wenst iedereen een gezellig oogstfeest toe JAM SMIT SCHOTTE LQQK-TOURS Woordje van de burgemeester Kijk voor een leuke trip eens op onze website marskramer Postbank KIJK VOOR IREER INFORMATIE OP: WWW.LABARAQUE.ISIL Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle a/d IJssel Tel.: (010) 2204400 2709 geldservice Mr. J.C.G. Fijen Burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle Beste dorpsgenoten en gasten van elders, Het is weer zover, die fantastische eerste zaterdag in september. Als burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle richt ik graag het woord tot u in deze fees telijke Oogstfeestkrant. Het Oogstfeest kent zijn tradities, maar verrast ieder jaar weer. Ooit ge hoord van trialbike? De meervoudig Nederlands kampioen Patrick Smit is in ons midden op 1 september en zal op een speciaal mobiel parcours diverse shows geven op het Dorpsplein en 's middags vanaf 14.00 uur bij Boode Tweewielers. Hoog of steil: geen obstakel is voor hem en z'n trialbike veilig. Hij laat ons zien wat je allemaal kan doen met een moun tainbike. We laten ons verrassen! Ik fiets graag maar houd het zelf liever gewoon met twee wielen op de grond. Maar wilt u het eens proberen? Tussen de shows door zal hij het publiek uitdagen om diverse "wedstrijd jes" met hem te doen, o.a. hoogspringen en evenwicht bewaren. U leest het in deze krant: velen zijn inmiddels volop aan de voorbereidin gen begonnen om ons een geweldige dag te bezorgen. Er is zoals altijd voor jong tot oud wat wils in het programma. En natuurlijk is er op di verse plaatsen ook gedacht aan de verzorging van de inwendige mens. Voordat het Oogstfeest van start gaat is er traditiegetrouw op vrijdag avondavond de Night of the Harmony en kunnen wij van ons lokaal mu zikaal talent genieten. En zoals altijd hopen wij met u en de organisatie mee dat ook de zon van de partij is op 1 september, want de zomer van 2007 liet zich niet altijd van zijn beste kant zien. Hopelijk deze dag wel! De zaterdag van het jaar Het jaarlijkse Oogstfeest is echt iets om in ere te houden. De band met het platteland en het buitenleven houden we hier graag als leidraad. Ik hoop velen van u te ontmoeten in Zevenhuizen. "Waar een klein dorp groot in kan zijn!" Ik wil de gelegenheid aangrijpen om de mensen van de organisatie, al die vrijwilligers die vele uren in het Oogstfeest steken nu alvast te com plimenteren en hartelijk te danken voor al hun werk! Tot slot wens ik iedereen vanaf deze plaats in de Oogstfeestkrant, zowel inwoners als gasten en bezoekers van elders, een hele leuke avond en dag en welkom in ons dorp. pagina 10 Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 "What's in a name?" is zo'n typi sche engelse uitdrukking die je niet eenvoudig in het Nederlands kunt vertalen. Wat zegt een naam u? Wat zegt de naam "Schotte" u eigenlijk? De geboren en getogen Zevenhui- zenaren zullen meteen zeggen:"Oh, dat is die winkel aan de Dorpsstraat op de hoek met de Lange Zijde, je weet wel bij dat smalle bruggetje." "Ja, tegenwoordig is dat de Marskra mer en Fixet, maar voor mij blijft het gewoon Schotte!" Maar wat heeft Schotte eigenlijk te bie den? We kunnen het simpel houden: ge woon heel veel. Om te beginnen vergeten we de naam Schotte even en gaan we het hebben over de beide winkelformules die in dit karakteristieke oude pand aan de Dorpsstraat te vinden zijn. kend moet versturen of eenvoudige Post bankhandelingen moet verrichten, bij de Marskramer helpen ze u op weg. Niet alleen Schotte (sorry, ik bedoel Marskramer en Fixet), maar ook de an dere ondernemers in de Dorpsstraat en daarbuiten hebben u veel te bieden. Neem de collega van de Zilverberk (Blokker), samen met de Marskramer is het totale landelijke aanbod op dit gebied binnen de gemeentegrenzen te vinden. De afgelopen maanden is er wel het één en ander veranderd in de Dorpsstraat, o.a. de verplaatsing van het Snoep- en Kadowinkeltje, dat tevens is uitgebreid met een gezellig terras en de verkoop van overheerlijke vlaaien, de vestiging van een uitzendbureau incl. creatief/work shop-gedeelte, de Wonderlijke Verleiding gaat binnenkort verhuizen en natuurlijk de sterk vergrote parkeerplaats van de Cl 000. Als u dan naar de huidige benzineprijzen kijkt, dan zou u zich eigenlijk af moeten vragen waarom u niet gewoon in Zeven huizen uw boodschappen doet? De on- De Marskramer De voorzijde van de winkel wordt ge heel ingenomen door de Marskramer. Een compleet assortiment huishoudelijke artikelen, zoals potten en pannen, kop en schotels, elektrische huishoudelijke apparaten en geschenkartikelen kunt u hier vinden.Tevens is sinds twee jaar het TNT Post Servicepunt van Zevenhuizen in deze winkel gevestigd. Of u nu op zoek bent naar postzegels, telefoonkaarten, strippenkaarten, een pakketje aangete- JE MAAKT HET MET FIXET Fixet Als we het toch over vakkundig hebben, dan moet u zeker eens bij Fixet naar binnen lopen (als u dat nog niet gedaan heeft). De Fixet doe-het-zelf-afdeling is gevestigd achter de Marskramer en biedt u, op een betrekkelijk klein oppervlak als u dit met de grote bouwmarkten ver gelijkt, een compleet assortiment doe- het-zelf producten tegen concurrerende bouwmarktprijzen. Ook over vragen uit de folders welke zeer frequent bij u op de mat vallen kunt u de medewerk(st)ers altijd aanspreken. En als u zelf net niet handig genoeg bent, dan zijn de mannen van Fixet handig genoeg om u verder te helpen met het op maat verzorgen van zonwering, horren, rolluiken, schuifkasten en Politie-Keurmerk-Veilig-Wonen hang en sluitwerk. Alles wordt vakkundig bij u thuis opgemeten en tot in de puntjes geïnstalleerd en gemonteerd. Probeert u dat bij die grote bouwmarkten maar eens voor elkaar te krijgen. dernemers hebben u meer te bieden dan u denkt en met de nieuwe "Zevenhuizen Klantenkaart" wordt inkopen doen in Zevenhuizen wel heel aantrekkelijk. Kijkt u eens rond tijdens het Oogstfeest en overtuig uzelf. Totaalaanbod Zoals u al leest kunt u in Zevenhuizen meer vinden dan u op het eerste gezicht zou denken.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 46