SNOOT! actief tijdens "The Night apotheek waddinxveen is recentelijk geopend Suzanne ram, Dennis en pagina 7 Het open podium "SNOOT!" komt voor de eerste keer in actie tijdens "The Night of Harmony", de avond vooraf gaand aan het Oogstfeest. Het is een open podium voor zangers en zangeressen, bandjes (pop, hardrock, funk, bigband, enz.), goochelaars, cabaretiers, stand-up come dians, dansers en danseressen (popdance, breakdance, streetdance enz), d-jays ,v-jays en presentatoren. De formidabele SNOOT!-huisband begeleidt de artiesten. De huisband bestaat uit: Clemens - gitaar, Sjoerd - toet sen, Dennis - drums en percussie en Bram - basgitaar. Voor een overzicht van de deelnemers ver wijzen wij u naar het uitgebreide programma van "The Night of Harmony" op pagina 3 van deze Oogstfeestkrant. SNOOTI-groep bestaat uit: Hanny Verbakei: aanmeldingen; Made leine Boertje: audities, huisband; Ernst de Vogel: illustraties, poster, logo, entreekaartjes; Eric vd Krans: geluid en techniek; Geert vd Burg: audities, presentatie; Marjan Sij- brandij: presentatie, audities; Ben nie Verbakei public relation, zaal- huur, financiën. Voor meer SNOOTI-info: www. snootopenpodiumnl Dit vieren wij met een spetterende openingsactie: 25 korting op al onze huidverzorgingsproducten* ledereen is vrij een eigen apotheek te kiezen!! Graag heten wij u dan ook welkom in "apotheek Waddinxveen". Lou (Kiss of Dawn) clemën^huïsbandF SNOOT! (spreek uit "Snoet!") staat voor "Stars Not Only On Televisi on! SNOOT! wil de sterren in en rond Zevenhuizen de gelegenheid geven om voor een groter publiek hun act te laten zien en horen. Het podium van het theater is voor elke artiest of groep gedurende maximaal 10 minuten beschikbaar voor een optreden. SNOOT! is geen wedstrijd en geen Idols, X-factor of talentenjacht, waarbij een chagrijnige jury de meeste groepen afbreekt. SNOOT! wil een creatief feest voor de deel nemers zijn en de uitdaging van het deelnemen staat voorop. SNOOT! staat voor een live optreden. Vichy, Eucerin, La Roche Posay, -H20+ Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 .4I;FAATIH Apotheek Waddinxveen is gevestigd in het nieuwe gezondheidscentrum "De Boemerang" aan de Limaweg 55. Mede doordat de verschillende zorgverleners in een pand zitten, kunnen wij u optimale zorg bieden en u voorzien van een goed persoons gebonden advies. Via onze website, maar ook per e-mail kunt u een herhaalrecept voor de anticonceptiepil aanvragen Naast een zeer uitgebreid assortiment huidverzorgingsproducten zoals: Hebben wij een assortiment mondverzorgingsproducten, zoals mondspoelingen, ragers en tandpasta, dat in samenspraak met de tandarts tot stand is gekomen. Verder hebben wij verschillende merken babyverzorgingsartikelen zoals Zwitsal en Difrax, en kunt u ook voor sportbandages bij ons terecht. Ons apotheekteam staat dagelijks van 8.00 tot 18.00 uur voor uw klaar, daarnaast bezorgen wij uw medicijnen ook graag kosteloos bij u thuis. Voor meer informatie kunt u terecht op: www.apotheekwaddinxveen.nl Limaweg 55b 2743 CC Waddinxveen e-mail: info@apotheekwaddinxveen.nl Telefoon: 0182 623111 *Deze actie geldt van 1 september tot 1 oktober

HH | 2007 | | pagina 43