De Zevenster Verzorgenden niveau en IG mlv m www.duijndam.nl Vierstroom DUIJNDAM MACHINES BV Oproepkrachten Verzorgende 3IG m/v Medewerker huishoudelijke dienst m/v De Z rgRing pagina 26 Hart van Holland Oè krant voor de Zuidpias 6 juni 2007 Duijndam Machines B.V. te Nieuwerkerk a/d IJssel is sinds 1977 een groeiende internationale handels onderneming op het gebied van vollegrond- en glastuinbouwmachines. Door betrouwbaarheid en kennis van zaken kunnen we aan specifieke wensen van afnemers wereldwijd voldoen. Op korte termijn hebben wij plaats voor een: -N FINANCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V 12-16 UUR vx In deze zelfstandige functie ben je verantwoordelijk voor: het doen van betalingen en incasso's het inboeken van de financiële gegevens in Exact Globe de aangifte ob, ICT, Intrastat het maken van diverse overzichten in Excel diverse andere ondersteunende werkzaamheden. Voor deze functie vragen wij iemand die: in het bezit is van MBA enige jaren ervaring heeft met het zelfstandig voeren van een administratie zelfstandig kan werken en tevens een teamspeler is goede kennis van Exact Globe 2003 heeft een actieve en kritische instelling heeft. Als je op zoek bent naar: een baan waarin je je verder kunt ontwikkelen een zelfstandige functie binnen een klein team veelzijdig en afwisselend werk dan ben jij de medewerker die wij zoeken. Voor informatie over deze vacature kun je bellen met de heer Duijndam (0180-632004). Je sollicitatiebrief met c.v. kun je sturen naar: Duijndam Machines B.V. 2e Tochtweg 127 2913 LR Nieuwerkerk aan den IJssel E-mail: info@duijndam.nl centrum voor senioren De Zevenster, centrum voor senioren, heeft als doelstelling het realiseren van zorgaan bod in een woonsituatie. Het zorgaanbod is toegespitst op de behoef ten van de ouderen en kan daardoor variëren van alarmeringsfunctie tot het bieden van verpleeg h uiszorg. De Zevenster biedt woonruimte en zorg aan 85 bewoners. Daarnaast verzorgt De Zevenster ook extramurale zorg in de nabije omgeving. De bewoners kunnen gebruik maken van vele faciliteiten zoals een winkeltje, een kapsalon, een bibliotheek en een restau rant. In De Zevenster werken ruim 120 medewer kers en ongeveer 130 vrijwilligers. We bieden je een leuke, afwisselende functie binnen een prettige werkomgeving. De ar beidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Verpleeg- en verzorgingshuizen. De Zevenster is op zoek naar De functie Als verzorgende verricht je alle werkzaamheden behorende bij de begeleiding van verzorging en verpleging van bewoners. Zoals het ondersteunen bij ADL-taken en het verrichten van verpleegtechni- sche handelingen. Daarnaast verleen je ook extramurale zorg in de nabijheid van De Zevenster. Het profiel Je bezit een diploma verzorgende (niveau 3 AG/IG) Je kunt goed in teamverband werken. Je durft initiatief en verantwoordelijkheid te nemen. Je instelling is bewonergericht en je hebt een positieve werk houding die je ook kunt uitdragen. Je hebt ervaring met de ouderen zorg. Je wordt ingezet in alle diensten. 6 uur per week voor de duur van een half jaar De functie Als medewerker huishoudelijke dienst draag je zorg voor een goede huishoudelijke verzorging van de kamer van de bewoners en de algemene ruimten. Daarnaast verzorg je eventueel in de ochtend de broodwagen op de afdeling. Het profiel Je kunt goed in teamverband werken, je hebt gevoel voor hygiëne, je hebt ervaring met schoonmaakwerkzaamheden in een zorginstel ling en je bent flexibel inzetbaar. Nadere informatie over de functie van oproepkracht is te verkrijgen bij Marja Krans, waarnemend hoofd zorg, voor de functie medewer ker huishoudelijke dienst is informatie te verkrijgen bij hoofd facili taire dienst, Claudia Wubben, telefoon (0180) 63 71 11. Je schrifte lijke sollicitatie kun je tot 20 juni a.s. richten aan De Zevenster, t.a.v. P&O, Leliestraat 3, 2761 HD Zevenhuizen of mailen naar lstolk@de7ster.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Vierstroomzorgring is verantwoordelijk voor een belangrijk deel van de zorg in de regio Midden-Holland. 4.300 Medewerkers ondersteunen jaarlijks ruim 50.000 cliënten met diensten als Huishoudelijke verzorging, Verzorging, (wijk)Verpleging en Jeugdgezondheidszorg 0-4 jaar. Wij bieden deze persoonlijke zorg thuis, op consultatiebureaus en in onze verpleeg- en verzorgingshuizen. Daarnaast staan wij klaar voor onze 85.000 leden met tal van comfortdiensten en cursussen. Jaarlijks bezoeken duizenden cliënten onze Medicomers en Thuiszorgwinkels en lenen we zo'n 50.000 zorghulpmiddelen uit. Vierstroomzorgring wordt gezien als een innovatieve organisatie die de lat hoog legt: in passende zorg en in de beste kwaliteit. Voor cliënten én medewerkers. Ronduit voor U Voor de thuiszorg in de plaatsen Krimpen a/d IJssel, Nieuwerkerk a/d IJssel, Capelle a/d IJssel, Moordrecht en Zevenhuizen/Moerkapelle zijn wij op zoek naar: 0-24 uur per week voor vast. Tevens zoeken wij voor deze functie ook oproepkrachten en vakantiekrachten. We verwachten dat je een diploma ziekenverzorgende, verzorgende niveau 3 AG of IG of een vergelijkbare opleiding hebt. Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse verzorging en verpleging van de zelfstandig wonende cliënten in de thuissituatie. Je begrijpt je cliënt en voelt precies aan waar deze het meest mee geholpen is. Je bent flexibel inzetbaar voor alle diensten, ook voor avond- en weekenddiensten. In Capelle a/d IJssel zijn wij ook op zoek naar verzorgenden 3IG voor een kleinschalig wonen-project waar PG-cliënten wonen. Wij zoeken hiervoor ook medewerkers die in de nachtdienst willen werken. Wat bieden wij? We bieden een veelzijdige baan met veel eigen initiatief, verantwoordelijkheid en een salaris volgens de CAO Thuiszorg FWG 30 (AG) of FWG 35 (IG). Flierbinnen is je salaris afhankelijk van je opleiding en werk ervaring. Het gaat om een contract voor bepaalde tijd voor de duur van één jaar, dat bij goed functioneren wordt omgezet in onbepaalde tijd. Daarnaast bieden we uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsspaarloon- of levensloopregeling en collectieve verzekeringen. Interesse in werken bij Vierstroomzorgring? Stuur je sollicitatie met CV o.v.v. vacaturenummer 07112 bij voorkeur per e-mail aan solliciteren@vierstroom.nl of per brief aan Vierstroomzorgring, t.a.v. Bureau Werving en Mobiliteit, Postbus 5712800 AN Gouda. Vermeld hoeveel uur per week je wilt werken en in welke plaats. Meer informatie over deze functie kun je vinden op onze website. Je kunt ook contact opnemen met Guido Blom, regiomanager via 06 - 46 02 01 89. Meer weten over (werken bij) Vierstroomzorgring? Surf dan naar www.vierstroom.nl of www.zorgring.com

Hart van Holland | 2007 | | pagina 26