BEZORGERS Hart van Holland Offsetdrukker Magazijnmedewerkers Ve- broia kaap urerh Uv vejjLo Thuishulpen Oppermannen Stratenmakers Boekhoud(st)er Scholieren UITZENDBURO Van dhr Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel ASSISTENT BEDIENING (M/V) PARTTIME/FULLTIME Ervaring met drukken? Goed in de omgang met mensen? AWI VERSCENTER - PRODUKTIE Het Hart van Holland vraagt met spoed in Nesselande Heb je interesse of wil je meer weten? Bel: 0180-632289 of mail naar tilly@elgersmamedia.nl Vul onderstaande bon in en stuur deze naar: Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg 1a, 2761 GA Zevenhuizen JA wil graag bezorger worden in de wijk Nesselande. Buiten werken? Passie voor cijfers? Orderpikken? Tijd over? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 24 oktober 2007 pagina 21 onderdeel van de Van der Valk Hotelsgroep, beschikt over een eigentijds restaurant met 200 zitplaatsen, zonnig terras en 7 supermoderne vegaderzalen. Na onze recente uitbreiding en vernieuwing van ons bedrijf zijn wij op korte termijn op zoek naar: Hij/zij doet bedieningswerkzaamheden in ons restaurant en de vergaderzalen zoals opnemen, serveren en afrekenen van bestellingen. Daarnaast houd je de werkruimte opgeruimd en netjes. Voor deze Junctie zijn wij op zoek naar gemotiveerde, representatieve en gezellige collega 's, die het leuk vinden om het onze gasten naar hun zin te maken. Tevens verlangen wij flexibele inzetbaarheid van maandag tot en met zondag, minimaal 2 dagen per week (ook op feestdagen). Werktijden van 12:00 uur tot 22:00 uur en 17:00 uur tot sluitingstijd, in overleg. Voor bovenstaande vacatures geldt: Wij bieden ruime opleidingsmogelijkheden, salaris volgens CAO in een prettige, professionele en informele werksfeer. Aantoonbare ervaring is prettig, maar niet vereist. Schriftelijke sollicitatie 's met C. V. kunt u richten aan: Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel T.a.v. Mevrouw J. van den Dool - Langstraat Parallelweg- Zuid 185 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon: 0180-321103 iessica(a).nieuwerkerk. valk, nl www.hoteInieuwerkerk.valk.nl Als offsetdrukker werk je in een drukkerij. De werkzaamheden bestaan uit het drukken met offsetplaten met een bepaalde papiersoort en inkt. Bij kleurendruk gebruik je vier offsetplaten. Verder moet je ook storingen kunnen verhelpen en de pers kunnen schoonmaken. De juiste kandidaat is secuur, kan goed zelfstandig werken en heeft ervaring in soortgelijk werk! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van diverse huishoudelijke taken bij diverse cliënten. De juiste kandidaat is representatief, flexibel, sociaal en is in het bezit van eigen vervoer. Tijden: in overleg Duur: op oproepbasis AWI Verscenter in Waddinxveen is een organisatie die gespecialiseerd is het beleggen van pizza's, het snijden van verse vleeswaren en het vullen van tapas welke verkocht worden in supermarkten door heel Nederland. Ons bedrijf is opzoek naar enthousiaste collega's voor versterking van ons team in Waddinxveen. Geboden; Fulltime baan met gezellige collega's. Flectiebele werktijden en te bepalen in overleg. Prima basissalaris met doorgroeimogelijkheden. Gevraagd; Dames en Heren. - Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. - Collegiale en flectiebele instelling. - Verzorgd uiterlijk. Kennis van machine's, logistiek of produkten geniet onze voorkeur. Heeft U belangstelling Stuur uw sollicitatiebrief naar: AWI Verscenter Waddinxveen T.a.v. Dhr.R. Perlee Coenecoop 340 2741 PM Waddinxveen Tel. 0182-391010 Naam: Adres: Postcode: Plaats: Tel: Geb. datum: Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede oppermannen en stratenmakers. De werkzaamheden bestaan uit opperen (het aan en afvoeren van diverse materialen) en het vleien van stenen. Tevens een stukje voor- en nabewerking en diverse grondwerkzaamheden. Geïnteresseerd? Bel ons voor het maken van een afspraak. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit de debiteurenadministratie, de crediteurenadministratie, het verzorgen van betalingen, het verzorgen van financiële rapportages, het verzorgen van BTW aangiftes en alle voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO opleiding, is secuur en weet van aanpakken. Ben jij op zoek naar deze baan? Bel ons voor het maken van een afspraak! Tijden: in overleg (parttime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan met name uit orderpikken, verzendklaar maken van de orders, het samenstellen van de pakketten en in/uitpak werkzaamheden. Wij zijn op zoek naar kandidaten die zelfstandig en alleen kunnen werken, veel initiatief nemen en ambitie hebben om door te groeien. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een vereiste. Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die doordeweeks 1 of 2 dagen vrij hebben en op die dagen wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden in het onderhoud buitenwerk. De minimale leeftijdgrens is 18 jaar. Tijden: 07.00 - 16.00 uur Duur: op oproepbasis

Hart van Holland | 2007 | | pagina 21