Recreatiewoning oTC Hu Zevenhuizen Moerkapelle Moerkapelle Moerkapelle -t Zui Vraagprijs =0575.000,- k.k. Bredeweg Bredeweg 66, perceel B16 Raadhuisstraat 13 Vraagprijs 0235.000,- k.k. vrijblijvend UijUeH Kom en overtuig .000,- k.k. Vraagprijs .500,- k.k. raagprus van 11-00 tot A 3.00 uur Moerkapelle Zaterdag 6 oktober a.s. tussen 11.00 en 13.00 uur organiseren wij "OPEN HUIS" bij een groot aantal panden uit ons bestand. De ideale gelegenheid om zonder afspraak eens een kijkje te nemen bij het pand van uw keuze. Voor eventuele informatie vooraf kunt u contact met ons opnemen of een kijkje nemen op onze website. Tot ziens op zaterdag 6 oktober. Gouda Van Swaanswijckstraat 2 Vraagprijs 0549.000,- k.k. Gortmolenerf 2 Vraagprijs 0625.000,- k.k. Moerkapelle - Herenweg 25 Vraagprijs 0549.000,- k.k. pagina 30 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 3 oktober 2007 Fraai aan de rand van de polder gelegen, VRIJSTAANDE SEMI BUNGALOW met garage en schuur op 1.080 m2 eigen grond. De in 1962 gebouwde woning is prima onderhouden, heeft een inhoud van ca. 360 m3 en is enige jaren geleden uitgebouwd middels een erker aan de voorzijde. Indeling: Beg. gr.: Entree/hal met toilet. Doucheruimte. Benedenslaapkamer. Tussenkamer met w.m.- en dr. aansl.. Woonkamer van ca. 41 m2 met openhaard en erker met openslaande deuren aan de voorzijde. Open keuken met keramische kookplaat, combi-magnetron, vaatwasmachine en koel-/vriescombinatie. Verdieping: Grote slaapkamer 6.75 x 6.00 met dakkapel, Velux dakraam, berging en een laminaat vloer. Vrijstaande garage van 5.00 x 4.50 m. Vrijstaande houten schuur van 5.00 x 6.00 m. Heerlijke, fraai aangelegde tuin aan de rand van de polder. Royale VRIJSTAANDE HERENWONING met omliggende tuin en aan het water gelegen. De woning is bereikbaar via een brug over het water en gelegen nabij het centrum van Moerkapelle. Winkels, scholen en uitvalswegen richting de grote steden zijn dan ook in de directe nabijheid. Indeling: Beg. gr.: L-vormige woonkamer (ca. 28 m2) met sfeervolle openhaard. Gesloten keuken met inbouwapp. en zicht over de achtertuin. Bijkeuken met apart vertrek met toilet en douchegelegenheid. le Verd.: Overloop met praktische kastenwand. 3 Slaapkamers, 1 met dub bele openslaande deuren naar balkon. Eenvoudige badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e Verd.: Ruime open zolder. Rondom gelegen tuin en aan gebouwde stenen garage. Bouwjaar: 1973. Inhoud: 400 m3. Opp.: 360 m2. Op campingterrein "De Randstad" gelegen RECREATIEWONING op 168 m2 grond. Het park is gedurende het gehele jaar geopend en beschikt o.a. over een zwembad en een restaurant. Indeling: Entree. Keurige keuken met anderhalve spoelbak, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en koel-/ vriescombinatie. Woonkamer van 6.17 x 3.47 m met openslaande deuren naar de tuin.Slaapkamer (2.00 x 2.55 m) met vaste kasten. Extra slaap-/ hobbykamer van 1.90 x 2.10 m. Nette, betegelde badkamer met douche, wastafelcombinatie en wasmachine-aansluiting. Bijzonderheden: De woning wordt verwarmd middels een moederhaard waarop enkele radiatoren zijn aangesloten. Aan de voorzijde hangt een zonnescherm. Er staat een kleine, houten blokhut in de tuin. Permanente bewoning is niet toegestaan. In sfeervolle straat gelegen, vooroorlogse HOEKWONING met voor- en achtertuin. Deze volledig te renoveren, karakteristieke woning ligt in het centrum van Moerkapelle met winkels en een school op loopafstand. Indeling: Beg. gr.: Entree/ hal met trapopgang naar verdieping. Woonkamer van ca. 24 m2 met openhaard. Dichte keukenruimte van ca. 8 m2 met klein keukenblok met geiser, wasmachine aansluiting en diepe inbouwkast. Bijkeuken met toilet, doucheruimte en deur naar de tuin. le Verd.: Ruime overloop met toegang tot bergvliering. 4 (Slaap-)kamers van resp. 2.70 x 3.00, 2.70 x 3.00 1.80 xl.70 en 2.10x1.50. Bergvliering bereikbaar via een vlizotrap. De woning dient geheel aan de wensen van deze tijd te worden aangepast. de ca. 20 meter diepe achtertuin staat een grote houten berging. Via de oprit bestaat de mogelijkheid te parkeren op eigen terrein aan de achterzijde van de woning. Bwjr.: 1936. Inh.: ca. 250 m2. Opp.: 240 m2. Midden in de Randstad en tegelijkertijd op het platteland gelegen moderne, aan één zijde GESCHAKELDE VILLA uitkijkend over het Groene Hart. De woning, diewordtgekenmerktdoor de begrippen licht en ruimte, is geheel geïsoleerd en uitstekend onderhouden. Beg.gr.: Hal methogevide, ruime woonkamer met 2 erkers, schuifpui en keuken met div. inbouwapp.. Bijkeuken, garage. M.u.v. garage geheel v.v. vloerverwarming en plavuizen in lichte kleurstelling, le Verd.: Halverwege de vide bevindt zich een ruime overloop met 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, aparte doucheruimte twee wastafels en wandcloset. De gehele verdieping is in september 2006 voorzien van een aaneengesloten lichte laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met w.m en droger aansluiting en 4e Slaapkamer, toegang tot het dakterras. Tuin: Professioneel ontworpen en aangelegde tuin met 10m lange watergang naast de erker. Er zijn verschillende terrassen, waaronder een ruim verlaagd hardhouten terras aan het water. Bwjr.: 2000. Inh.: ca. 650 m3. Opp.: 441 m2. ÉÊÊmMSÊÊ^aiBiiBÊiÊÊBm Moderne VRIJSTAANDE VILLA met inpandige garage en rondom gelegen tuin. Deze woning heeft een unieke uitstraling mede dankzij haar witte en antraciet gekleurde gebroken kalkzandverblendsteen gevels. De rondom en fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het zuiden en heeft aan het water een onderheid betegeld terras, hardhouten vlonders en pergola's. Ind.: Beg. Gr..' Ruime woonkamer (ca. 40 m2) v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming, tuin met terras bereikbaar via twee schuifpuien. Studeerkamer ca. 3.3 x 3.5 m. Moderne kersenkleurige woonkeuken in hoekopstelling v.v. diverse inbouwapparatuur en afgewerkt met natuurstenen aanrechtblad. le Verd.: Ruime overloop met totaal drie slaapkamers. De masterbedroom is v.v. airconditioning, luxe gardarobekast en loggia welke een fraai uitzicht heeft over de waterpartij. Moderne badkamer v.v. douchegelegenheid, ligbad (beide met mengkranen), dubbele wastafel en zwevend toilet. 2e Verd.: Ruime zolderverdieping, eenvoudig om te zetten in twee slaapkamers. De aangebouwde stenen garage heeft een trapopgang naar de bijzonder royale bergvliering. Bwjr.: 1990. Opp.: 340 m2. Inh.: ca. 805 m3. Moerkapelle, een rustig dorp in het Groene Hart, is gelegen op slechts enkele autominuten van de A-l 2 en A-20. Aan de rand van dit dorp staat op een mooie en rustige locatie een royale fraai verbouwde en uitgebouwde TWEE-ONDER-EEN-KAPWON1NG met diepe voor- en achtertuin en aparte kantoorruimte, welke ook gebruikt kan worden als gastenverblijf, studio of praktijkruimte. Indeling: Beg. gr.: Entree met meterkast en trapopgang naar verdieping. Fraaie woonkamer met ruime nis v.v. een houtkachel en e c erruimte onder de trap, spachtelputz wanden en eiken houten vloer. Sfeervolle open keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. Fraaie badkamer met douchecabine, bad, dubbele wastafel en toilet. Bijkeuken met royaal betegeld toilet. Badkamer, keuken, bijkeuken en toilet v.v. vloerverwarming. le Verd.: Overloop met twee vaste kasten en toegang tot -V.P 't2r'nS- Ouderslaapkamer (ca. 12,8 m2) met nis, vaste kast en toiletmeubel met wastafel Slaapkamers van resp. 9, 8 en 7 m2. Fraaie aangelegde 33 m. diepe achtertuin met blokhut en tuin ruis/gastenverblijf, momenteel gebruikt als kantoorruimte. Indeling: 2 kamers van resp. en m keukenblok en toilet. Aan het gastenverblijf zit een ruime berging, beide voorzien van vloerverwarming en airco. Perceel opp.: 530 m2. Inhoud: ca. 450 m3.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 30