Lichtpaviljoen LED IT BE MEUBELATELIER ZAZO www.meubelatelierzazo.nl VOOR AL UW VERLICHTING De kamerplant is terug! Waterschapsweg 4 Nieuwerkerk a/d IJssel tel.:0180-315159 Uw specialist in zonwering m kozijnen! Welkom in de nieuwe wereld van licht en kleur van Philips. i mm Bezoek onze showroom en kijk op www.paulenpaul.nl Weg en Bos 107 2661 DM Bergschenhoek Telefoon 010-5249040 fnfogpaulenpaul.nl étf MASSAGE 238, 2741 GS WADDINXVEEN, 0182-614985 Mill It Je hebt een idee, een beeld in je hoofd. Je hebt overal gezocht, maar zonder resultaat. Het is te groot of te klein, niet de juiste kleur of stijl die je in gedachten hebt. Misschien wordt het tijd om dat meubel op maat te laten maken. Meubelatelier ZAZO maakt in opdracht unieke kasten, tafels, roomdividers, kamerschermen, audiomeubelen, meditatiebankjes etc. Kortom oplossingen in hout in samenspraak met u! Meubelatelier ZAZO is een éénmansbedrijf waar contact en betrokkenheid hoog in het vaandel staan. Dirk Arnoldussen Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 10 oktober 2007 pagina 33 Openingstijden op werkdagen van 9.00-17.00 uur zaterdag van 10.00-16.00 uur LivingColors brengt oneindig veel kleuren binnen handbereik waardoor je op elk moment de sfeer in je huis kunt aanpas sen aan je gevoel. Creëer de kleur van je dromen en geef je huis een andere kleur, elke dag op nieuw. Voortaan zul je licht ontdekken op manieren die je nooit voor mogelijk had gehouden. Nederland staat gedurende de maand okto ber in het teken van wonen. Het is niet voor niets dé woonmaand. De dagen worden namelijk weer korter en kouder. Ook bij Intratuin staat het woonthema in deze periode centraal. Met name de kamerplant wordt extra belicht, want de kamerplant is helemaal terug! Niet meer zoals vroeger, toen de vensterbank nog vol stond met verschillende planten, maar op een manier die past bij uw persoonlijke woonstijl. Groen is helemaal hot! Niet alleen buitens huis, maar ook binnen. De kamerplant maakt een comeback en bij Intratuin vind je een enorme keuze aan planten die gecombineerd worden met prachtige potten. Voor ieder interieur is wel een bijpassende plant of pot te vinden. Komt u van 8 t/m 17 oktober naar Intratuin, dan krijgt u bij beste ding vanaf 15,- een set van 5 kaarsjes cadeau. Kijk op www.intratuin.nl voor meer informatie en de voorwaarden.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 33