mWm De zekerheid van topproducten en topservice ÉiÉ :^m3 m !- Al meer dan 100 jaar ervaring bij Visser Verwarming in Zevenhuizen P. VISSER ZN ZEVENHUIZEN Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 pagina 25 Voor ons staat één ding voorop: thuis moet iedereen kunnen vertrouwen op behaaglijke warmte en op warm water voor keuken en badkamer. Daar staat ons bedrijf borg voor. Onze klanten kunnen bij ons rekenen op degelijke maatwerkoplossingen en een uitgebreide service." vw/'Y/Myys. a Visser Verwarming is na 100 jaar niet meer weg te denken uit Zevenhuizen. Het bedrijf speelt alert in op de groeiende behoefte aan meer warmte- en warmwatercomfort. Aan het woord is Fred S. Visser van Visser Verwarming. Hij vervolgt: "Ons bedrijf is al meer dan 100 jaar een begrip in Zeven huizen en omgeving. Je wordt alleen zo oud door dienstverlening hoog in het vaandel te dragen en door altijd vooruit te kijken. Wij bieden de meest geavanceerde oplossingen op het gebied van verwarming, warm water en klimaatbeheersing. We werken daarvoor samen met de beste merken op elk gebied." Maak kennis met de nieuwste Nefit HR-ketel Nefit is al meer dan 25 jaar de meest verkochte HR-ketel van Neder land. Er worden zo'n 2 miljoen Nederlandse woningen verwarmd doof een door-en-door betrouwbare Nefit-ketel. Die ketels zijn ook nog eens heel royaal met warmwatercomfort. Tijdens het oogstfeest presenteren wij het nieuwste van het nieuwste op het gebied van zuinig en comfortabel verwarmen: de Nefit TopLine Compact HR-ketel. Erik Huizebosch, Popstar 2007 en kopman van de Nefit marathonschaatsploeg, heeft hem zelf bij ons gebracht! De warmtewisselaar, het hart van de ketel, is internationaal bekroond. U krijgt er maar liefst 15 jaar garantie op. De TopLine Compact is bijzonder zuinig met energie, de stilste HR-ketel van ons land en volledig recyclebaar. Het is dus niet voor niets dat Nefit spreekt over de ultieme HR-ketel. De ultieme HR-ketel! Goede producten, goed advies, goede service. Visser Verwarming laat een klant nooit in de kou zitten. Vandaag gekocht, morgen geplaatst Als het nodig is kunnen we een ketel die iemand vandaag bij ons koopt, al de volgende dag installeren. Door de kwaliteit en betrouwbaarheid van een Nefit, bieden we voor deze ketels een gunstig onderhouds- en servicecontract. Service en advies bij u thuis: 0180 - 63 12 06 Dat we zorgen voor snelle en vooral ook goede service spreekt voor mij vanzelf. En dat begint al voordat de ketel is geplaatst. Een comfortabele warmte- en warmwatervoorziening is maatwerk. Daarom komen wij het liefst bij de mensen thuis om de situatie op te nemen, de wensen en mogelijkheden op een rijtje te zetten en de perfecte oplossing samen te stellen. Want we willen immers niets liever dan dat onze klanten nog vele jaren blijven ervaren wat wij verstaan onder topproducten met een topservice. Dan komen ze over 15 of 20 jaar ook weer bij ons terug voor hun nieuwe ketel of wat wij dan ook maar als eigentijdse comfortoplossing in huis hebben. Na meer dan 100 jaar vertrouwen we erop dat we ook dan nog wel bestaan. Visser Verwarming in het kort: Centrale verwarming Vloerverwarming Warm water Zonne-energie Luchtbehandeling Airconditioning Warmte! kracht-koppeling Stralingsverwarming Kom springen bij Visser op zaterdag 1 september Wij nodigen u uit om tijdens het Oogsfeest in Zevenhuizen een kijkje te nemen in onze stand. Wij presenteren een compleet aanbod van HR-ketels en schitterende design radiatoren. Terwijl u kijkt, kunnen de kinderen zich uitleven op het springkussen. Ook daarmee houden we onze service op hoog niveau! Dorpsstraat 167-169 Tel: 0180- 63 12 06 info@visserverwarming.nl 2761 AR Zevenhuizen Fax: 0180 - 63 28 16 www.visserverwarming.nl Wij adviseren NEFIT! Nefit TopLine

Hart van Holland | 2007 | | pagina 61