Sieradenpresentatie Sylli Beads Prijswinnaars Bakker Ammerlaan Br emmer «i wwffilA1rwaDDinxveen.nl Waddinxveen - De presentatie van de nieuwe najaarscollectie sieraden, the Pretty Princess collection, van Sylli Beads op donderdag 27 september bij dameskledingzaak Deftig Heftig verliep succesvol. De nieuwe collectie unieke handgemaakte sieraden en mode accessoires van Sylli Beads is goed te combineren met de nieuwste kledingcollectie van Deftig Heftig. Zo kon het enthousiaste publiek shoppen voor een compleet nieuwe outfit. In de maanden oktober en november worden er diverse workshops sieraden maken door Sylli Beads bij Deftig Heftig georganiseerd, waarbij de cursisten zich bij het maken van een sieraad tijdens een gezellige avond kunnen laten inspireren door de nieuwste kledingcollectie. In de kinderkledingwinkel Stoere Maatjes, tevens aan de Groensvoorde, worden binnenkort creatieve workshops gegeven, zoals sokken versieren en laarskettingen maken. Voor meer informatie en inschrijvingen: bij Deftig Heftig en Stoere Maatjes in de winkel en op www.syllibeads.nl. Geslaagde presentatie bij Deftig Heftig. mmmmmÊrnrnrnrnrnÊÊmmmmmm Bakker Ammerlaan bestaat dit jaar 111 jaar en daar wordt het hele jaar aandacht aan gegeven. Zo zijn er regelmatig weken dat alle aanbiedingen voor 1,11 of een veelvoud daarvan zijn. Ook heeft Bakker Ammerlaan ter gelegenheid van het 111-jarig bestaan een extra actie aan de bekende stempelkaart vastgeknoopt. Aan het eind van elke maand worden uit de ingeleverde stempelkaarten vier prijswinnaars getrokken. De hoofdprijs is een fiets ter waarde van 439,00 en de andere prijswinnaars ontvangen een boodschappenmand gevuld met bakkersproducten. Deze stempelactie loopt het hele jaar. Dus twaalf keer kan men een fiets of boodschappenmand winnen. De heer familie Vos uit Bleiswijk is de winnaar van de maand augustus van de fiets. De boodschappenmanden gevuld met bakkersproducten zijn deze maand gewonnen door mevrouw Rijnberg uit Maassluis, mevrouw Batist uit Rotterdam en mevrouw van de Sloot uit Schiedam. In onze winkel vindt u uiteraard alle topmerken! schoenen en schoenreparatie Kerkweg Oost 177 - Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 12 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 3 oktober 2007 Bakker Aramrrlaan L bent de winnaar van pen fiets r.w.v. 429.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 21