T00S OP DE PLANKEN DIERENHOTEL DIERDORADO OPENT VOOR CULTURALIS NIEUWE ONDERKOMENS FLYERS MEISJES 1 UNDER 16 HAALT FORS UIT ATLETEN ANTILOPE PRESTEREN GOED TIJDENS FLORACROSS sfm. - .WADDINXVEEN ALZHEIMER CAFÉ BASKETBAL WEGAFSLUITINGEN THEMA-AVOND GOUWE VIS ATLETIEK •- r pagina 22 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 7 november 2007 Waddinxveen/Den Haag - In het Theater aan het Spui in Den Haag vindt op zaterdag 10 november om 19.00 uur de finale plaats van de tweede editie van 'The Hague Moves', een choreografiewedstrijd die is uitgeschreven door Culturalis in samenwerking met het Holland Dance Festival het het Korzo Theater. Jonge amateurdansers en -choreografen worden uitgedaagd om in korte tijd een stuk met podiumkwaliteit te produceren en te presenteren. Alle dansstijlen zijn geoorloofd. Na het behalen van de voorrondes op 13 oktober in Theater Pierrot, hadden twee selectiedansgroepen van jazzdans- en turnvereniging TOOS zich geplaatst voor de halve finale op 28 oktober in het Korzo Theater. Met hun nieuwe streetdance uitvoeringen wisten de dansers van FoKus I (16+) en FoKus II (14-16 jaar), net als vorig jaar, een plek in de halve finale te veroveren. Fokus 1 is door naar de finale, Fokus II eindigde helaas net niet bij de beste tien. De toegang bedraagt 7,50; kaarten kunnen gereserveerd worden op 070- 3465272. Voor meer informatie: 0182-640277, 0182-613839 of www.tooswaddinxveen.nl. Waddinxveen - In het Anne Frank-activiteitencentrum wordt voor 14 no vember vanaf 19.00 uur een bijeenkomst gehouden van het Alzheimer Café. Dit 'Café' is bedoeld als ontmoetingsplaats voor alle mensen met de ziekte van Alzheimer, hun partners en familieleden. Het doel is het bieden van informatie en contact met lotgenoten. Thema deze avond is: Hoe ga je om met het steeds weer afscheid nemen; Hoe blijf je betrokken bij je opgenomen partner en hoe moet je zelf verder na de opname of na het overlijden van je partner. Mevrouw Jacqueline Verploegh Chassée, geestelijk verzorger bij Zorgpartners Midden-Holland, zal vanuit haar er varing op de verpleegafdelingen vertellen hoe de partner en de familie steun kunnen krijgen als iemand met de ziekte van Alzheimer is opgeno men in het verpleeghuis. Aanmelden is niet nodig. De toegang is vrij. Waddinxveen - Eigenaren van hon den en katten kunnen niet altijd hun geliefde huisdier meenemen op vakantie. Een dierenhotel als DierDorado biedt dan ook al ruim 25 jaar uitkomst. Landelijk gelegen net buiten Waddinxveen, heeft dit hotel net twee nieuwe verblijven voor katten in gebruik genomen en ze hopen volgend jaar een vier de hondenkennel erbij te hebben. Samen met de trimsalon en de fy- siotherapiepraktijk voor honden, een leuke vakantie bestemming voor uw huisdier. Bijna een jaar geleden kreeg Hans Lohbeck een telefoontje van vriend Rob Lindeman. Of hij interesse had om samen met hem het dieren hotel over te nemen. Lindeman bracht daar altijd zijn trouwe vier voeter naartoe en wist dat de vo rige eigenaar het wilde verkopen. Lohbeck, een organisatieadviseur in de olie-industrie, was net weer terug in Nederland na jarenlang met zijn familie in Engeland, Ame rika en Mexico gezeten te hebben. Ze hadden wel wat ideeën voor Waddinxveen - Meisjes 1 Under 16 ligt nog steeds op titelkoers. Met 12 punten uit 6 wedstrijden zijn de meisjes nog steeds ongeslagen. Meisjes 1 Under 16 had thuis geen enkel probleem met Cady '73 uit Capelle aan den IJssel, 99-16. De meisjes beslisten de wedstrijd ei genlijk al in het eerste kwart door deze met 29-3 te winnen. Ook het tweede kwart was voor Flyers. Rust 48-12. In de tweede helft kwam Cady '73 er helemaal niet meer aan te pas. Flyers ging voor de 100 punten, maar slaagde daar net niet in. De laatste vrije worp van de wedstrijd werd jammerlijk gemist. De winstkansen voor Flyers Heren 1 werden vooraf tegen het bezoe kende LUSV 2 redelijk hoog inge schat. In de eerste helft hielden de ploegen elkaar goed in evenwicht. Leiden won het eerste kwart met 17-21 en Flyers het tweede met 13- 11. De ruststand van 30-32 bood voor Flyers dan ook nog alle uit zicht op een positief resultaat. In het derde kwart liet Flyers de bezoekers echter te ver uitlopen en hadden de Leidenaren bij het ingaan van het vierde kwart 17 punten voorsprong, 40-57. Flyers begon aan een indrukwekkende inhaalrace die in de laatste twee minuten echter stokte. Flyers won het vierde kwart dan wel met 26- 13, maar dit was net niet voldoen de voor de winst, want die ging met 66-70 mee naar Leiden. De strijd tussen Flyers Heren 2 en het bezoekende BS Leiden 4 was tot en met het derde kwart een gelijk opgaande. Flyers won het eerste en derde kwart, speelde het tweede kwart gelijk en had bij het ingaan van het vierde kwart 2 punten voorsprong, 33-31. Hierna lukte niets meer. Tegenover de score van slechts 1 punt stelde BS Leiden 25 punten en ging de winst met 34-51 naar de bezoekers. Heren 3 kon het in Soest niet bolwerken tegen het erg fysiek spelende Red Stars 5, 60-48. De gastheren hadden bij rust en 37- 25 voorsprong die door Flyers niet meer kon worden weggewerkt, mede omdat er nogal wat vrije worpen werden gemist. Jongens 1 Under 20 kon alleen in eerste kwart het fysiek sterke Hur ricanes bijbenen, 14-15. Daarna was het over en wonnen de bezoe kers vrij gemakkelijk met 44-77. Bij Jongens 2 Under 16 tegen BS Leiden was een verlenging nodig om tot een winnaar te komen. En helaas voor Flyers werd dat BS Lei den met 57-60. Jongens 1 Under 12 kende tegen het bezoekende ABC 1 uit Ter Aar een moeilijk middagje, 32-89. De jongens kwamen er niet echt aan te pas en wisten alleen de derde periode winnend af te sluiten. Jongens 2 Under 20 behaalde in Delft een fraaie 72-19 overwinning op DAS 2. Jongens 1 Under 14 was in Zoetermeer een maatje te klein voor Zoebas 1, 85-44. Jongens 1 Under 18 kon het in Noordwijker- hout niet bolwerken tegen Jump 1, 89-36. En Dames 1 verloor in Rijs wijk vrij kansloos van Lokomotief 1 met 70-46. 1 Waddinxveen - In verband met het herprofileren van het talud dient de toe- en afrit Waddinx veen (nr. 10) van rijksweg 12 rechts tijdelijk voor alle verkeer te worden afgesloten. De afsluitingen staat gepland in week 47 Afsluiting afrit 10: van maandag 19 november 21.30 uur tot en met dinsdag 20 november 05.00 uur en van dinsdag 20 november 21.30 uur tot en met woensdag 21 november 05.00 uur. Afsluiting toerit 10: van woens dag 21 november 21.30 uur tot en met donderdag 22 november 05.00 uur en van donderdag 22 november 21.30 uur tot en met vrijdag 23 november 05.00 uur of zoveel langer of korter dan nood zakelijk. Het verkeer komende van Den Haag en gaande in de richting van Waddinxveen wordt omge leid via de af- en toerit Gouda (nr. 11). Het verkeer komende van Wad dinxveen en gaande in de rich ting van Utrecht wordt omgeleid via de af- en toerit Zevenhuizen (nr. 9). Waddinxveen - Aquariumvereni ging De Gouwe Vis organiseert voor maandag 12 november om 20.00 uur een lezing met als thema 'zeeduiken' onder leiding van de heer Wildschut. De lezing vindt plaats in wijkgebouw Zon nig Zuid aan de St. Victorstraat 2. De toegang bedraagt 2,50 euro. Voor meer informatie: 0182- 613028. Door Erwin Versleijen een paar veranderingen en samen met bedrijfsleider Harry Donkers hebben ze de volgende stap gezet. Het idee voor het nieuwe katten verblijf komt van het personeel. Nu kom je het terrein oprijden, en zie je meteen een aantal speelse kit tens die buiten aan het spelen zijn. Het oogt niet alleen gezellig, maar de katten hebben ook meer ruim te en kunnen samen spelen in het nieuwe binnen- en buitenverblijf waar eerst het kantoor zat. Even verderop heeft de kantine plaats gemaakt voor een trimsalon. Aan grenzend de fysiotherapiepraktijk van dochter Miriam Lohbeck waar ze honden gaat behandelen. Het is een gezellig weekend. Ui teraard komen er veel vrienden en bekenden kijken, maar ook trouwe en nieuwe gasten komen langs. Ze krijgen een rondleiding van het enthousiaste personeel. Het dierenhotel kan zo'n 90 kat ten onderbrengen in de hokken die voorzien zijn van stoeltjes, een tafel en kraakzakken waar ze de hele tijd mee spelen. In de nieuwe verblijven zitten zo'n acht katten samen, dat gaat erg goed want ze hebben een eigen slaapplek en volop de ruimte. Achterin zitten de hondenverblijven waar ze met tweeën in een binnenhok zitten en gebruik kunnen maken van een buitenren. Helemaal achter op het terrein is een groot speelveld waar de honden naar hartelust kunnen rennen. Lohbeck heeft de vergun ning voor uitbreiding inmiddels, en hoopt dat het dierenhotel voor de zomervakantie een vierde ken nel erbij heeft. Dan kunnen er zo'n 200 honden hun vakantie door brengen. Waddinxveen/Boskoop - Afgelo pen zaterdag was de traditionele opening van het crossseizoen in Boskoop tijdens de jaarlijkse Flora cross. Dwars door de modder van een spruitenveld lieten de atleten van de Atletiekvereniging Anti lope zien wat ze waard waren. Bij de jongste groep atleten, de pupil len, werden verscheidene goede prestaties neergezet. Sacha van Meerendonk behaalde een mooie derde plaats en ook Carine Leijn en Bente Nortier eindigden bij de eerste tien. Bij de jongens waren er goede prestaties van Jelle Bleeker en Diederick van Beek. Bij de junioren werden diverse top 10 plaatsen behaald: Roeland van de Harst werd zesde, Peter Krijgsman zevende en Marit van Gemeren eindigde op de negende plaats. Bij de jongens Junioren B deed Jelle Meijer mee voor een podiumplaats, maar kon die helaas net niet bereiken; hij werd vijfde. In deze groep presteerden Frede- rik van Beek en Johan van Hoek ook goed met een plek bij de eer ste tien. Bij de meisjes Junioren B miste Iris ten Barge net een podi umplek met een vierde plaats. Bij de senioren wist Maarten Blok land beslag te leggen op een eer ste plaats. Blokland deelde zijn race goed in, verloor iets in het middelste gedeelte van de race, maar wist zich de Boskoopse bag ger weer meester te maken in het laatste gedeelte en verzekerde zich van een mooi resultaat. Zaterdag 17 november is de twee de cross van de regionale crosscom petitie in Reeuwijk. Ook hier zullen weer veel atleten van Antilope in actie komen. Voor meer informatie: www.scan- tilope.nl.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 22