Grip in alle wanden De Hypotheekshop in Zevenhuizen is verhuisd naar Waddinxveen. obvion Kleine keukens die volop ruimte bieden aan design De vestiging wordt op hun nieuwe adres welkom geheten door o.a GMAC Hypotheken De Hypotheekshop-adviseur. Bezeten van hypotheken. V, 'prv. BI 1L± delta lloyd Woonfonds Hypotheken DE M HYPOTHEEK SHOP De Hypotheekshop aan de Dorpsstraat 146 in Zevenhuizen is per 1 november verhuisd naar: Passage 63, Waddinxveen, (0182) 398484 www.waddinxveen.hypotheekshop.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 7 november 2007 Omdat er zo veel verschillende pluggen zijn zie je op een be- j paald moment door de bomen het bos niet meer. Daarom moet je er eerst achter zien te kómen met welke ondergrond je te maken hebt. Dit kan bij voorbeeld gips, beton, metsel steen, cellenbeton* öf kalksteen zijn. mF S-plug De S-plug is geschikt voor beton en volle stenen. Hiermee kun je bijvoorbeeld Hampen, rekken, schilderijlijsten, plinten, lichte kasten en kabelgoten ophan gen. Is het op te hangen pro duct iets zwaarder, dan heb je al snel niet meer genoeg aan de S-plug, maar neem je een SX- of een UX-plug sSX-plug De SX-plug heeft vierzijdige spreiding en is daarmee sterker dan de S-plug. Ook heeft de SX een rand die voorkomt dat de plug te ver in het boorgat geduwd wordt. Voor door steek- en voorsteekmontage kun je^deze plug natuurlijk ook gebruiken. UX-plug De UX-plug is eigenlijk een alles- oplosser, want hij is toepasbaar in alle bouwmaterialen. Weet je niet precies welke plug je moet S-Plug Hpf SX-Plug UX-Plug hebben, dan is de UX vaak goed. Zo verknoopt de fi- scher Universeelplug UX bij toe passing in holle stenen en pla ten door het aandraaien van de schroef in de holle ruimte. De UX vervormt zich om de schroef tot een compacte knoopvorm die voor een betrouwbare be vestiging zorgt. Daarnaast is het door de vorm niet meer mogelijk om de schroef er schreef in te draaien. Hiermee kun je gerust de was bak ophangen. Kijk voor meer informatie op de website van fischer Voelt u zich in een hoek gedrukt, omdat de ruimte in de keuken te klein is? Kvik heeft-een serie in novatieve keukens ontwikkeld die de kleine keuken geheel nieuwe inspiratie geven. ledereen is op zoek naar meer ruimte, maar de grootte van ons huis komt niet altijd overeen met onze wensen. Een grote keuken is iets waar veel mensen van dro men, vooral als dureivierkante me ters tot een kleinere wófiing no pen. Maar als eenmaal duidelijk is dat er geen ruimte is voor de grote Conversatiekeuken®, vwat doe je dan? Bij Kvik is een designteam de uit daging van de kleine keuken aan gegaan. Het resultaat is een goed ingerichte kleine keuken, die zeker niet onderdoet voor grotere keu kens. Het gaat er kort gezegd om de ruimte optimaal te benutten. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan, zullen velen zeggen. De nieuwe keukenontwerpen van Kvik vormen echter het bewijs dat een kleine keuken wel degelijk zijn mannetje kan'staan. sf Mariene Hougaard, designer bij Kvik, ziet eenvoud in een kleine ruimte als een pré. "Een kleine ruimte kan nieuwe mogelijkhe den mogelijk maken en één ding is zeker, je zet er geen onnockge dingen in. Er is over iedere vier kante meter nagedacht," vertelt Mariene Hougaard over het werk met het inrichten van een kleine •keuken. Durven snijden is moeilijk in het begin, maar in het dagelijks leven is het een bevrijding als je bent omringd door wéinig dingen. Mariene Hougaard zegt het als volgt: "minder dingen in de keu ken betekent automatisch minder rommel, iets waar iedereen baat bij heeft." U hoeft alleen nog klein qua inrich ting te denken, aangezien de de signers van o.a. witgoed een deel van het werk al hebben gedaan. Op dit moment worden steeds meer compacte elementen ont worpen om de plaats efficiënt te benutten. "Met compacte desig noplossingen in het achterhoofd is het eenvoudig grootse dromen in de kleine keuken te realiseren," besluit Mariene Hougaard Meer inhoud op weinig ruimte in een van de nieuwe keukens van Kvik ONDERDEEL VAN ACHMEA

Hart van Holland | 2007 | | pagina 39