Vernieuwing in het Groene Hart Ziekenhuis Groene Hart Ziekenhuis 0182-505050 www.ghz.nl Wij zijn trots op ons ondernemende ziekenhuis, waar we iedere patiënt van optimale zorg voorzien. Met ruim 2000 deskundige en gemotiveerde medewerkers zetten we ons hier dagelijks voor in. Om onze optimale zorg te kunnen blijven garanderen, staat ons ziekenhuis in de steigers. Letterlijk én figuurlijk. De omgeving, medische apparatuur en behandelingen ontwikkelen zich voortdurend. En wij ontwikkelen natuurlijk mee, om ervooT te zorgen dat we nu en in de toekomst optimale zorg kunnen garanderen. We houden u graag op de hoogte van wat wij u als uw ziekenhuis in uw regio te bieden hebben. In deze 'GHZ Wijzer' leest u over nieuwe poliklinieken, zorg voor diabetespatiënten en de bouw. Mocht u meer informatie willen hebben dan kunt u terecht op www.ghz.nl of bij onze medewerkers! Redactieadres Groene Hart Ziekenhuis Marketing Communicatie Bleulandweg 10 2803 HH Gouda telefoon: 0182-505295 e-mail: communicatie@ghz.nl De nieuwbouw is de meest zichtbare vorm van vernieuwing. Aan de voorzijde van ons ziekenhuis op de Bleulandlocatie bevindt zich SpoedZorg Midden-Holland. Wij zijn er trots op dat we onze patiënten van spoedzorg kunnen voorzien in deze moderne en gastvrije omgeving. Een andere mijlpaal in ons nieuwbouw project is het gebouw aan de achterzjide van de Bleulandlocatie dat begin oktober haar deuren zal openen. Hier komt tijdelijk een groot aantal van de poliklinieken te zitten, meer hierover leest u op de volgende pagina's. Vanwege de optimale bereikbaarheid van onze locatie, zowel per openbaar- als eigen vervoer, hebben wij ervoor gekozen te bouwen op het terrein van onze huidige locatie. Dat maakt het traject van de vernieuwbouw langer maar levert uiteindelijk een modern en uitstekend bereikbaar ziekenhuis op. Vernieuwend is ook de wijze waarop we in ons ziekenhuis invulling aan gastvrij heid geven. De inzet van gastvrouwen en -heren, die onze bezoekers hun weg helpen te vinden in ons ziekenhuis, de GHZ-pendel die patiënten en bezoekers gratis van de parkeergarage naar de ingang van het ziekenhuis en vice versa vervoert en het aanbieden van roomservice. Wellicht minder zichtbaar maar evenzo een bron van vernieuwing is dat ons ziekenhuis fungeert als opleidings ziekenhuis. Dit doen wij in nauwe samenwerking met het Leids Universitair medisch Centrum (LUMC). Art-assisten- ten en co-assistenten leren van onze ervaren specialisten de fijne kneepjes van het vak en brengen veel kennis mee naar ons ziekenhuis. En dan zijn er de vele ontwikkelingen in de zorg die onze professionals op de voet volgen en in ons ziekenhuis introdu ceren. Van nieuwe operatietechnieken die sneller herstel bevorderen tot nieuwe samenwerkingsvormen. Zo gaat onze zorg vérder- Dirk jan Verbeek en Elianne Thewessen Raad van Bestuur Groene Hart Ziekenhuis communicatie@ghz.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 12 september 2007 pagina 27 Kirsti Rijnbeek, zorgcoördinator Cardiologie

Hart van Holland | 2007 | | pagina 27