Voor alle eigenaren van MG of eén Rover. AUTO AMBACHT ZOETERMEER Auto Service Centre wt A.B.A. Ambachtsherenlaan 103 2722 CZ Zoetermeer T (079) 341 60 15 F (079) 331 93 52 M (06) 23 45 37 75 E info@autoambacht.nl I www.autoambacht.nl Inruil, verkoop onderhoud van alle merken, nieuwe en gebruikte auto's X Als MG of Rover eigenaar heeft u zich wellicht de voorbije maanden afgevraagd waar u terecht kunt voor onderhoud en reparaties van uw auto. Het goede nieuws is dat u nu op de juiste plaats bent terechtgekomen. Dit nieuwe netwerk van XPart Autoservice centres heeft een speciaal aanbod voor u, namelijk een groep van 'MG Rover Specialisten' die MG's en Rover's van alle leeftijden volledig onderhanden kunnen nemen. Het netwerk omvat vele specialisten uit het voormalige MG Rover dealernetwerk. Zij staan klaar om u dezelfde kwaliteit en service te geven als voorheen, dit alles tegen de bekende scherpe prijzen! U krijgt dezelfde ervaring, middelen en opgeleide technici die uitsluitend originele onderdelen gebruiken die door de autofabrikanten zijn goedgekeurd. 12 maanden garantie op de originele onderdelen, inclusief het benodigde arbeidsloon uitgevoerd bij één van de XPart Autoservice centres in geheel Europa. Maar dit is niet alles, ook voor 2007 is een APK-keuring voor uw auto GRATIS bij een onderhoudsbeurt. Tevens repareren/onderhouden wij naast MG en Rover ook alle andere merken auto's! Graag tot ziens in de showroom of werkplaats Met vriendelijke groet, Ton v.d. Post Wilt u meer weten, ga dan maar: WWW.xpartautOServicecentreS.nl AutoService Hft pagina 45 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 4 juli 2007

Hart van Holland | 2007 | | pagina 45