•#v Lekker bijverdienen met leuk werk in de buurt Meld u aan! Hulpmonteur Oppermannen Stratenmakers Assistent-Accountant Scholieren Magazijnmedewerker Pedagogische Medewerk(st)ers D& bruuj kaat werlc uv re^Lo SELEKTMAIL LIJKT HET JE WAT? SELEKTMAIL UITZENDBUR0 Bezorgen bij u in de buurt Flexibele werktijden Zelfstandig werken Aantrekkelijke bijverdienste Word ook postbezorger! Da's andere post Ben jij een echte technicus? OACHSER Transport is voor haar vestiging in Waddinxveen op zoek naar scholieren studenten (vanaf 17 jaar) die interesse hebben in een afwisselende baan op de loods tijdens de avondspits. WIJ BIEDEN: 2 a 3 avonden werk van 15.30 - 20.00 uur mogelijkheid tot extra werken in de vakanties WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR SCHOLIEREN STUDENTEN: vanaf 17 jaar die van aanpakken weten die tenminste 2 avonden beschikbaar zijn die voor langere tijd beschikbaar zijn met eventueel enige werkervaring in laden en lossen Neem dan zo snel mogelijk contact op met Natasja van Reede, telefoonnummer (0180) 635 304. Dachser transport (Nederland) B.V., Bezoekadres: Handelsweg 2,2742 RD Waddinxveen Postadres: Postbus 253,2740 AG Waddinxveen Hou jij van hard werken? Enthousiaste Starter Bijbaantje naast school? Da's andere post Zelfstandig werken? Werk jij graag met kinderen? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 26 september 2007 Bel 030-214 90 00 of kijk op www anderepostbezorging.nl www.selektmail.nl De werkzaamheden bestaan o.a. uit het monteren van kozijnen. De juiste kandidaat heeft affiniteit met techniek, is servicegericht en klantvriendelijk. Bezit van rijbewijs B is een pre. Tijden: 07.30 - 16.00 uur (parttime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede oppermannen en stratenmakers. De werkzaamheden bestaan uit opperen (het aan en afvoeren van diverse materialen) en het vleien van stenen. Tevens een stukje voor- en nabewerking en diverse grondwerkzaamheden. Geïnteresseerd? Bel ons voor het maken van een afspraak. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De Assistent-Accountant houdt zich voornamelijk bezig met samenstellingsopdrachten en tussentijdse overzichten, het opzetten en inrichten van administraties van cliënten, verzorging van de aangiften omzet- inkomsten- en vennootschapsbelasting en alle andere voorkomende werkzaamheden. Ben jij in het bezit van een diploma HEAO AA of SPD en beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke kuitdrukkingsvaardigheden en een initiatiefrijke en servicegerichte instelling, dan zijn wij op zoek naar jou! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die naast hun studie graag wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis Flexibele werktijden én bij u in de buurt. Selekt Mail is steeds op zoek naar nieuwe bezorgers. Als postbezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk, of bij u in de buurt. Selekt Mail biedt haar bezorgers zelfstandigheid en flexi biliteit. Bezorgen bij Selekt Mail is de ideale bijbaan en bijverdienste voor jong en oud! Postbezorgen bij Selekt Mail iets voor u? Kijk op www.anderepostbezorging.nl of bel 030-214 90 00. De werkzaamheden bestaan uit orderpikken, het samenstellen van orders, in- uitpak werkzaamheden, de administratieve afhandeling en het ordenen van het magazijn. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig en alleen kunnen werken, eigen initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een must. Tijden: 08.30 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar pedagogische medewerk(st)ers. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's.. Tijden: (parttime fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 21