Vrijdag 31 augustus 2007 20.15 uur op het dorpsplein Swing it out met de Paradise Bigband PROGRAMMA Het is inmiddels traditie dat het Oogstfeest op de eerste zaterdag van september op vrijdagavond wordt ingeluid met de Night of Harmony. Een muzikale avond op het dorpsplein van Zevenhuizen, vrij toegankelijk voor iedereen. De basis van deze avond wordt dit jaar gevormd door de Paradise Big Band. Zij brengen een avondvullend programma in samen werking met de SNOOTl-zangers, zangeressen muzikanten en artiesten uit Zevenhuizen. Oude swing-tijden herleven weer met de Paradise Bigband. Deze 20-koppige band heeft haar oorsprong in Boskoop, Zuid-Holland, maar inmiddels komen de bandleden uit verschillende windstreken. Van Amsterdam tot Rotterdam, de leden van de band swin gen er lustig op los onder leiding van hun professionele dirigent Ton van Overdam. Wat is nu een Bigband? De Bigbands kwamen sterk op in de jaren 30 met illustere bandlei ders als Glenn Miller, Duke Elling ton en Count Basie. Het kenmer kende aan deze bands en hun mu ziek was de bijzondere swingstijl. Vaak hadden solisten vrij spel in de nummers of werd het geheel ge completeerd met zangeressen als Ella Fitzgerald en Billy Holliday. De Paradise Bigband brengt big band standards uit deze vervlogen jaren weer tot leven met nummers zoals 'In the Mood Maar ook be werkingen van bekende hits, zo als Mack the Knife Send in the Clowns' of 'The more I see you' behoren tot het repertoire. Tevens speelt de Paradise Bigband graag stukken met haar zangeres. In de afgelopen jaren heeft de Paradise Bigband vele uiteenlopende optre dens mogen verzorgen: galafees ten en bruiloften, Sail 2000 en 2005, braderieën, kerstmarkten, personeelsfeesten en dansavon den. Of u nu lekker wilt luisteren of u wilt met de voetjes van de vloer, iedere keer wordt het repertoire zorgvuldig afgestemd op de aard van uw feest. Regionale bekendheid De Paradise Bigband is geen on bekende in onze regio. Tijdens Koninginnedag 2006 heeft de band al eens een optreden gege ven in Zevenhuizen. Ook tijdens de regenachtige Kerstmarkt van het afgelopen jaar kon men ze in Zevenhuizen horen en zien spelen. Dit jaar geven ze wederom acte de présence tijdens de Kerstmarkt, waarbij ze nu hopen op beter weer. Landelijk hebben ze al tweemaal optredens gegeven tijdens Sail in 2000 en 2005. Samenstelling De band heeft een standaardbezet ting bestaande uit: 6 saxen (2 alt, 3 tenor en 1 bariton), 5 trombones, 4 trompetten, ritmesectie /drum mer, bassist, elektrische gitaar en pianist. Zangeres Els, komt uit Alkmaar. Voor "The Night of Har mony" is extra zangtalent aange trokken: Suzanne (via SNOOT!) komt uit Nieuwerkerk, is onlangs afgestudeerd aan het Conservato rium in Rotterdam! Lallas de Waal uit Zevenhuizen zingt het slotlied. Willem, gastzanger uit Boskoop zingt Robbie Williams en Frank Sinatra. De band repeteert wekelijks in een peuterspeelzaalgebouwtje in Boskoop. Dat gebouwtje heette vroeger het Paradijsje, vandaar de naam Paradise Bigband. De muzi kanten komen inmiddels van hein de en verre: Haarlem, Utrecht, Delft, Waddinxveen, Gouda, Zoe- termeer, Zevenhuizen, Berkel, Alphen, Alkmaar en ongeveer 3 leden komen nog uit Boskoop zelf. Twee bekende bandleden uit Aanvang 20.15 uur op het dorpsplein van Zevenhuizen m.m.v.: De Paradise Bigband, SNOOT!, de huisband en div. solo-artiesten Presentatie: Nico Perdijk en Daan Schwalbe Titel/artiest Uitgevoerd door: 1 On the broadway (opening) Bigband huisband 2 For once in my life Paradise Bigband Els 3 My favorite things Paradise Bigband 4 Tuxedo Junction Paradise Bigband 5 It's oh so quiet Paradise Bigband Els 6 Fierce popgroep SNOOT! 7 Moonlight serenade Paradise Bigband 8 All of me Paradise Bigband Els 9 Aqua de Beber Paradise Bigband Els 10 One moment in time Paradise Bigband Els 11 Maartje, zang SNOOT! 12 Evelien, streetdance SNOOT! 13 Pepster, rap SNOOT! 14 Fever Paradise Bigband Suzanne 15 The way you look tonight Paradise Bigband Suzanne 16 Splanky Paradise Bigband 17 Mr. Bojangles Paradise Bigband Willem 18 Mack the knife Paradise Bigband Willem 19 Kiss of Dauin Rockgroep SNOOT! 20 Birdland Paradise Bigband 21 Oyé como va Paradise Bigband 22 Mr. Zoot Suit Paradise Bigband Els 23 Everyday I have the blues Paradise Bigband Els 24 My way Paradise Bigband Willem 25 Desiree, zang SNOOT! 26 Evelien, streetdance SNOOT! 27 Dianne, zang SNOOT! 28 Feesten op het plein (slotlied) Paradise Bigband Lallas huisband Programma-wijzigingen voorbehouden. Zevenhuizen zijn Robin Metselaar en Henk van Erk. "We hebben er allemaal heel veel zin in en staan met heel veel plezier straks op het grote podium van Zevenhuizen!", aldus een enthousiaste Robin Met selaar. De Paradise Bigband kan ook uw pan uit swingen! Heeft u een feest waar u een band bij uit wilt nodigen, dan is de Pa radise Bigband wellicht iets voor u. Zij zijn amateur-muzikanten en spelen voor het plezier en een schappelijke vergoeding. Er zijn demo's beschikbaar op de gloednieuwe site. U bent natuurlijk ook van harte welkom om eens tijdens een repe titie de band te beluisteren. Stuurt u een email naar: info@paradisebigbandnl wwwparadisebigband, nl. Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 pagina 3 T,

Hart van Holland | 2007 | | pagina 39