de Sbdlftsye ac Travel ANIIVEw Qcstmrant bediening AN 0 E Hulpmonteur Scholieren Magazijnmedewerker Pedagogische Medewerk(st)ers 0& brug KMtr urerlc ito cU- regio <0 ROZENKWEKERIJ Customer Service Representative Export Medewerker leisure, groups en incentives Enthousiaste fulltime medewerker! Assistent-Accountant UITZENDBURO iP Wij zijn op zoek. naar een leuke collega voor de die als oproepkracht hij ons zou willen werken. Voor info hellen naar: 010 - 421 20 25 Uniglobe Mac Travel is een snel groeiend reisbureau voor de za kelijke, particuliere maar ook de groups incentive markt. Wij maken deel uit van de wereldwijde Uniglobe keten. Vanwege de groei van ons kantoor zijn wij per 01-11-2007 op zoek naar een enthousiaste; Functie eisen: Een afgeronde toeristische opleiding, minimaal MBO niveau (incl SEPR 1 en 2 en bij voorkeur IATA basic) Minimaal 3 jaar relevante werkervaring in de reisbranche Ervaring met het ontwikkelen van maatwerkreizen Je kan zelfstandig werken en bent initiatiefrijk Goede commerciële en dienstverlenende vaardigheden Representatief en flexibel Wat bieden wij: Een afwisselende baan met eigen verantwoordelijkheid Een kleine organisatie met gemotiveerde collega's Goed salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring Studiereizen Ben jij degene die op zoek is naar een leuke baan en samen met ons wil meewerken aan onze groei? Reageer dan snel! Graag ontvangen we schriftelijke reactie met C.V voor eind september a.s. Uniglobe Mac Travel t.a.v. Janny Molenaar Leeghwaterstraat 31-06 2811 DT Reeuwijk Of; j.molenaar@uniglobemactravel.nl Een spin in het web? Groot cijfermatig inzicht? Zin in een leuke baan? Bijbaantje naast school? Zelfstandig werken? Kinderdagverblijven!!! Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 19 september 2007 pagina 21 SPEK Rozenkwekerij Van der Spek is per direct op zoek naar een Rozenkwekerij Van der Spek is een bedrijf van 17.000 m2 groot in Moerkapelle, waar momenteel de roos Aqua! geteeld wordt. Van der Spek Rozen probeert er dagelijks aan te werken dat deze baan meer betekent voor de mensen dan alleen werk en inkomen. Wij zien graag dat werken bij Van der Spek Rozen een onderdeel is/wordt van hun leven en waar men zich thuis voelt. Mocht je geïnteresseerd zijn en graag bij Van der Spek Rozen willen komen werken bel of mail gerust. Wij vragen: Ervaring in de rozen teelt. Nederlandstalig. Collegiaal. Bereid om op zaterdag te werken(zondag vrij). Wij bieden: Een salaris volgens CAO. Flexibele werktijden. Gezellige collega's. Bent u geïnteresseerd? Bel of mail gerust naar: GJ. v.d. Spek - 06 42010956 I A. v.d. Spek - 06 18995385 E-mail - vanderspekrozen@hotmail.com De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van orders, het verstrekken van artikelinformatie, het verzorgen van documenten en alle andere voorkomende werkzaamheden. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een must. De juiste kandidaat is nauwkeurig, flexibel, initiatiefrijk en kan goed in teamverband werken. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Vind jij het leuk om in een internationaal bedrijf te werken en zie jij jezelf in deze functie? Dan ben jij de geschikte kandidaat voor deze functie! Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contact De Assistent- Accountant houdt zich voornamelijk bezig met samenstellingsopdrachten en tussentijdse overzichten, het opzetten en inrichten van administraties van cliënten, verzorging van de aangiften omzet-, inkomsten- en vennootschapsbelasting en alle andere voorkomende werkzaamheden. Ben jij in het bezit van een diploma EIEAO AA of SPD en beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een initiatiefrijke en servicegerichte opstelling, dan zijn wij op zoek naar jou! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract KBSt* De werkzaamheden bestaan o.a. uit het monteren van kozijnen. De juiste kandidaat heeft affiniteit met techniek, is servicegericht en klantvriendelijk. Bezit van rijbewijs B is een pre. Tijden: 07.30 - 16.00 (parttime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die naast hun studie graag wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan uit orderpikken, het samenstellen van orders, in- uitpak werkzaamheden, de administratieve afhandeling en het ordenen van het magazijn. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig en alleen kunnen werken, eigen initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een must. Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: Onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar pedagogische medewerk(st)ers. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: (parttime fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 21