VC Nesselande klaar voor Oogstfeest en het nieuwe speelseizoen CALYPSO Het Snoep Kadowinkeltjt VAN DER LINDEN GROEP www.vanderl'inden-groep.nl| PMisraefetai IksjmxRsfèXb wkisjö Kljmtsviaal 1OAS (@)HYLjnDRI worden verkocht zo- De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn in veel tak ken van de sport weer in volle gang. Naast de voorbereidin gen op het nieuwe seizoen wordt er ook hard gewerkt aan de voorbereidingen voor het Oogstfeest. Al een aantal jaren verzorgen de leden van VC Nesselande voor de nodige con sumpties tijdens dit evenement. En ook dit jaar zijn zij weer te vinden op het Dorpsplein. Op vrijdagavond zullen ze met de bar voor de nieuwe vestiging van BAC staan. Op zaterdag kunt u ze vinden op het Dorps-(Montmartre)plein De band 'Coverivorld' zorgt op zaterdag 1 september voor het spetterende einde van het Oogstfeest op het Dorpsplein. Vanaf 14.00 tot 17.00 uur zorgt de band voor de nodige muziek en amusement. De band bestaat uit zes enthousiaste muzikanten die door hun gedrevenheid en podiumperformance elke keer weer een feestje weten te bouwen. Elk optreden bevat verschillende elementen uit diverse muzieksoor ten als: nederlandstalig, dance classics, hedendaags en rockklas- siekers. Toch zal de inhoud steeds weer een verrassing zijn. Het Oogstfeestcomité hoopt in samen werking met VC Nesselande een band gevonden te hebben waarbij de sfeer op het Dorpsplein opti maal neergezet wordt. Coverworld is gespecialiseerd in het spelen op partijen, bedrijfsfees ten, in feesttenten, op markten en pleinen onder het motto "let's party"!!! De band bestaat alweer een kleine 10 jaar en is een be grip in de regio Noord Brabant. Met een door de jaren heen bijna ongewijzigde formatie brengen zij een frisse mix van herkenbare toppers uit ieders platenkast. Een zorgvuldig samengesteld repertoi re zorgt ervoor dat er voor ieder een muzikaal wat te beleven valt. Coverworld neemt u mee naar de dance-classics van de jaren '70, de onmiskenbare sounds uit de jaren '80 en natuurlijk de hedendaagse popmuziek. Met conventionele instrumenten gecombineerd met moderne technieken weten zij de sound van elke muzikale grootheid neer te zetten op een herkenbare, doch eigen wijze.. Naast de regu liere privé-feesten is Coverworld vooral in de zomermaanden te vin den op festivals en pleinfeesten tij dens dorpsfeesten, kermissen e.d. In 2006 hebben ze met groot suc ces gespeeld op het PUL (Pop Uit Laarbeek) festival en zijn sindsdien een terugkerend fenomeen. Ook op het trouwfeest van de organisa tor van dit festival waren zij van de Het plein op zaterdagochtend was vorig jaar ingedeeld met gezellige zitjes en palmbomen. Wegens het grote succes zal dit herhaald wor den. Kom 's ochtends kijken op het plein en u zal bediend worden van koffie, thee en een heerlijk stukje taart, 's Middags zal dit plein omgetoverd worden tot een gezel lig feestplein. De gehele dag zal er muziek gespeeld worden door di verse artiesten en groepen. Na een zeer geslaagde proef op Koninginnedag zullen ook tijdens het Oogstfeest alle consumpties worden geschonken in onbreekba re, policarbonaat glazen. Deze spe ciale glazen drinken bijna hetzelfde als echte glazen, maar zorgen niet voor enig gevaar. Een belangrijk voordeel hierbij is dat er geen weg- gooiglazen meer gebruikt hoeven worden. Goed voor het milieu en voor de rotzooi aan het einde van de middag. Hierbij zal het bier ook partij. Het geluid van Coverworld wordt verzorgt door een professio neel geluidsbedrijf dat voor elk type optreden de juiste set kan samen stellen. Een lichtshow compleet met laserinstallatie zorgt voor de juiste sferen op het podium. Kort om: een optreden van Coverworld staat voor een team enthousiaste jonge mensen die u een show ver zorgen waar u nog lang over zult napraten. dat mensen gemakkelijk en snel de hoeveelheid van meerdere biertjes kunnen bestellen. In samenwerking met het Oogst feestcomité is VC Nesselande op zoek gegaan naar een passende band voor een spetterend afsluiten van het weekend. Deze hebben ze gevonden in een band die garant staat voor een spetterend feestje: 'Coverworld'. De band speelt ver schillende covers van bekende nummers. Voor meer informatie: zie het artikel hiernaast. De band bestaat uit zes personen die allen al veel ervaring hebben in het spelen van muziek en in het amuseren van het publiek in de open lucht. Cornusbaan 23 2908 KB Capelle aan den IJssel Tel. 010-4414418 Dorpsstraat 2 OS A Zevenhuizen 0180-4S0G30 jij*/ pagina 18 Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 sï) - 1 OP ome kraam hebben we nog meer speciale aanbiedingen ft 1 I jVi fly Jr. 'y

Hart van Holland | 2007 | | pagina 54