uwwÈSïn Even voorstellen... De Oogstfeestomroepers 2007 Q&wllvOèeads Imker op het Oogstfeest Graag staan wij voor U klaar om uw persoonlijke wensen te bespreken. Presentatie nieuwe najaarscollectie, donderdag 27 september 2007 bij dameskledingzaak V 1 Bij inlevering van deze advertentie ontvangt u 10% korting!! HETWEGTMNSPORTJ Expeditie B.V. unieke handgemaakte sieraden mode-accessoires Sinds de oprichting staat Marlo Expeditie BV voor een klantge richt expeditie bedrijf, welke zich in de loop der jaren be wezen heeft als een zeer be trouwbare partner in het weg vervoer. Naast onze uitstekende service en flexibele mogelijkheden, durven wij te zeggen dat wij zeker in de huidige markt een partner van kwaliteit zijn. Marlo Expeditie verzorgt al uw wegtransporten door geheel Euro pa met als specialisatie de Benelux, Duitsland, Engeland en Ierland. Op al deze landen verzorgen wij al uw complete, maar ook uw groupage verladingen. Wij kunnen uw gehele logistiek pro ces uit handen nemen en uiteraard uitvoeren op de meest efficiente manier. Marlo Expeditie BV is juist daarom de ideale partner voor be drijven die zich willen focussen op de core business" en de logistieke diensten uit willen besteden. Het belangrijkste is werken met goed getrainde mensen, het juiste materiaal, een betrouwbare service en concurrerende tarieven. Wij zijn ervan overtuigd de juiste combinatie van dit te bezitten het geen Marlo Expeditie BV de juiste partner maakt voor U. Het Oogstfeest kan niet worden georganiseerd zonder de medewerking van heel veel vrijwilligers. Achter de schermen zijn deze vrijwilligers vaak 's ochtends vroeg al in touw om de noodzakelijke voorbereidingen te treffen of s avonds laat nog bezig met het opruimen van het afval. Tijdens het Oogst feest zijn onze presentatoren te horen die er voor zorgen dat het publiek vol ledig op de hoogte is van wat er te doen is of wat er gaat komen. Een aantal van deze vrijwilligers willen we in dit artikel even in het zonnetje zetten: Groensvoorde 20 in Waddinxveen van 19.00-21.00 uur. Workshops sieraden maken *Sieradenparty s Bruidssieraden Vrijgezellenfeest jes Glitter Glamour Girls Party's Online Sylli Shop lacob Catslaan 49 2741 XK Waddinxveen tel. 0182 634712 06 24262432 svlvia@syllibeads.nl www.syllibeads.nl De 'mannen van de gemeente' V.l.n.r.: Arie de Vos, Kees Spekman en Theo Jansen. In het dagelijks leven zijn Arie en Kees werkzaam bij de Gemeente Ze venhuizen en Theo bij Promen in Gouda. Theo is jarenlang werkzaam geweest bij de gemeente, maar draagt als Zevenhuizenaar het Oogstfeest een warm hart toe. Gedrieën zorgen zij voor de aan- en afvoer van drang hekken en vuilcontainers. Na afloop van het Oogstfeest zorgen zij, belangenloos, met de apparatuur en voertuigen van de gemeente, dat alles binnen een paar uur weer als van ouds schoon gemaakt is. Het lijkt daarna of er geen Oogstfeest geweest is... V.l.n.r.: Wim Vuijk, Beau Suurland en Theo Suurland (niet op de foto: Hedy Suurland). Zij zorgen ervoor dat 's ochtends vroeg alle standhouders (dit jaar 170!!) de juiste plaats in de Dorpsstraat toegewezen krijgen. Aan de hand van een tevoren uitgestippelde plat tegrond krijgen de standhouders te horen hoe ze moeten rijden, waar hun plaats is en waar ze eventueel de auto kunnen par keren. Vanaf 5.00 uur in de ochtend zijn zij hier druk mee bezig. is ëërt zeer arbeidsintensieve Geert v.d. Burg is één van de mensen die Ze venhuizen cultureel, met daarbij het theater van Dorpshuis Swanla, helemaal op de kaart heeft gezet. Ook het presenteren gaat hem goed af, enthousiast en goed gebekt. Het zingen gaat hem zelfs nog beter af. Geert is tegenwoordig ook zeer actief binnen het open podium van SNOOT! Zoals u leest: een actief en creatief baasje die Geert. Peter Rietveld is in het dagelijks leven direc teur op een basisschool in Lekkerkerk. Al jaren is Peter een bekende stem tijdens het Oogstfeest op de zaterdag. Ook dit jaar zal op het plein bij huisnummer 102 een imker op een kraam zijn producten aanbieden. Dit jaar zal een an dere imker aanwezig zijn, namelijk Johan Beckers, een vijf tiger uit Bergschenhoek. Johan is, zoals hij het zelf noemt, met deze uit de hand gelopen hobby ruim 11 jaar geleden begonnen. Hij beschikt nu over 9 productievolken en over 12 kleine, nog in ontwikkeling zijnde volkjes. Het bijen houdc hobby. Elke week moet veel aandacht worden besteed aan de kasten waarin de bijen huizen. De kasten staan op verschillende plaatsen: op de kinderboerderij in Ommoord en Schie- broek en op een terrein in Bergschenhoek. Ook de productie van de honing vergt veel tijd. Naast zijn werk en zijn hobby wordt Johan ook vaak gevraagd om problemen met vliegende insecten op te lossen. Vaak denken de mensen dat in hun tuin een bij zich heeft genesteld. Na onderzoek is het meestal een wesp of een horzel die angst aanjagen bij de mensen. Johan hoopt dat hij het publiek op ons Oogstfeest alles kan vertellen over zijn hobby. Hij heeft verschillende gereedschappen bij zich die een imker nodig heeft voor zijn hobby. tijdens het Oogstfeest volledig op de hoogte te brengen en te houden van het program ma van dè dag. Dat kunnen we wel zeggen van het enthousiaste presentatieteam dat voor u klaarstaat. We stellen ze nog even aan u voor: en Geert v.d. Burg. Robin Metselaar, ook onderwijzer van be roep, is tevens met Geert v.d. Burg en Pe ter Rietveld als presentator te horen op de zaterdag. Robin is tijdens de Night of Har mony ook te horen als muzikant van de Pa radise Bigband. U kunt de drie mannen op zaterdag horen vanaf 10.00 uur! Goed gebekt, zwaar gemotiveerd, volledig gegrepen om de bezoeker op de zaterdag pagina 8 Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 MAI»® Marlo Expeditie B.V. Dorpsstraat 202a Tel. 2761 AJ Zevenhuizen Fax The Netherlands E-mail 0180 632230 0180 634015 info@marlo.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 44