BEZORGERS Hart van Holland m ii/i s_/ De- briuj hauw werk uv de< re^io Magazijnmedewerkers Vrachtwagenchauffeurs Groepsleidsters Elektromonteur Verkoopmedewerker Binnendienst Telefoniste Receptioniste me- - of bel 030 214 90 00 SELEKTMAIL Da's andere post Orderpikken Chauffeurs Administratief medewerk(st)er Vrachtwagenchauffeur Het Hart van Holland vraagt met spoed in Nesselande Heb je interesse of wil je meer weten? Bel: 0180-632289 of mail naar tilly@elgersmamedia.nl Vul onderstaande bon in en stuur deze naar: Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg 1a, 2761 GA Zevenhuizen JA, wil graag bezorger worden in de wijk Nesselande. Passie voor kinderen? Monteren? Een echte verkoper? Visitekaartje? UITZENDBURO Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 .W-s Flexibele werktijden én bij u in de buurt. Selekt Mail zoekt bezorgers voor postwijken in Rotterdam- Nesselande. Als postbezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk, of bij u in de buurt. Selekt Mail biedt haar bezorgers zelf standigheid en flexibiliteit. Bezorgen bij Selekt Mail is de ideale bijbaan en bijverdienste voor jong en oud! Postbezorgen bij Selekt Mail iets voor u? Kijk op www.anderepostbezorging.nl NEDERLAND De werkzaamheden bestaan o.a. uit het laden en lossen van de in- en uitgaande goederen, orderpikken, het verzendklaar maken van de goederen, het controleren van de binnen gekomen goederen en alle andere voorkomende werkzaamheden. Wij zoeken iemand met de volgende eigenschappen: zelfstandig, flexibel, enthousiast, accuraat en een sterk doorzettingsvermogen en zeker geen negen tot vijf mentaliteit. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar gemotiveerde vrachtwagenchauffeurs die flexibel ingezet kunnen worden. De juiste kandidaten zijn in het bezit van rijbewijs C en E. Tijden: in overleg (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor onze vestiging in Nieuwerkerk aan den IJssel zoeken wij met spoed een fulltime m/v Functie eisen: Opleiding minimaal MEAO of gelijkwaardig niveau; Kennis en ervaring met Exel.Word; Ervaring met administratieve werkzaamheden is een pré; •Accuraat werken zowel zelfstandig als in teamverband. Tevens zijn wij op zoek naar een fulltime Functie eisen: Rijbewijs C,E; voor containervervoer (Nederland). Uw sollicitatie met c.v. kunt u richten aan: Van Dalen Nieuwerkerk aan den IJssel B.V. Metaalrecycling Kortenoord 57,291 I BD, Nieuwerkerk aan den IJssel of via e-mail aan: nieuwerkerk@vandalenmetaal.nl v Naam: Adres: Postcode: Plaats: Tel: Geb. datum: Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: (parttime fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Net klaar met je opleiding en nu echt aan de slag? De werkzaamheden bestaan uit diverse reparaties en het installeren van licht- en krachtstroom. De juiste kandidaat heeft een LTS MTS elektrotechniek opleiding, heeft ervaring in gelijksoortige werkzaamheden, kan zelfstandig werken en heeft affiniteit op andere technische gebieden. Rijbewijs B is een must. Tijden: 07.15 - 16.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het inkopen en verkopen van producten, controleren van in- en verkoopprijzen, relatiebeheer, het ondersteunen van de buitendienst, inventarisatie van de voorraden en alle andere voorkomende administratieve handelingen. De juiste kandidaat heeft HBO werk- en denkniveau, een commerciële instelling, verantwoordelijkheidsgevoel en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Interesse? Bel ons voor het maken van een afspraak! Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefoonaanname, het ontvangen van bezoekers en lichte administratieve werkzaamheden. De juiste kandidaat is flexibel, enthousiast, klantvriendelijk en is in het bezit van commerciële vaardigheden. Kennis van het Microsoft Office Pakket is een must. Wij zijn op zoek naar een kandidaat die graag op woensdag wil werken en in de toekomst eventueel op meerdere dagdelen. Tijden: 08.30 - 17.00 uur (parttime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 27