OOG*T 109- M "J on Van Waay GRATIS Al 35 jaar horeca-ondernemer in Zevenhuizen Knaap Moduulwoningen helpt u aan uw droomwoning KNAAP KLASSIEK 5000 m2 showroom n f er\e^ WWW.VANWMYINTERIEURS.COM EKÏ&» Strakke zilveren choker Bijpassende armband Moderne zilveren creolen SI Vlot zilveren schakelcollier Bijpassende armband t.w.v. 29 iËÈMl i; f"'f"H Op zaterdag 1 september a.s. kunnen kinderen voor 50 eurocent een ponyritje maken. Vanaf 11.00 tot 15.00 uur staan een drietal pony's klaar op de hoek van de Burgemeester Boerstraat en de Bosgracht. Onder begeleiding van de zusjes Slingerland kunt u uw kinderen een onvergetelijk ponyritje bezorgen. pagina 30 Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 Verbreepark 27, Benthuizen (A12 afrit 8) P GRATIS met matte en glanzende schakels t.w.v. 59.- Bij aankoop van zilveren choker met zirconia, van 59,- voor Juweliers Pr. Hendrikstraat 23, Bodegraven tel. °172"^3612 Hesseplaats 5, Rotterdam-Ommoord, tel. W0'42155® Poolsterstraat 51, WC Alex. I Noord, Rotterdam t^10"4201804 Passage 234, Waddinxveen, tel. 0182-61766K Reigerhof 68, Nieuwerkerk ad IJssel, tel. 0180-326218 Ben Verburg, de S0-jarige horeca-ondernemer is al 35 jaar een gezicht in Zevenhuizen, wat betreft horeca gebied. In 1972 stortte hij een kleinschalig gebeuren in de kippenschuur achter het huis van zijn ouders. Daar begon hij het eerst met een plek voor school- en verjaardagsfeestjes, maar al snel begon deze hobby uit de hand te lopen en Ben werd commerciëler. Hij begon een vergunning aan te vragen om een dis cotheek te kunnen plaatsen op de huidige locatie, maar dat heeft even geduurd voor dat het er kwam. In de tussentijd, vanaf 1981had hij "De Schuur" ach ter op het industrieterrein. Uiteindelijk begon Ben met "La Baraque" in 1988. Aanvankelijk startte hij met een discotheek en een eetcafeetje. Dat eetca- feetje deed hij erbij om in de week ook wat te kun nen doen. Het was een klein eetcafé met 12 tafels en 60 zitplaatsen. Nu is het eetcafé een heel groot onderdeel van "La Baraque" en telt inmiddels 240 zitplaatsen. De 'Saté La Baraque' is een grote hit in het eetcafé.Voor heel veel mensen is dat in de loop der jaren een begrip geworden. Vorig jaar heeft Ben ook nog een pannenkoeken restaurant, "Flash-Back", in het pand geopend. Dit restaurant telt ook nog eens 80 zitplaatsen. Het pannenkoekenrestaurant is geopend op zaterdag en zondag. Er is een keuze uit 70 soorten pannenkoe ken en voor diegene die meegaat maar liever geen pannenkoek eet, is er ook nog een kleine vleeskaart waar een ander menu uitgekozen kan worden. Op de vrijdagen gebruikt Ben deze ruimte voor bruiloften en partijen. In de discotheek worden voor de komende weken ook weer voldoende dingen georganiseerd, met o.a.Jan Smit en bekende DJ's. Ook worden speciale avonden georganiseerd, zoals de showerparty en de swimpoolparty. Op 22 september bestaat "La Ba raque" 35 jaar en dat wordt gevierd met optredens van Fouradi en Damezz. ^^^^^^heid wordt ook altijd gewerkt bij Ben. Zo heeft hij eigen beveiligingsmensen in dienst. Ook brandpreventie staat bij Ben hoog in het vaandel: "Nooduitgangen kunnen er niet genoeg zijn", aldus Ben Verburg. De uitbater van "La Baraque" is ook de eigenaar van "Mainstreet", cafetaria en pub aan de Dorpsstraat. In totaal heeft Ben ongeveer 100 mensen op zijn loon lijst staan, waarvan er 20 fulltime zijn. Het horeca-le- ven is voor hem zijn grote hobby en hij gaat dan ook nooit op vakantie. H« i; La Baraque Zuidplasweg 12-14 2761 JL Zevenhuizen Tel. 0180-631041 www.labaraque.nl Pub/Cafetaria Mainstreet Dorpsstraat 122 2761 AH Zevenhuizen Tel. 0810-633013 U staat voor een moeilijke beslissing, u heeft een kavel gekocht en u K heeft een beeld van uw toekomstige droomwoning, maar dan? U bent op zoek naar een partner die uw dromen kan verwezenlijken. Graag is Knaap Moduulwoningen deze partner.Vanaf de eerste schets tot ver na de oplevering staan zij naast u om uw dromen waar te ma ken. Kiest u voor Knaap Moduulwoningen dan kiest u voor zekerheid. Niet voor niets is Knaap Moduulwoningen keurmerkhouder van Klant gericht Bouwen. Wie met een Klantgerichte Bouwer in zee gaat, kan erop vertrouwen dat de contacten en dienstverlening voor, tijdens en na de bouw, uitstekend zijn. Klantgerichte Bouwers leveren daarnaast woningen op met aanzienlijk minder opleveringspunten en herstellen eventuele opleveringspunten ook sneller. Dat is in het voordeel van de particuliere koper.Vanzelfsprekend is Knaap Moduulwoningen ook aangesloten bij Woningborg BV. Knaap Moduulwoningen beschikt over een showroom waar tal van bouwmaterialen opgesteld staan zodat u al in een vroeg stadium een juist beeld krijgt van de details, mogelijk heden en kwaliteit. In de showroom staan fragmenten van woningen opgesteld die u gelijk een idee geven over indelingen, afwerkingsmo gelijkheden, kleur- en materiaalgebruik. Prettig voor u is dat u bij Knaap Moduulwoningen steeds een vast aanspreekpunt heeft. Dat geldt in de ont werpfase maar ook tijdens de bouw.Vraag vrijblijvend de brochure aan of maak eens een afspraak zodat u nader kennis met Knaap Moduulwoningen kunt maken. Knaap Moduulwoningen BV, Groeneweg 38, 3059 LC Rotterdam, tel. 010 222 10 00 MODUULWONINGEN

Hart van Holland | 2007 | | pagina 66