EB •*v Db bruy naar urerlc In reyu» Lasser Assistent-Accountant Timmerlieden Vrachtwagenmonteur Scholieren Intercedent MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE EN ICT (m/v) UITZENDBURO .meer dan 50jaar professionaCiteit (36 - 40 uur per week) Dorpsstraat 200 Postbus 2 2760 AA Zevenhuizen Tel: 0180-631866 Fax: 0180-633178 info@veermanadviseurs.nl www.veermanadviseurs.nl Het bestuur van de Stichting Waddinxveense Peuterspeelzalen is op zoek naar: peuterspeelzaalleidster voor Oproepkrachten Echt vakmanschap? Ben jij geïnteresseerd in cijfers? Is timmeren jouw vak? Hou jij van sleutelen? Heb jij niets te doen? Zin in een uitdaging? Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 27 juni 2007 pagina 23 Onze organisatie is actief als adviseur/tussenpersoon op financieel, administratief en fiscaal gebied voor zakelijke cliënten in het midden- en kleinbedrijf en particulieren. Wij bieden een totaal pakket aan diensten op de volgende onderdelen: Verzekeringen, Hypotheken, Bankzaken, Administratie, Pensioenen en Landelijke Makelaardij. Voor Veerman Diensten B.V. zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: Als medewerker financiële administratie en ICT ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van administratieve/boekhoudkundige werkzaamheden op de afdeling verzekeringen. Dit houdt onder andere in het verwerken van de prolongatie, controlewerkzaamheden, debiteu renbeheer, het maken van kwartaalcijfers en het verwerken van de dagelijkse bankmutaties. Daarnaast ben je het aanspreekpunt voor een 20 tal collega's met vragen op het gebied van ICT en voer je een aantal systeembeheertaken uit. Gewenste kennis/ervaring: Minimaal MBO-werk en denkniveau. Kennis van automatiseringssystemen. Uiteraard zien wij graag datje in het bezit bent van de nodige diploma's. De bereidheid tot het volgen van een studie dient aanwezig te zijn. Persoonsprofiel: Je bent collegiaal, nauwkeurig en bent servicegericht en analytisch ingesteld. Wat bieden wij: Een uitdagende baan met prima arbeidsvoorwaarden waaronder naast een uitstekend salaris een premievrij pensioen. Reactie: Heb je interesse in deze baan stuur dan je handgeschreven sollicitatiebrief naar Veerman Diensten B.V. t.a.v. directie, Postbus 2, 2760 AA Zevenhuizen. Uiteraard zien wij ook graag een curriculum vitae tegemoet. De kandidaat dient te voldoen aan het functieprofiel voor 'peuterspeelzaal leidster', niveau 1 zoals opgenomen in de CAO-Welzijn MD en is belast met de opvang, ontwikkeling en verzorging van peuters tot 4 jaar. De leidster krijgt een aanstelling in algemene dienst bij de stichting ten behoeve van alle zalen, maar zal in eerste instantie op maandag, woensdag en vrijdag werkzaam zijn in speelzaal Ketelbinkie in de Lijsterbesstraat. De kandidaten voor de functie 'oproepkracht' dienen te voldoen aan het functieprofiel voor peuterspeelzaalleidster, niveau 1 zoals opgenomen in de CAO-Welzijn MD. Een oproepkracht kan na oproep worden ingezet in één van de vijf peuterspeelzalen van de stichting in Waddinxveen en worden belast met de opvang, ontwikkeling en verzorging van peuters tot 4 jaar. kandidaten voor de beide functies dienen te beschikken over: een afgeronde relevante mbo-opleiding pedagogische kennis vaardigheden in de omgang met peuters kennis van en inzicht in groepsdynamische processen kennis van hygiëne- en veiligheidseisen 4 sociale vaardigheden voor het motiveren, stimuleren en instrueren van peuters en het motiveren van ouders en collega's mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid voor het onder houden van contact met ouders/verzorgers vaardigheid in het observeren van peuters enige ervaring met thematisch en methodisch werken is een pre Je werkzaamheden voor beide functies worden uitgevoerd op basis van het edagogisch Beleidsplan dat door het bestuur van de stichting is vastgesteld. Het salaris bij beide functies is overeenkomstig schaal 5 van de CAO-Welzijn /ID. Inpassing in de functie vindt plaats op basis van deze CAO. kandidaten kunnen hun belangstelling kenbaar maken door een sollicitatie brief en hun CV, toe te zenden aan het bestuur van de Stichting Vaddinxveense Peuterspeelzalen, Postbus 460, 2740 AL Waddinxveen. Vermeld in de linkerbovenhoek van de enveloppe 'sollicitatie'. Nadere informatie over de vacatures kan telefonisch worden verkregen bij de zorg- coördinator mevrouw L. Zwamborn, bereikbaar op maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur op telefoonnummer 0182 - 61 28 21 of op de website www.kinderopvangwaddinxveen.nl. Sollicitaties dienen uiterlijk 13 juli 2007 bij de stichting te zijn ontvangen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit las werkzaamheden volgens werktekeningen. Het gaat om constructies van diverse metalen, zoals staal, RVS en aluminium. In de constructies komen profielen, pijpen en plaatmateriaal voor. De juiste kandidaat heeft een afgeronde technische opleiding, certificaten van TIG/ MIG en MAG niveau 3 en kan goed zelfstandig werken. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De Assistent-Accountant houdt zich voornamelijk bezig met samenstellingsopdrachten en tussentijdse overzichten, het opzetten en inrichten van administraties van cliënten, verzorging van de aangiften omzet-, inkomsten- en vennootschapsbelasting en alle andere voorkomende werkzaamheden. Ben jij in het bezit van een diploma HEAO AA of SPD dan zijn wij op zoek naar jou! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede allround timmermannen voor nieuwbouw en renovatie. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging en bezit je een timmerdiploma, dan ben jij diegene die wij zoeken. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Per direct en voor langere duur zijn wij op zoek naar een monteur voor vrachtwagens. Ben jij in het bezit van een monteurs diploma of 1 ste monteur zware voertuigen? Ben je ook nog eens flexibel en heb je een enthousiaste werkinstelling, dan zijn wij op zoek naar jou!!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract $00 Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die vanaf nu vrij zijn en graag wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis Als intercedente ben je de bindende schakel tussen opdrachtgever en uitzendkracht. Je belangrijkste taak bestaat uit het zowel telefonisch, als persoonlijk onderhouden van nauwe contacten met voornamelijk nieuwe en ook bestaande opdrachtgevers. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO opleiding en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Tijden: 09.30 - 18.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 23