GIIOCHT HUIPIH Dl HUISHOUDING voor 1 ochtend in de week (bij voorkeur donderdagmorgen] informatie op telefoonnummer 0180-633832 of 06-22222452 Schoonmaak- medewerksters I Ce- bma kaap urertc uv de> Verzorgende 3 AG Pedagogische Medewerksters Oppermannen Stratenmakers Telefoniste Receptioniste Hulpmonteur Customer Service Representative Export UITZENDBURO Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel FRONT OFFICE MANAGER (FT) MEDEWERKER RESERVERINGEN EN SALES (FT) Verzorging? Werk jij graag met kinderen? Met spoed gezocht!!! Een goede telefoonstem? Werk jij graag met je handen? Vooreen kantoorgebouw in Moerkapelle zijn wij op zoek naar: Werktijden: dagelijks in de ochtenduren Heeft u interesse? 3el dan voor inlichtingen naar: Schoonmaakbedrijf Kinderdijk B.V. Telefoon 078-6912970 Een spin in het web? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 7 november 2007 1* oen'VK onderdeel van de Van der Valk Hotelsgroep, beschikt over een hotel met 102 kamers, een eigentijds restaurant met 200 zitplaatsen en 7 supermoderne vergaderzalen. Wij zijn op korte termijn op zoek naar: Leidinggeven in wisseldiensten aan het receptie-team. Optimaliseren van hotel bezetting, beheer internetsite. Maakt deel uit van het management team, maar verricht ook alle voorkomende taken van een receptionist. Werktijden zijn wis selend in zowel dag- als avonddiensten, van maandag tot en met zondag. Zelfstandig werkende medewerker die het gehele traject verzorgt van acquisitie tot en met bevestiging en beheer van zaalreserveringen. Werktijden van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 16.30 uur. Voor bovenstaande vacatures seldt: Wij bieden ruime opleidingsmogelijkheden, salaris volgens CAO in een prettige, professionele en informele werksfeer. Wij vragen gerichte opleiding of aantoonbare ervaring. Goede contactuele vaardigheden gewenst voor deze representatieve functies. Schriftelijke sollicitatie 's met C. V. kunt u richten aan: Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel T.a.v. Mevrouw J. van den Dool - Langstraat Parallelweg- Zuid 185 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon: 0180-321103 iessica(a).nieuwerkerk.valk.nl www. hotelnieuwerkerk. nl Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar verzorgenden die cliënten kunnen ondersteunen en verzorgen in thuissituaties. De werkzaamheden bestaan o.a. uit wassen, aan- en uitkleden van cliënten, medicijnen geven en het aan - en uittrekken van steunkousen. Ben jij in het bezit van een diploma verzorgende 3 AG en heb je interesse in deze functie? Bel ons dan voor het maken van een afspraak! Tijden: variabel Duur: oproepkracht Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar een pedagogisch medewerkster. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede oppermannen en stratenmakers. De werkzaamheden bestaan uit opperen (het aan en afvoeren van diverse materialen) en het vleien van stenen. Tevens een stukje voor- en nabewerking en diverse grondwerkzaamheden. Geïnteresseerd? Bel ons voor het maken van een afspraak. Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract J8$BSw De werkzaamheden bestaan o.a. uit het ontvangen van bezoekers, het telefonisch te woord staan van klanten en alle andere voorkomende administratieve werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO opleiding, ervaring met het Microsoft Office Pakket, is enthousiast, klantvriendelijk, representatief, flexibel en parttime beschikbaar op de woensdag. Geïnteresseerd? Bel ons voor het maken van een afspraak. Tijden: 08.00 - 17.00 uur (parttime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het monteren van kozijnen. De juiste kandidaat heeft affiniteit met techniek, is servicegericht en klantvriendelijk. Bezit van rijbewijs B is een pre. Tijden: 07.30 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van orders, het verstrekken van artikelinformatie, het verzorgen van documenten en alle voorkomende werkzaamheden. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een must. De juiste kandidaat is nauwkeurig, flexibel, initiatiefrijk en kan goed in teamverband werken. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Vind jij het leuk om in een internationaal bedrijf te werken en zie jij jezelf in deze functie? Dan ben jij de geschikte kandidaat voor deze functie! Tijden: 08.30 -17.30 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 25