Al meer dan 16 jaar Hart voor Kinderen! 8 November a.s. hoopt de SKR weer naar Roemenië te vertrekken. Er staan 13 vrachtwagens gepland om de hulpgoederen - waaronder kleding, aardappe len en conserven - voor bijna 900 gezinnen, te vervoeren... het zou fijn zijn als we deze gezinnen ook een Kerstpakket uit Nederland kunnen brengen..! Stichting Kinder hi iep Rof.mf.nte Toiletzeep Zeepdoosjes Tandpasta Tandenborstels Hoe kunt u meedoen? U stelt zelf een Kerstpakket samen. Voor 2 euro "statiegeld" kunt u een doos kopen bij onderstaande bedrijven: In Moerkapelle In Zevenhuizen SRAR Bij inlevering van de gevulde doos met SKR sticker ontvangt u het statiegeld weer terug! U woont niet In de buurt? Dan kunt u ook een eigen doos vullen. (Doosafmeting ca. 40x30x20cm (LxBxH) Deze artikelen zijn dringend nodig: Rijst Meel Macaroni Spaghetti Suiker Hagelslag Jam Thee Tomatenpuree Soepen (in blik/pakje) Pleister/jodium Niet dringend.., wel fijn om te krijgen. Koffie (geen bonen) Snoep Chocolade Harde worst (salami) Worst/Vlees (in blik) Panty's Kaarsen Groenteconserven krijgen de kinderen voldoende! S.V.P. geen zeepartikelen bijvoegen... zie hieronder! Geen tijd, niet in de gelegenheid? Voor slechts 15.00 zorgen wij voor een goed gevulde doos! Maak uw gewaardeerde bijdrage svp over naar: Giro 88113 of Rabo 3750.74.600 t.n.v. SKR - Moerkapelle Wilt u s.v.p. vermelden: "Kerstpakket" Wij, en de kinderen in Roemenië wachten in spanning af! Natuurlijk bepaalt u zelf wat u in het pakket doet, maar hiernaast staat een lijstje met artikelen waarvan wij weten dat ze echt nodig zijn. Inleveren Kerstpakketten Uiterlijk zaterdag 13 oktober van 09.00-13.00 u. In ons magazijn: Herenweg 51 - Moerkapelle Bij inlevering van de gevulde doos met SKR sticker ontvangt u het betaalde statiegeld weer terug! Tijdens ons vakantieproject krijgen alle kinderen een hygiëne- pakketje. Daarom vragen wij voor ons vakantieproject 2008: Als u bovenstaande artikelen wilt schenken, dan verzoeken wij u vriendelijk om ze apart te verpakken en ook uiterlijk zaterdag 13 oktober af te geven in ons magazijn. Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 29 augustus 2007 pagina 29 BK

Hart van Holland | 2007 | | pagina 29