HEREN NESSELANDE GRIJPEN NET NAAST SUPERCUP ROLLING EUROPACUP SUCCES VOOR SIAM STYLE THAIB0XING THUISNEDERLAAG HCW HEREN 1 TEGEN EVERGREEN IJSSELV0GELS Al KANSLOOS TEGEN VELDKAMPI0EN DALT0 SPORT MARTIJN NUIJENS VERZORGT CLINIC HOOGSPRINGEN BE FAIR WINT EERSTE WEDSTRIJD IN REGIO DIVISIE Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 10 oktober 2007 pagina 55 Zieuwent/Rotterdam - De traditio nele openingswedstrijd van het volleybalseizoen, deSupercupwerd zondag 7 oktober gespeeld. In het Sourcy Center te Zieuwent speelden landskampioen PZ/Dynamo en bekerwinnaar Ortec Rotterdam. Nesselande tegen elkaar voor de Supercup. In een krappe sportzaal wisten de Rotterdammers sterk uit de startblokken te vertrekken maar wisten ondanks meer punten toch niet de overwinning te grijpen. Met 3-2 won Dynamo via de setstanden 28-30, 25-21, 25-15, 21-25 en 15-17. Nesselande startte voortvarend en wist de Apeldoorners met de service onder druk te zetten. Dynamo had moeite om in het spel te komen en de jonge Rotterdamse garde liep al snel uit naar een 16-10 voorsprong. Bij 23-20 leek het erop dat deze set op een oor na gevild was, maar Sander Olsthoorn wist zijn team het goed pad te wijzen en na een spannende strijd kwam met 28-30 de set in handen van Dynamo. In de tweede en derde set was Nesselande niet bij te houden: 25-21 en 25-15. Ook in de vierde set begon Nesselande sterk en nam een voorsprong, die tot aan de tweede technische time out vastgehouden kon worden. Hierna herrees Dynamo onder aanvoering van Tony Krolis en Sander Oltshoorn en konden zij hun achterstand ombuigen naar een 21-25 setwinst. In de beslissende vijfde set ontspon zich een spannend en curieus duel. De beide ploegen gaven elkaar niets toe en de meest onwaarschijnlijke reddingen werden verricht. Het geluk lachte de Apeldoorners Moerkapelle/Nazaré - Rolschaats- vereniging Rolling'90 heeft onlangs meegedaan aan de Europacup in Nazare in Portugal. Charelle Groo- tenboer, debutante in de Espoirs, danste uitstekend en wist zichzelf op overtuigende wijze te presen teren. Hetzelfde gold voor Nicky Boer, die in de klasse Cadet voor de eerste keer aan een Europacup mocht deelnemen. Beide dames eindigden weliswaar in de staart j van het peloton, maar wisten als eerstejaars wel indrukte maken. Lindsey en Valerie Krijgsman en Elja Kamp startten ook voor het eerst. Vooral Valerie presteerde boven verwachting en eindigde op een verdienstelijke twaalfde plaats, direct gevolgd door Elja en Lindsey. Vreemde eend in de bijt was Mar- tijn Robbemond. Het komt zelden voor dat iemand zijn debuut op in ternationaal niveau maakt als laat stejaars junior. Onder aanmoedi ging van het publiek, maar vooral ook van zijn medesporters, danste hij prima. Hij eindigde weliswaar als laatste in zijn klasse, maar mét de ambitie zichzelf in de toekomst binnen het deelnemersveld te rij den. Hoofdtrainster Rona Dijkema maakte lange dagen, maar het re sultaat was er dan ook naar. Het Rekenbureau maakte overuren, aangezien de jury het regelmatig met elkaar oneens was. De tea marts van het Franse team hielp daar waar nodig het Nederlandse team. Rolling'90 ontving uitno digingen voor deelname aan een internationaal dansseminar en een wedstrijd. Van links naar rechts: Martijn Robbemond, Nicky Boer, Fja Kamp, danscoach Rona Dijkema, Lindsey Krijgsman, Valerie Krijgs man en Charelle Grootenboer. Waddinxveen - S.C. Antilope or ganiseert voor zaterdag 13 ok tober om 13.30 uur twee clinics voor haar leden. Eén wordt ge geven door Martijn Nuijens, de beste Nederlandse hoogspringer van dit moment met een PR van 2,21 meter outdoor en 2,24 meter indoor, die de nodige opsporing stechnieken zal demonstreren. De andere clinic wordt gegeven door Brorvan der Zijde, jarenlang jeugdtrainer bij de vereniging en specialist kogelstoten met een PR van ruim 15 meter. Voor meer informatie: www. scantilope.nl. Waddinxveen - Afgelopen zater dag vertrok Koophuis Be Fair naar Scheveningen voor een wedstrijd tegen Kalinko. De eerste set ging met 25-23 naar Kalinko. Er zaten veel pieken en dalen in het spel wat resulteerde in spannende ral ly's, maar ook onverzorgde ballen die slecht werden afgemaakt. In de tweede set verliep het spel be ter en werd er met meer enthou siasme gespeeld, wat setwinst opleverde: 12-25. Be Fair had vooral moeite met het bepalen van het spel. De derde set ging weer naar Kalinko met 25-19. In de vierde set bleek de blokkering van Kalinko steeds meer grip te krijgen op de aanval van Be Fair, maar door het spelen van ver schillende aanvalsmogelijkheden werd Kalinko verrast en raakte Be Fair steeds meer in haar ritme. De vierde set werd gewonnen met 14-25. Ook de vijfde set wist Be Fair naar zich toe te trekken met 13-15. Door deze overwinning werden de eerste punten behaald in de competitie. Zaterdag 12 ok tober speelt Be Fair thuis tegen Jupiter om 16.30 uur in sporthal de Groenswaard. Hellevoetsluis/Boskoop - In Hel- levoetsluis werd zaterdag 6 okto ber een Thaiboxgala gehouden. Namens het Boskoopse Siam Style Thaiboxing namen Rick de Kruijff en Marvin van Leeuwen deel. Bij de weging bleek echter dat Van Leeuwen zijn tegenstander 3,5 kilo zwaarder was dan afgesproken. Hierdoor kon zijn partij niet door gaan. Tegenstander van Rick de Kruijff wel op gewicht. De Kruijff vocht een partij in de C-klasse op 75 kg tegen Dennis Bontes van Sportinstituut Kimé. Voor De Kruijff was dit zijn tweede C klasse partij en dit keer trof hij in Den nis Bontes een erg ervaren tegen stander. In de eerste ronde trok De Kruijff echter gelijk de partij naar zich toe door zijn tegenstander met een rechtse directe hard op het lichaam te raken. Deze stoot was goed geplaatst en Bontes moest hierdoor al direct acht hert- steltellen nemen. De eerste ronde was duidelijk voor de Kruijff. In de tweede ronde ging het hard te gen hard. Beide vechters vochten naar voren, gaven geen centimer toe en haalden alles uit de kast. De derde en laatste ronde heeft De Kruijff slim uitgevochten. Door goed te bewegen en slim punten te blijven scoren trok hij ook deze ronde naar zich toe. Na de laatste bel was het duidelijk dat De Kruijff een winstpartij kon bijschrijven. Op zaterdag 24 november zal Siam Style Thaiboxing met een aantal deelnemers aanwezig zijn op het Thaiboxgala in Oud - Beijerland. Blok van Yannick van Harskamp en Tije Vlam. (Foto: Jan van Woerden) toe en met 15-17 werd de winst binnengehaald. Nesselande speelt zondag 14 oktober de eerste competitie wedstrijd tegen Landstede Volleybal uit Zwolle. Waddinxveen - In het begin van de wedstrijd Waddinxveen-Evergreen ging het gelijk op tussen beide ploegen. Na wat kansen over en weer was de eerste strafcorner voor Evergreen, die deze gelijk be nutte 0-1. Maar nog geen vijf mi nuten later wist ook Waddinxveen het doel te vinden. Via Wilco Cam- meraat werd 1-1 gescoord. Hierna nam Evergreen het initiatief en ontstond er een veldoverwicht wat zij, via een strafcorner, wisten om te zetten in een voorsprong van 1-2, tevens ruststand. Na de rust zakte Waddinxveen wat in waar.V Evergreen van profiteerde en de voorsprong verder uitbreidde. Waddinxveen probeerde nog wel wat terug te doen, maar kwam er steeds minder aan te pas. Einduit slag: 3-5. Moordrecht - IJsselvogels A1 heeft afgelopen zaterdag kansloos ver loren van Dalto A1 uit Driebergen. Na een goede start van IJsselvo gels was Dalto toch een maatje te groot: eindstand 8-18. IJsselvogels stond al snel met 2-0 voor. Tot tien minuten voor rust bleven de ploegen naast elkaar. Een time-out van coach Martijn Reym kon niet voorkomen dat Dal to een gat sloeg met een ruststand van 5-9. Na rust leek het of er niets meer wilde lukken bij IJsselvogels. Dalto maakte hier gebruik van en trakteerde de jonge ploeg van IJs selvogels uiteindelijk op een 8-18 nederlaag. IJsselvogels speelt van daag een bekerwedstrijd uit tegen Maassluis.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 55