Trialkampioen daagt u uit tijdens het Oogstfeest ot SVAOP -GROEfMEM/EG- SüSESSüüiliïSilE De jeugdafdeling van v.v. Groeneweg is de afgelopen jaren enorm gegroeid. Op het moment bestaat zij uit meer dan 280 spelers en speelsters verdeeld over 25 teams. De groei van de vereniging heeft natuurlijk te maken met de aantrekkingskracht van de voetbalsport in het algemeen, maar kan zeker niet los worden gezien van de sfeer binnen de vereniging en de vele activiteiten die voor de spelers georganiseerd wor den. Verdeeld over vier dagen wordt voor ieder team een thuistoer- nooi georganiseerd, compleet met leuke extra attracties, zoals spring kussens voor de kleinste teams. Voor deze vier toernooien heeft Groeneweg vier loyale sponsors die toernooien financieel onder steunen. Ook hebben alle teams een meerdaags evenement. De jongste groep heeft haar eigen lo- geernacht op het sportcomplex, beter bekent als "De Nacht van Veerman". De groep van 8 tot 12 jaar gaat drie dagen naar een sportkamp in Heino, de oudste elftallen, van 12 tot 18 jaar gaan naar een vierdaags internationaal toernooi in het buitenland. Om deze meerdaagse evenemen ten betaalbaar te houden voor de spelers wordt er extern geld bin nengehaald. Dit gebeurt door de verkoop van 6000 loten in het voorjaar. Deze moeten de spelers zelf verkopen. Daarnaast moeten de spelers helpen bij de evene menten in Zevenhuizen zelf, waar de vereniging 'acte de presence' geeft. Zo ook op het Oogstfeest. De jongste teams helpen bij de lotenverkoop voor het Rad van Avontuur. De oudste jongens hel pen bij de drankenstand op het ClOOO-plein. Ook bij het schoon maken van de Dorpsstraat aan het einde van de dag worden de jeugd spelers actief betrokken. Alle op brengsten van het Oogstfeest ko men ten goede van de meerdaagse evenementen. Op deze manier verdienen de spelers een deel van hun reis zelf en daarnaast leren zij dat het binnen een vereniging vooral om vrijwilligers draait. Om het lidmaatschap laagdrempelig te houden wordt de contributie laag gehouden en krijgen de spelers de wedstrijdkleding in bruikleen. Zo heeft ieder team, van F7 tot Al, allemaal een gesponsord tenue. Met zon grote jeugdafdeling kan het niet anders dat er successen gaan komen. Het eerste succes is al geboekt. Met een heel jong elftal is Groeneweg ge- omoveerd naar 3de klasse. De lgende stap is i spelers vanuit jeugd structureel or te laten stro- >n naar de seni- zn teams. Voor- amste van alles jft echter dat de elers (en ook hun ders) het naar n zin hebben de vereniging, ant plezier blijft basis van alles. grote namen in Nederland, o.a.: Red Bull; Daimler Chrysler; Peak Performance; Dakine; Koxx Fiet sen en Domotica Center Zaanstad. Kortom, een sportartiest die u be slist niet mag missen, net als de rest van het Oogstfeest natuurlijk. Patrick geeft zijn demonstraties in het centrum van de Dorpsstraat en vanaf 14.00 uur bij Boode Twee- wieiers. kr De Hypotheekshop-adviseur. Bezeten van hypotheken. Voor sommige mensen is het al een hele toer om op een normale fiets te blijven zitten, maar voor meervoudig Nederlands kampioen Trial Patrick Smit is geen obstakel te groot of hij ziet kans met zijn mountainbike dit obstakel te bedwingen. Een stapel pallets of zelf een auto zijn voor hem kinderspel en voordat u het door hebt staat hij met zijn fiets aan de andere kant van het genoemde object. Dn" I rial sport is uniek in Neder land. er zijn veel bewonderaars, maar weinig beoefenaars. Jaren lange training ging vooraf, alvo rens hij een obstakel kon berijden. Om te laten zien wat er allemaal mogelijk is met de mountainbike, geeft hij diverse Trial shows door het hele land. Zijn mountainbike Trial shows zijn super spectacu lair en beslist een bezoek waard. U staat versteld van de kunsten die Patrick met zijn mountainbike uithaalt en als u denkt" "Dat kan ik ook!!", dan wil Patrick de uitda ging graag met u aangaan, maar. u bent gewaarschuwd! Patrick Smit heeft jaren ervaring met Trial shows en het geven van Clinics en cursussen in binnen- en buitenland. Landen waar hij is ge weest met mijn shows zijn o.a.: Frankrijk, Duitsland, België, Dene marken, Zweden, Engeland, Qatar, enz... Ook heeft het programma Klokhuis een speciale uitzending aan hem gewijd, deze aflevering |s vervolgens loor de kinderen litgekozen als ïukste. Tevens (s hij in het pro- iramma Willem 'ever geweest, let Trial par- :ours bestaat uit /erschillende ob stakels bestaande lit eilanden, van liverse hoogtes. >e ruimte die hij lodig heeft voor iet parcours is linimaal 8 bij meter. tSirtnën 15 minuten is zijn mobiele Trial parcours opge bouwd. Tijdens het Oogstfeest in Zevenhuizen zal ook een oude auto aanwezig zijn waar hij zijn kunsten op vertoond. Dat het Oogstfeestco mité met Patrick en zijn Trialshow een waar spektakel naar Zevenhui zen heeft gehaald blijkt wel uit de onderstaande evenementen waar Patrick al te zien is geweest: Rot terdam Havendagen, 450.000 be zoekers in 3 dagen); Saoudi Arabië voor Tour de Qatar; Een week lang wedstrijden met rijders van de Tour de France. Daar deed hij diverse shows; Dé grote dance-evementen zoals Mysteryland, Dance Valley. Lowlands, Pinkster T-party e.a. En optredens is grote discotheken in Nederland; Diverse grote wieler rondes door heel het land. O.a. Eneco-tour en diverse presentaties voor Politiekorpsen o.a. Hoorn, Den Helder, Den Bosch, Alkmaar en Zaandam. Patrick wordt mo menteel gesponsord door diverse Oogstfeestkrant 29 augustus 2007 pagina 35 Ik ZEVENHUIZEN VOETBALVERENIGING Hypotheekshoppen doe je bij... Bij De Hypotheekshop vindt u alle hypotheekvormen en alle hypotheekaanbieders onder één dak. Daarnaast weet iedere Hypotheekshop-adviseur alles, maar dan ook alles van hypotheken. Dus u krijgt altijd een zeer deskundig en onafhankelijk advies. Kom dus hypotheekshoppen bij De Hypotheekshop. Dorpsstraat 146, Zevenhuizen (ZH). (0180) 63 12 72 www.hypotheekshop.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 71