EEN NIEUWE BADKAMER OF KEUKEN ERIN EN U ER EVEN TUSSENUIT bij aankoop van een complete keuken of badkamer een REISCH EOUE t.w.v. 500 cadeau HMD KEUKENS BADKAMERS Vloeren 2007 Keus te over! U bent van harte welkom in onze gezellige showroom, waar u keuze heeft uit ruim 2500 m2 keukens en badkamers. SELECT DEALER! www.keukencentrum.nl Hart van pagina 28 Holland Dè krant voor de Zuidpias 10 oktober 2007 'vraag naar de voorwaarden in onze showroom. Hiermee vervallen al onze voorgaande acties en aanbiedingen.' De vloer is bepalend voor de sfeer in een ruimte. Hoe mooi de meubelen ook bij elkaar passen, in combinatie met een verkeerde vloer is het in terieur niet in balans. Omdat er zoveel mogelijkheden zijn, komt het goed uit dat individu aliteit benadrukt wordt binnen het modebeeld op interieurge bied. Bovendien worden de ei sen die wij stellen aan de vloer steeds hoger. Met alle innova ties op vloerengebied - harde en zachte vloeren - is er keus te over. Bij de inrichting én sty ling van het huis is het van be lang te beginnen bij de basis. Bij de keuze van een vloer is het startpunt het vergelijken van producteigenschappen van elk type vloerbedekking. Ben je erachter wat voor een soort vloer je wilt dan kun je kijken naar de kleur of structuur. Een ongedwongen lounge ruimte vraagt om een comfortabele, maar evengoed praktische vloer. Terwijl een bijkeuken die intensief ge bruikt wordt vraagt om een gemakkelijk schoon te houden vloer met een neutrale look. Omdat vloeren dus een grote invloed hebben op de uitstra ling van een ruimte spelen we vaak op zeker. Met een andere vloer kan een ruimte ruimer, eigentijdser of warmer lijken. Maar dus ook kleiner, gedateerd of kil. De tijd dat een vloer slechts diende als ondergrond, is gelukkig al lang voorbij. Inspirerende vormen, onverwachte combinaties en patronen, unieke kleurschake ringen...bijna alles kan. Kleurrijk De kleur van de vloer is het eerste dat opvalt. Door te kiezen voor kleur kun je veel bereiken in een ruimte. Vloe ren hoeven immers niet altijd neutraal naturel te zijn. De op komst van alternatieve woon vormen - denk aan wonen in een pakhuis of loft - vraagt ook de vloer een creatievere benadering. In een loft is het bijvoorbeeld leuk om die ver schillende functies - leven, koken, slapen - te benadruk ken door een andere kleur van de vloer. De meeste van ons zullen in de woonkamer kiezen voor een neutrale basis. Maar een slaapkamer of kinderka mer mag meer uitgesproken zijn. Vooral marmoleum en linoleum, siergrind, tapijt en kurk zijn in talloze trendy kleu ren verkrijgbaar. Ook kun je kiezen om meerdere kleuren te combineren of kleurnuan ces aan te brengen; bijvoor beeld een kleurverloop of juist heel contrasterende kleuren naast elkaar. Verrassende tapijttegels! Tapijttegels zijn definitief te rug! Met het ontwerpen van de nieuwe collecties is een enorme creativiteit aan de dag gelegd. Bovendien zijn innova ties anno 2007 zeker niet aan tapijttegels voorbij gegaan. Je kunt ze, behalve in natte ruimten, overal neerleggen. Ze kunnen bijvoorbeeld ook over vloerverwarming heen worden gelegd en er is geen onder- vloer nodig. Er vindt dus geen warmteverlies plaats. Dit jaar worden er meerdere trendy collecties gepresenteerd. Een duidelijke stroming richt zich op de natuurlijke materialen. In maart werd een tapijttegel op de markt gebracht van honderd procent wol met een gebreide look. Ook zijn er tapijttegels met houtstructuur in verschil lende kleuren. Tegenwoordig kiezen steeds meer mensen voor milieuverantwoorde pro ducten. Een grote tapijttegel fabrikant streeft ernaar binnen afzienbare tijd de onderkant van al hun collecties, die voor heen in kunststof was, volledig van een natuurlijk verantwoord product te maken. Ook het ge bruik van materialen die zowel glimmen als mat zijn, komt steeds meer voor. Deze trend zie je ook terug bij stoffen en behang. Diverse texturen en afwisselende lijnen maken de tapijttegel weer spannend. Behaaglijke vloerbedekking Niets voelt zo comfortabel aan als een dik zacht kamerbreed tapijt waar je blote voeten in wegzakken en waar je heer lijk op kunt liggen om bijvoor beeld televisie te kijken. Een praktisch voordeel van vloer bedekking is zijn warmte iso lerende werking die de ener gierekening flink kan verlagen. Uit een harde tegel kan de kou optrekken. Dat gebeurt met tapijt minder snel dankzij de isolerende luchtlaag tussen de vezels. Om een behaag lijk gevoel qua temperatuur te hebben mag er tussen het hoofd en de voeten niet meer dan twee en een halve graden Celsius zitten. De thermostaat hoeft in een kamer met tapijt dus minder hoog te worden gezet. Tapijt verdient zich zelf langzaam terug! Tapijt is er met spannende kleur- en structuurcombinaties. Combi neer donkere, warme tinten met wat koelere kleuren. Of kies voor verschillende struc turen voor een creatief effect Wil je toch liever een harde vloer, maar spreekt de warmte van vloerbedekking je aan Ga dan voor een karpet. Met vernieuwende designs, trendy kleuren en ultramoderne tech nieken zijn de karpetten van nu elegant en gedurfd. Zacht en soepel, of juist wat ruiger door korte en dicht op elkaar krul lende vilten lussen. Met een kleed kun je alle kanten op De manier waarop het mate riaal is verwerkt, bezorgt een karpet een specifieke look en oppervlaktestructuur. Met een harde vloer als basis kun je bij de keuze voor een karpet kleur bekennen. Openingstijden: ma-vrij 9.30-17.30 uur za 10.00-17.00 uur Vrijdagavond koopavond Op zondag gesloten FRANKRIJKLAAN 4 HAZERSWOUDE-DORP (iTC-TERREIN BOSKOOP) TEL. OI72 236323

Hart van Holland | 2007 | | pagina 28