Klaar voor do m- m MltllVNw De- brug haat urerlc in de- regio 0 Verkoopmedewerkers m/v verkoopmedewerker m/v voor de zon- en feestdagen Depothouder Secretaresse Timmerlieden Verzorgende 3 AC Scholieren Pedagogische Medewerk(st)ers Administratief medewerk(st)er Kwekerij D. Kaashoek zoekt een GEMOTIVEERDE MEDEWERKER (fulltime) in de paprika teelt Wij bieden schoon en licht werk Zaterdag en zondag vrij Bent u geïnteresseerd? Bel 06-23585619 Abr. Kroesweg 10 2742 KX Waddinxveen Tevens zoeken wij een www.boonstoppel.nl K I Schoolverlater? Vakmanschap? Verzorging in Boskoop? Bijbaantje naast school? Goed in omgang met kinderen? Fulltime beschikbaar? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 3 oktober 2007 pagina 25 Uw Shell stations Boskoop: Shell Boonstoppel Boskoop, Zijde 450 Waddinxveen: Shell Boonstoppel, Juliana van Stolberglaan Klaar om te starten in een nieuwe baan? Een frisse start als student of herintreder? In beide gevallen ben je van harte welkom op één van onze Shellstations in Waddinxveen of Boskoop. Wij zoeken flexibele parttimers die, volgens rooster of bij oproep in wisseldiensten kunnen werken. Een baan waarin je dagelijks ongeveer 1000 mensen op weg helpt, 400 magen vult, 200 kinderen blij maakt, de winkel bijvult, kassa draait, de pom pen schoonmaakt en ook nog de bloemetjes buiten zet. Kortom een afwisse lende, verantwoordelijke en dus nooit saaie baan. Wij denken aan een student(e) van minimaal 18 jaar die voor een paar jaar ons team komt versterken. Wat wij van jou vragen: Klantvriendelijke instelling Goede Tekenvaardigheid Flexibele instelling Eigen vervoer Als oproepkracht beschikbaar Representatief In het bezit van een MBO opleiding de bereidheid om jezelf op korte termijn eigen te maken met onze auto gerichte artikelen Wat wij jou bieden: Opleiding en training Een afwisselende, uitdagende baan Collegialiteit Prettige werksfeer Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Is je interesse gewekt en wil je reageren? Schrijf een beknopte sollicitatiebrief met C.V. j raar: Autobedrijf Boonstoppel BV t.a.v. L. Rehorst - Postbus 260 - 2740 AG Vaddinxveen. t/1 Voor de regio ZEVENHUIZEN of directe omgeving zoeken wij een SELEKTVRACHT bezorgt landelijk vanuit 120 depots kleine pakjes bij voornamelijk particulieren in Nederland. Per depot zijn gemiddeld 40 bestellers werkzaam. SELEKTVRACHT maakt deel uit van DHL en behoort tot Deutsche Post World Net. Welke ondernemer beschikt over tijd en opslagruimte? Als depot dient u van dinsdag tot en met vrijdag en zaterdagmorgen geopend te zijn. Het werk bestaat onder andere uit het uitsorteren van de goederen en het inplannen en aansturen van de bestellers van SELEKTVRACHT. Verder verricht u administratieve handelingen die hieruit voortvloeien. Het feitelijke werk kunt u eventueel ook door anderen laten verrichten, de organisatie ervan verzorgt u zelf. Bent u de ondernemer met hetzelfde streven naar kwaliteit en service als SELEKTVRACHT B.V. en beschikt u over: een representatieve depotlocatie in Zevenhuizen of directe omgeving minimaal 120 m2 sorteer- en opslagruimte een kleine kantoorfaciliteit met telefoon, fax- en computer aansluiting voldoende laad-, los- en parkeerruimte (een) nevenactiviteit(en) Meldt u zich dan schriftelijk aan bij SELEKTVRACHT B.V. Postbus 40229, 3504 AA, Utrecht, t.a.v. dhr B. den Ridder Voor nadere informatie: tel. 030-247 79 99 De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefoonaanname, het ontvangen van klanten, het verwerken van offertes, het maken van afspraken en alle andere voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO opleiding, is klantvriendelijk, dienstverlenend en heeft goede kennis van de Nederlandse, Engelse, Duitse taal in woord en geschrift. De voorkeur gaat uit naar een schoolverlater die in het bezit is van rijbewijs B. Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Kun je technische tekeningen lezen en ben je een echte vakman en timmer je graag? Dan zijn wij op zoek naar jou!!! De werkzaamheden bestaan o.a. uit het betimmeren van dakkapellen en tuinhuizen. Tijden: 07.00 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse opdrachtgevers in Boskoop zijn wij op zoek naar verzorgenden die cliënten kunnen ondersteunen en verzorgen in thuissituaties. De werkzaamheden bestaan o.a. uit wassen, aan- en uitkleden van cliënten, medicijnen geven en het aan - en uittrekken van steunkousen Ben jij in het bezit van een diploma verzorgende 3 AG en heb je interesse in deze functie? Bel ons dan voor het maken van een afspraak!! Tijden: variabel (parttime fulltime) Duur: oproepkracht Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die naast hun studie graag wat willen bijverdienen Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar pedagogische medewerk(st)ers. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: (parttime fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefoonaanname, correspondentie, relatiebeheer, en alle voorkomende administratieve handelingen. Wij zijn op zoek naar een representatieve kandidaat die secuur en zelfstandig kan werken. Hij zij is in het bezit van een MBO - diploma en heeft ervaring met Microsoft Office. Tijden: 08.00 - 17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 25