20% KORTING Wü wensen u een fijn evjsjeest toe! INLIJSTEN INLIJSTEN INLIJSTEN 'INLIJSTEN -INLIJSTEN INLIJSTEN ILUSTEh Lokale omroep op het Oogstfeest xwxvx-x-x-x-xvx-x Vakgarage Boode X-X-X-XvXvX-XvX\-X PARASOL m V Tevens hebben we gietijzeren tuinvazen in de aanbieding met Piaatu/wk, tt&albtruw Grond verzetm a chines fbloemstyling Dorpsstraat 53 Zevenhuizen 0180 638100 www.deparasol.nl info@deparasol.nl Ook dit jaar staan wij weer met Hortensia's in onze kraam voor de winkel Onze winkel is normadl geopend. Knibbelweg 18a 2761 JE Zevenhuizen Tel. 0180-631395 www.vissertechniek.nl BORDUURWERKEN EN PASSE-PARTOUTS IN HOUT, ALUMINIUM ENZ. A V1 Bij ons ingelijst is onze poster uw korting K V 125% OF 50% OF 80% KORTING Wm Plein 2741 EC Woddinxveen tel. 0181 615878 Handelsonderneming H.J. van Vliet b.v. Transportweg 10, 2742 RH Waddinxveen Tel. (0180) 33 11 88 - Fax (0180) 33 11 80 Internet: http://www.etec.nl - Email: etec@etec.nl De Lokale Omroep Nieuwerkerk a./d IJs- sel (LONradio) werd dit jaar ook de Lokale Omroep voor Zevenhuizen-Moerkapelle toen dit in mei/juni achtereenvolgens door de Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle en het Commissariaat voor de Media werd be vestigd. Maar al sinds begin maart dit jaar is LONradio ook te beluisteren via de kabel (FM 102.4) in Zevenhuizen-Moerkapelle en het wachten is nu alleen nog op een tech nisch advies om de bereikbaarheid via de ether (FM 107.3) te verbeteren, met name richting Moerkapelle. De nieuws en informatie programma's LON Actueel, het Weekend van Nieuwer kerk op zaterdagochtend en LON's Info op werkdagen richten zich daarom ook steeds meer op de gebeurtenissen in Zevenhuizen- Moerkapelle. Burgemeester Jo Fijen van Zevenhuizen-Moerkapelle zei onlangs in een interview met een lach: "Achtervolgt u ons vooral hinderlijk". Maar dat geldt voor de politiek, daarnaast hebben de afgelopen maanden al veel afge vaardigden van diverse verenigingen en/of evenementen in Zevenhuizen-Moerkapelle achter de LONradio microfoons gezeten. Vorig jaar stonden de vrijwilligers van LON radio met de mobiele apparatuur op het Oogstfeest van 2006. Ook dit jaar zijn zij weer present in de Dorpsstraat op het voor pleintje van de peuterspeelzaal "de Zeven Dwergen". LONradio op het Oogstfeest 2007, met veel sfeerimpressies vanuit de Dorpsstraat in Zevenhuizen en omgeving, met interes sante interviews, met het lokale nieuws en het weer en uiteraard met veel muziek. Ie dere zaterdagochtend hebben wij ook een prijsvraag met mooie prijzen, en dus ook op het Oogstfeest. Doe mee met ons radiospel op het Oogst feest en win een gratis luchtballonvaart voor 1 persoon, beschikbaar gesteld door Aerostat Ballonvaarten Moordrecht. Kom langs in onze tent in de Dorpsstraat of luister naar LONradio op FM107.3 in de ether, via de kabel op FM102.4 of via www.lonradio. nl en maak ook kans op een mooie prijs LONradio zoekt nieuwe medewerkers in Zevenhuizen-Moerkapelle. Bij de radio is namelijk veel leuks te doen, zoals uiteraard presenteren en techniek, maar ook redactie werk, het aanvullen van onze nieuws web site www.lonradionl/actueel met de laatste actuele nieuwsfeiten en evenementen of het bijhouden (vernieuwen) van de website www.lonradio.nl. Maar er is nog veel meer te doen. LONradio biedt enthousiaste teams die samen radioprogramma's maken, waar bij gezelligheid en kwaliteit voorop staan. Heeft u een bepaalde interesse, misschien kunnen wij dat wel koppelen met één van de radioprogramma's. Kom eens vrijblijvend langs in onze stand in de Dorpsstraat op het Oogstfeest of stuur een mailtje naar info@ lonradio.nl Lokale Omroep (Nieuwerkerk a/d IJssel/Ze- venhuizen/Moerkapelle) ook op het Oogst feest 2007! Burgemeester Fijen op bezoek bij LONradio tijdens het Oogstfeest 2006 pagina 12 Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 Ruim 4 jaar geleden verliet Vakgarage Boode de krappe locatie aan de Dorpsstraat om zich te ves tigen in een nieuwe locatie op het industrieterrein. Het is nauwelijks voor te stellen welke ontwikkeling ons bedrijf heeft doorgemaakt. Na de uitbreiding in 2005 waarin de vergrootte showroom zorgde voor een overzichtelijker opstel ling van de auto's en de werkplaats werd uitgebreid zijn er nu al weer nieuwe plannen. Stilstaan is achteruit gaan of regeren is vooruitden ken. Beiden kreten zijn op ons bedrijf van toepas sing. De plannen voor dit jaar zijn: een interne verbouwing meer auto' s op voorraad extra personeel weet u misschien nog iemand die in ons team past?) showroom wordt aangepast werkplaats wordt vergroot meer bruggen worden aangeschaft nieuwste diagnose-apparatuur wordt aangeschaft Dit alles heeft als doel de bestaande en potentiële klanten nog beter te helpen en onze service nog meer te optimaliseren. Veel inwoners van Zevenhuizen hebben inmiddels de weg naar het Nijverheidscentrum gevonden maar ook bewoners van de deelgemeente Nesselande we ten nu precies waar zij het beste geholpen kunnen worden. Zij weten bijvoorbeeld al heel snel dat er te gen een verhoudingsgewijs geringe vergoeding twee auto's, als vervangend vervoer, ter beschikking staan. Zij kunnen rustig naar hun afspraak gaan terwijl hun eigen auto wordt gerepareerd. In onze showroom is er een ruime keuze in auto's van elke prijsklasse. Daarnaast blijft de mogelijkheid om een nieuwe auto, van elk merk en van elke prijsklasse, te kopen. Wilt u eens komen kijken dan bent u van harte welkom. De koffie staat voor u klaar. Ook op zaterdag van 9.00 uur tot 16.00 uur zijn wij voor de "verkoop" beschikbaar. Uw auto kunt u van maandag t/m vrijdag laten repareren. Hopelijk tot ziens, Team Vakgarage Boode

Hart van Holland | 2007 | | pagina 48