ZWEMDIPLOMA'S IN DE K00RNM0LEN HOLLAND'S NEXT TOP COLLECTANT BOEGBEELD CAMPAGNE r AANLEG 33 NIEUWE VISSTEIGERS IN RECREATIEGEBIED ROTTEMEREN SUPERUITSLAG LEEN VAN WENSEM VAN DE STORMVLIEGERS 'tiiDByuriübujJHiiJov/3; REGIO Yfke Sturm stort collecte Rode Kruis Geef ook! GHZ START ALS EERSTE IN DE REGIO MET VALKLINIEK inloopdag KOOPSOM V.A. €235.000,-V.O.N Ideaal voor mensen die waarde hechten aan wonen in een gezellig dorp Wonen in de authentieke kern van Moerkapelle 3Y/uninsj=in ■Mus ifll '/Uil J'JuHfltUJJHll Voor hypotheekadvies ynciuüuirj Üü/'j V/D/JüfJ. £>JüL>5*J] a/J blida/J ]f. <4 /TEL A Psrdijk Makelaardij Dorpsstraat I46, AH Zevenhuizen Telefoon <0i 80) 63 16 55, Fax (0180) 63 38 08 mail info@perdijkmakelaardij.nl Hart van Holland; dé krant voor de Zuidpias 27 juni 2007 pagina 25 Regio - In recreatiegebied Rotte- meren worden in week 25 en 26 aan de oostzijde van de Rotte 32 eenpersoonssteigers en één min- dervalidensteiger aangelegd. Het plaatsen gebeurt in opdracht van Hengelsportvereniging Groot Rot terdam in afstemming met het Recreatieschap Rottemeren en het Hoogheemraadschap van Schie- land en de Krimpenerwaard. Om de bevisbaarheid van de Rotte voor de sportvisserij te verbeteren is het noodzakelijk dat er goed be reik- en bevisbare visstekken langs de oevers van de Rotte komen. Om dit te bereiken worden er in opdracht van de Hengelsportver eniging Groot Rotterdam 33 visstei- gers aan de oostzijde van de Rotte geplaatst. De Hengelsportvereniging zet zich, als grootste hengelsportvereniging in Zuid-Holland, op alle mogelijke fronten in om zowel de belangen van de visstand als de belangen van de bij haar aangesloten sport vissers op een goede manier te behartigen. Door het plaatsen van de steigers voor bestaande rietkra gen worden er voor de sportvisse rij goede visstekken gerealiseerd, waarbij de rietkragen geen schade wordt toegebracht en de natuur lijke uitstraling van het gebied wordt gewaarborgd. Waar geen rietkragen aanwezig zijn, is voor zien in een oploop naar de steigers toe. Sportvissers die minder goed ter been zijn, vragen om speciale voorzieningen om op een veilige en aangename manier te kunnen vis sen. De aanleg van een aangepaste vissteiger is hiervoor noodzakelijk. De mindervalidensteiger wordt ge plaatst in de Zevenhuizerzoom ter hoogte van de Molenweg. De werk zaamheden zullen naar verwach ting begin juli afgerond zijn. Zevenhuizen - In zwembad De Koornmolen is afgelopen vrijdag weer een groot aantal kinderen geslaagd voor de diverse zwemdi ploma's. Voor het A-diploma zijn ges laagd: Janike van Veelen, Mika Gielen, Steven Boere, Nikki van Dijk, Olaf Oosterhout, Luke de Bruin, Anne-Floor Ralan, Zoe van der Knaap, Fleur Rodenburg, Romy van Schie, Myrthe Braunstahl, Mike Post, Naomi den Hollander, Fleur van Rijn, Cheyenne Vermeulen, Collectanten van het Nederlandse Rode Kruis gaan deze week weer langs de deuren. In tegenstelling tot voorgaande jaren vestigt de hulporganisatie geen aandacht op de problemen die opgelost kun nen worden met het geld dat u in de bus stopt. Dit jaar heeft Yfke Sturm, ambassadeur en topmodel, de hoofdrol in de campagne van het Rode Kruis. Onder het motto Holland's Next Top Collectant wor den in de campagne vrijwilligers van het Rode Kruis klaargestoomd door het topmodel om te collecte ren. Yfke Sturm: "Voor het modellen werk reis ik de hele wereld over. Ik zet me graag in voor het goede doel. Als je af en toe iets voor ande ren doet, maak je ook de binnen kant mooier. Ik ben trots dat ik kan bijdragen aan deze campagne." De collecteweek van het Neder landse Rode Kruis loopt tot en met zaterdag 30 juni; zo'n 20.000 vrij willigers van het Rode Kruis gaan deze week langs de deuren. Collecteweek 24 t/m 30 juni Giro 881 Het Nederlandse J Rod* Kruis Odesse de Ruiter, Stefan Koolhaas en Daniel Swart. Voor het B-diploma zijn ges laagd: Wouter Sprientsma, Julian van Es, Karlijn Spiekerman, Olaf Stolwijk, Ryan Heerbaart, Daphne Hulst, Björn Bakker, Fabienne van Vliet, Thorn van Eyk, Robert van der Stee, Glenn van Helder en Ste- fanie Daalhuizen. Voor het C-diploma zijn ges laagd: Maik Brouwer en Iris de Zwart. Zevenhuizen - Het was een druk weekend voor de leden van de duivenvereniging, want er ston den voor afgelopen zaterdag drie vluchten op het programma van zaterdag 23 juni 2007. Twee vluchten vanuit Duffel/Belgie. De jonge duiven waren voor het eerst in concours. De eerste duif van L. van Wensem vloog 95 kikometer per uur. De uitslag van de eerste vlucht jonge duiven was als volgt: 1,2,3,4,6,8,9,10,11- L. van Wen sem; 5-C. Edeling; 7-J. Stofberg; 12-E.P. Verschoor; 13-G. Jongene- len; 14,15,16,18-J.S. Heykoop; 17-R. Brands; 19-C. Zweere; 20-D.C. den Hertog. De uitslag van de tweede vlucht (oude duiven) was als volgt: I.Arie en Johan Wilten- burg; 2,4,8,12,13,20-J. Stofberg; 3,9,15,16,17-B. Hertog; 5-J.S. Hey koop; 6,14,18-D.C. den Hertog; 7- E.P. Verschoor; 10-C. Zweere; 11-M. Flier; 19-L. van Wensem. Er werd ook deelgenomen aan het Nationale Concours vanuit Blois/Frankrijk (545 km). De eer ste aankomende duif was van C. Zweere en had 92 kilometer per uur gevlogen. De uitslag: 1,15-C. Zweere; 2,5,6-J. Stofberg; 3-C.P. Edeling; 4,10-R. Brands; 7-Johan en Arie Wiltenburg; 8-L. van Wensem; 9,12-M. Flier; 11,20-J.S. Heijkoop; 13-N. Koppenaal; 14,18-D.C. den Hertog; 16,17-M. Jongenelen; 19- Rita Mizzi. Gouda - De afdeling Geriatrie van het Groene Hart Ziekenhuis is gestart met de zogenaamde 'valkliniek', welke zich richt op ouderen die door een onduidelijke oorzaak ten val zijn gekomen. Op de valkliniek wordt door een multidisciplinair team, bestaande uit een klinisch geriater, een verpleegkundige ouderenzorg en de fysiotherapeut, onderzocht wat de onderliggende oorzaak van is. Vallen is een belangrijke oorzaak van letsel bij ouderen. Patiënten worden door hun huisarts of specia list doorverwezen naar de valkliniek. Gedurende een dagdeel wordt de patiënt opgenomen voor verschil lende onderzoeken. Door middel van uitgebreide diagnostiek wor den de oorzaken geïnventariseerd en een behandeling voorgesteld. START VERKOOP Op de begane grond vindt u de entree, een riante living, de open keuken, een ruime berging en het toilet.Vanuit de hal leidt een trap naar de verdieping. Daar bevinden zich twee ruime slaapkamers, een luxe badkamer met een tweede toilet en een aparte ruimte voor onder meer een was/droogcombinatie. Aan de achterzijde van de woning heeft u de beschikking over een tuin met veel mogelijkheden. De woningen zijn ideaal geschikt voor mensen die veel waarde hechten aan wonen in een prachtig dorp met veel rust en ruimte. In de kern van het dorp Moerkapelle - tussen de Dorpsstraat, de Moerdijkstraat en de Ringvaart - wordt binnenkort gestart met de verkoop van negen evensloopbestendige patiobungalows en vijf ruime dorpswoningen. In de architectuur van de bungalows en de dorpswoningen is nadrukkelijk rekening gehouden met het authentieke beeld van het dorp Moerkapelle. Alle woningen zijn 2-laags en bieden veel wooncomfort Spirea emarijn De begane grond bestaat uit een bijzonder ruime living, een open keuken, een berging, een luxe badkamer, het toilet en een slaapkamer. Alles gelijkvloers.Vanuit de hal leidt een trap naar de verdieping. Daar is de tweede slaapkamer en een ruime zolder met diverse aansluitmogelijkheden. De negen bungalows worden in de vorm van een hofje gebouwd. Midden in het hofje is een plein met gezellige zitjes en veel groen. De entree van de bungalows bevindt zich aan de zijde van het pleintje. Aan de achter-zijde van de woning heeft u de beschikking over een terras en een kleine tuin. Kortom - comfortabel en levensloopbestendig wonen in het hart van Moerkapelle. Kerkweg O 274! HC Waddinxveen.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 25