POUT IN OUTLAND POPRONDE ROTTERDAM T WATERPOLO: GOUWE HEREN 1 VERLIEST BEKERDUEL URBAN CRI osdscrooi li MM Is?. **--3*- Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 19 spetember 2007 Rotterdam - In Outland wordt voor za terdag 22 september een heel Fouat Feest georganiseerd. Foute decors, foute mensen en foute DJ's die foute muziek draaien zorgen voor een ontzettend fou te sfeer. In een zeven uur durend spekta kel zullen de meest foute hits van vroeger en nu de revue passeren. Outland wordt deze avond omgebouwd tot het foutste feestpaleis van Rotterdam. Een ongeken de rits foute maar o-zo-lekkere hits zullen zorgen voor een onvergetelijke avond vol plezier. Dacht je dat het fout was om 'de Maca- rena' te dansen, of mee te zingen met de 'Ketchup song'? Stond het schaamrood op jouw kaken als je betrapt werd wanneer je stiekem voor de spiegel een imitatie van de Spice Girls stond te geven? Deze avond in Outland kan en mag het allemaal. Trek je foutste dansoutfit aan, bel je foutste vrienden op en kom naar het Foute Feest! Zomaar een greep uit de foute muziek die je deze avond kunt verwachten: Aqua - Barbie Girl, Guillermo Tropical Danny -Toppertje, Boney M - Daddy Cool, Frans Bauer - Heb je even..., Kool The Gang - Celebration en Los del Rio - Macarena. HET FOUTE FEEST is het leukste avondje uit met familie, goede vrienden en beken- den. Het feest duurt van 22.00 tot 5.00 uur. Tickets kosten in de voorverkoop €10,-; aan de deur €12,50. Voor meer informatie: http://www.hetfoutefeest.com, http://www.ticketonline.nl, http://www.outland.nl. Rotterdam - Landelijk festival 'Popronde' is vrijdag 14 september in Nijmegen van start gegaan en strijkt dit jaar neer in 19 steden. In Rotterdam vindt het festival plaats op vrijdag 21 september met optre dens van 19 bands op evenzoveel podia. Jaarlijks worden door profes sionals die werkzaam zijn in de pop sector 90 opkomende Nederlandse bands geselecteerd uit de inzendin gen. Deze bands - uit allerlei rich tingen van de muziek - toeren een seizoen mee met het festival. Ze krijgen gelegenheid zich te presen teren buiten de eigen regio en hun netwerk en fanbase uit te breiden. De Popronde biedt een staalkaart van wat er op muziekgebied in Ne derland gebeurt en is voor aanstor mend talent een kweekvijver en een opstap naar het live- en festi valcircuit. Cafés op onderlinge loopafstand zijn de podia voor het festival. Het publiek kan aan de hand van het programmaboekje 'zappen' langs de optredens. De Popronde beperkt zich niet qua muziekstijl; optredens van singer-songwriters, gitaarpop, ska, jazz, hiphop en dance acts zijn te bezoeken. Van de Popronde ver schijnt jaarlijks een promotie cd met een selectie songs van deelne mende bands; de cd is verkrijgbaar via www.popronde.nl. Op www. popronde.nl/2007/beeld/fotogalle- rijis te zien wie in eerdere Popron des hebben opgetreden. De toe gang tot het festival is vrij. Voor meer informatie: www. popronde.nl en www.myspace. com/popronde. Waddinxveen - De waterpoloheren van Van Uden De Gouwe traden zaterdag aan voor de voorronde van de Manmeer beker. Het was de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen voor de jonge man nen van coach Erik van Beek. In een na genoeg ongewijzigde formatie, waarin alleen Bas Pronk terugkeerde, trad het in de 3e klasse spelende De Gouwe aan te gen het een klasse hoger spelende SVH. In Rotterdam begon de Gouwe fris aan de wedstrijd. Dit resulteerde niet in gro te kansen, de mannen hadden moeite voor het vijandelijk doel te komen. Dat kwam mede door de vele foute eindpas- ses, waar SVH goed van profiteerde en zo de eerste part in een 2-0 voorsprong afsloot. De volgende twee parten gaven hetzelfde beeld en aan het begin van de vierde part stond het 6-0 voor de Rotter dammers. Vervolgens ging de Gouwe op zoek naar het eerste doelpunt, wat er voor zorgde dat er achterin meer ruimte kwam voor SVH. SVH liep verder uit; eindstand: 11-0. Voor de Gouwe een ingecalculeerde nederlaag, de wedstrijd werd als oefen wedstrijd opgevat. Geen man over boord dus en nog twee weken de tijd voor Van Beek om zijn mannen klaar te stomen voor de eerste competitiewedstrijd op 29 september in het gouwebad de Sniep tegen het eerste team van De Devel. Waddinxveen - De deken van Den Haag, Ad van der Helm, die tot 1 november pastor is in de St.Victorparochie en de andere parochies van de parochiefederatie Levend Water,loopt op 23 september mee met de jongeren die zich voorbereiden op de Wereldjongerendagen die de katholieke kerk in 2008 in Sydney organiseert (WYD-SYDNEY-2008). Om geld in te zamelen or ganiseren de jongeren van Provider, de jongerengroep van de katholieke Sint Victorparochie, geld in door een aantal spon soractiviteiten. Zij hopen op die manier steun te krijgen bij pa rochianen en anderen om deze grote reis te kunnen maken. Zij hebben deken Ad van der Helm overgehaald met hen mee te lopen en zo een eigen bijdrage te leveren aan deze sponsor loop. Het geld dat hij binnenhaalt, wordt aan het steunfonds toegevoegd dat de St.Victorparochie heeft ingesteld en waar het parochiebestuur ai een aardige basis voor heeft gelegd. De loop start om 7.00 uur bij de kerk van H.Jacobus de Meer dere, Parkstraat, Den Haag waar pastor van der Helm vanaf 1 november pastoor zal zijn. Hij wordt uitgezwaaid door een aantal van zijn nieuwe parochianen. Na ongeveer 40 kilome ter komt men aan bij de St.Victorkerk (aankomst om ongeveer 16.30 uur) waar na een kleine adempauze een viering wordt gehouden in de kerk. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stichting Jeugdwerk Nieuwerkerk aan den IJssel or ganiseert voor zaterdag 22 september voot de vierde keer 'Taverna's Urban Open Air in het Essepark. Een spectaculair skate- hiphop- en streetdance-event met onde andere demonstraties, clinics en break dance, graffiti en skatewedstrijden. Het feest wordt om 12.00 uur geopenc door Bennie Semil van het Hiphophuis Rot terdam. Naast street- en breakdance de mo's, wordt er een echte breakdancebattlf georganiseerd. Diverse crews gaan strijde: om de hoofdprijs. DJ-duo Superblende rofi i van 'amp nog v< dan is Urba den g op ka r dit et als na eer g; draait de hele dag urban muziek. De meiden en jongens van het Taver Dance Team/Fabulous Dance verzorc twee verrassende demo's onder leidi 3 van Fabia. Het skate-element mag natuurlijk niet o breken met een Skatebattle en werveler demo's. Een deskundige jury bepaalt v. de beste tricks doet. Er zijn twee leeftij categorieën en er worden extra toestel geplaatst waarmee het skatepark een ec WADDINXVEEN - In De Paddestoel aan de Lijsterbesstraat 18 wordt voor vrijdag 21 sep tember van 19.30 tot 22.00 uur een 'Bubbling Beats Flirt Party' georganiseerd voor jonge ren van 9 tot 15 jaar. DJ Ricardo zorgt voor Rotterdam - Een deinende massa op versla vende ritmes en aanstekelijke melodieën, smileys en housebroeken in oogverblindend felle kleuren, gloeiende glowsticks, kortom 'de Rave'! De tijden van weileer zullen in WaterFront wederkeren op zaterdag 22 sep tember vanaf 23.00 uur! Rave is de stroming die aan de wieg stond van vrijwel alle stijlen die de huidige dans vloeren domineren met het geluid van za gende acid basslijnen, vrolijke pianodeuntjes en de ultieme manifestatie van four-to-the- floor en breakbeats. Bij uitstek een prachtig excuus om die heerlijkzittende housebroek uit de kast te trekken en de hele nacht te dansen tot je er bij neervalt! De muziek zal onder andere komen van het Utrechtse zes- uziek yige D et hun a »'cescho Meer ziji ■cc re, dc ivf mees' wrvalst •r zetter lp van a< zal iet die •fso zal fje kleii •ol acic Müebrof dj: hooi j 'dgang b 30: meer

Hart van Holland | 2007 | | pagina 24