplasweg 14, 2761AVZevenhuizen, oprichten ter ras (Bl/2007/0002) - Julianastn.it 10-14,2751 GD te Moerkapelle, plaatsen overkapping (BR/2007/0045); Het bekendmaken van deze aanvragen is ter informatie. U kunt pas een bezwaarschrift indienen als een vergunning is verleend of als een vrijstellingsprocedure wordt gevolgd. Voor de volgende plannen is vergunning/vrijstelling ver leend: Bouwvergunningen/vrij stellingen: verzonden: 23/05/2007: - VUetkade 3, 2761 DV te Zevenhuizen, veranderen zij gevelkozijn (BL/2007/0006); Bezwaar vergunningen/ontheffingen Tegen (alleen) de afgegeven/verleende vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuurs recht bij het college van burgemeester en wethouders be zwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de ge volgen van de verleende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het des betreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voor ziening worden ingediend bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te 's-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Vrijstelling bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka pelle zijn voornemens met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verle nen van het geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" voor nieuwbouw van de woning op het perceel Bre- deweg 146, 2761 KC te Zevenhuizen. Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 31 mei 2007 gedurende 6 weken tijdens de openingstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter inzage bij de afde ling VROM. Tijdens de ter inzage legging kan een ieder naar keuze mondeling of schriftelijk zienswijzen indienen bij burge meester en wethouders. Mondelinge zienswijzen kunnen naar voren worden gebracht bij de afdeling VROM, tel. 0180637732. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle hebben besloten de navolgende vergun ningen/ontheffingen te verlenen aan: VolkerRail voor het veroorzaken van geluidshinder tij dens werkzaamheden aan de Noordelijke Dwarsweg te Zevenhuizen. Bac voor het behouden van een reclamebord van de fir ma Bac aan de voorgevel van het pand aan de Burgemees ter Boerstraat 22-24 te Zevenhuizen. Bezwaar verleende vergunningen/ontheffingen U kunt op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij respectievelijk de burgemeester en of het college van burgemeester en wethouders, naar gelang hun hierboven genoemde bevoegdheid, bezwaar aante kenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/ontheffing. De bezwaartermijn be draagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbe treffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschuf ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige vooi ziening worden ingediend bij de President van de Arron dissementsrechtbank, postbus 20302, 2500 EH Den Haag Alarm Alarm Politie Brandweer 112 0900-8844 0172-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor overige informatie

Hart van Holland | 2007 | | pagina 4