Girlpower van lelies... Pokon Voedingskegels ffvlSc® vol overgave en Overtuiging Een zomerlang een oogstrelend terras en balkon I LINDHOUT keukens HMfiiMr' Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 27 juni 2007 pagina 35 In juli steelt Lilium - de overbekende lelie - de show in huis. Ze zorgt voor één en al spektakel en staat nu als woonplant van de maand in het middelpunt van de belangstelling. De lelie is mooi en staat voor een statement. Ze lijkt op het hoogtepunt van de bloei het bijna uit te willen schreeuwen: leef er eens op los, doe vandaag nog iets uitdagends. Showbizzplant Lelies ken je ongetwijfeld als snijbloem en tuinplant, maar wist je dat ze óók echt superverrassend als kamerplant kunnen zijn! De lelie is een lekker groen ding die je eenmaal in de bloei zal verrassen, verwonderen en verbazen. Verrassende verleiding Want de lelie is een ware showgirl... Ze groeit als een vuurpijl omhoog voor een korte, maar wel extreem heftige bloei. Kies maar: lelieplanten zijn er met knalgele, intens oranje, vurig rode, roze, witte of crèmekleurige bloemen. Eerstkomen er spannende ovalen knoppen en dan de bloemen: ze lijken dansend open te springen en geven nog eens extra effect met sierlijk krullende bloembladeren. Kortom, met lelies haal je het feest in huis, bovendien ruiken ze bijzonder betoverend. Lelies geven je het gevoel van 'anders dan anders'. In juli staan deze showgirls klaar om je interieur te versieren. Lilium houdt van licht en - als losbol - uiteraard ook van een slokje: twee keer per week even goed water geven en zij doet de rest... da's Lilium. Voor al uw: binnen/buitenschilderwerk leveren en plaatsen isolatieglas behangwMMjm^É^ Igehele wandafwerking leveren van professionele verf binnen 24 uur hi.dersbedrijf Ton Verschoor P;' sterbloemstraat 8 2751 CK Moerkapelle Telefoon (079) 593 23 04 Dbiel 06 - 51 50 46 05 E i' lail: t.verschoor@worldonline.nl ^^ërïtu op zoek naar: Aluminium en Kunststof •ramen, kozijnen en deuren •schuifpuien •serres en veranda's •balkonhekken En eist u een... Perfecte afwerking? Snelle levering? Gunstige prijs? Edelgasstraat 44 2718 SX Zoetermeeg Fax: 079-3622240 Wat is er heerlijker dan zonder zorgen van een zomerdag te genieten, bijvoorbeeld op je eigen terras of balkon. Pokon heeft voor de optimale verzorging van de 'buitenkamer' specifieke producten. Je geeft met Pokon precies wat nodig is. Zo zijn er bijvoorbeeld Pokon Terras Balkon Voedingskegels; superslimme voedingskegels die je maar één keer hoeft te gebruiken voor een zomerlang een oogstrelend terras en balkon! In één keer zomerklaar Pokon zorgt voor je terras en balkon. Ook als je weekendjes weg bent, of met vakantie gaat deze zomer. Je planten blijven goed groeien en mooi bloeien, terwijl je er vrijwel geen omkijken naar hebt. Zo staan Terras Balkon Voedingskegels van Pokon voor 1 x voeden voor een zomerlange en uitbundige bloei. Pluk iedere zomerdag, zonder zorgen om 'de buitenbloemen'. Zomerlang voortdurend voeding Pokon Terras Balkon Voedingskegels is een omhulde, langzaam werkende meststof. Onder invloed van warmte en water wordt de voeding geleidelijk afgegeven. Op de verpakking staat precies hoeveel kegels er in een pot moeten. De kegeltjes duw je overigens met het stekertje makkelijk in de potgrond. Een absolute uitkomst voor je favoriete potten, bloembakken, hanging baskets en manden. Mooi, met minder water Ook een handig product is Pokon Grond voor Terras- en Balkonplanten. Het bevat o.a. aqua optimum voor een perfecte waterhuishouding in de pot. Doordat uitdroging wordt voorkomen, hoeft er maar liefst 50% minder water gegeven te worden. Ook prettig voor familie of de buren, zij hoeven minder vaak water te geven als je weg bent. Pokon praktisch Voor sterke groei en rijke bloei houd je regelmatig het vochtgehalte van de planten in de gaten. Zorg ervoor dat er altijd wat potscherven op de bodem liggen en dat er wat gaten in de pot of bak zitten, voor afwatering. En natuurlijk bescherm je je lievelingsplanten tegen insecten met Pokon Luizen en Insecten STOP. Een handige Plantstick die in de pot gestoken kan worden. Je favoriete planten nemen het bestrijdingsmiddel op en zijn zo van binnenuit beschermd tegen luizen en andere insecten! Je vindt Pokon Terras Balkon bij de bekende adressen, zoals tuincentra en doe-het-zelf zaken. Pokon Terras Balkon Voedingskegels in stazakjes met 12 voedingskegels 4,29) en emmertjes met veertig stuks 8,19) liggen voor je klaar. De Pokon Grond voor Terras- en Balkonplanten is er in 20 liter zakken 3,49) en 40 liter zakken 4,99). Kijk voor op www.pokon.nl voor meer informatie en tuintips. Eigen meubelmakerij Exclusieve ontwerpen van keukens en/of wandkasten Deskundig installatieteam - Ook Italiaanse keukens Uitsluitend topmerken 1 - i "tl' ui Openingstijden: f Dagélijks van 09.30 -17.30 uur. Zaterdags vaft.10.0~0 -16.00 uur. Donderdag koopavond van 18.30-21.00 uur. Maandag gesloten. Noordeinde 76c Waddinxveen tel. 0182-614706

Hart van Holland | 2007 | | pagina 35